Kada palanku kirpti plaukus?

Vedų astrologijoje teigiama, kad plaukus reikėtų kirpti tik tam palankiu laiku. Ajurvedoje mokoma, kad plaukai yra energijos šaltinis, todėl jų kirpimas turėtų būti atsakingas veiksmas.
Kasdien savo kūne jaučiame energijos pakylėjimą arba nuslopimą ir tai yra susiję su mūsų plaukais. Apie tai moko ir kinų medicina. Plaukai yra tarsi antenos, per kurias mes gauname kosminę energiją. Juose kaupiasi energija, todėl žmogus, turintis ilgus plaukus, turi geresnę intuiciją.

 

Dažnai pastebima, kad moterys, po didesnių išgyvenimų, įtemptų situacijų ir skyrybų, keičia savo šukuoseną arba plaukus nusikerpa. Indijos jogai, įvairūs burtininkai ir magai nešioja ilgus plaukus. Jie jų nekerpa, nes plaukuose slypi sukaupta galia.

 

Kai kurie ajurvedos specialistai teigia, kad viena iš priežasčių, kodėl moterys patiria stresą ir vidinį nepasitenkinimą yra plaukų nusikirpimas trumpai. Ilgi plaukai – ne tik gražu, per juos moteris gauna energiją. Ilgaplaukės turi daugiau jėgų šeimininkaudamos namuose ir yra laimingesnės. Žinoma, laikas nuo laiko plaukus moteriai reikia patrumpinti, todėl labai svarbu žinoti, kokiu laiku tai daryti.

 

Plaukų kirpimas, kada tik sugalvojame, nėra racionalus veiksmas, todėl jam vertėtų ruoštis iš anksto ir jį planuoti. Kirpdami plaukus ir nagus prarandame dalį energijos, bet tai nereiškia, kad jų nereikia kirptis. Tiesiog reikia žinoti, kada tai daryti, kad rezultatas būtų palankus. Jeigu kirpsime plaukus ir nagus neplanuodami ir nepalankiu laiku, tai yra tikimybė prarasti energiją, susirgti, gali susilpnėti mūsų imunitetas ir pasijusti silpnumas.

 

Vertėtų žinoti, kad plaukus ir nagus nepalanku kirpti iš karto pavalgius. Tai lengvai paaiškinama tuo, jog tam, kad pasikrautume energijos mes valgome, o jeigu iš karto po valgio kirpsimės plaukus ar nagus, tai energiją prarasime.

 

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

Pagal Vedų astrologiją, plaukų kirpimui didelę įtaką turi mėnulio padėtis. Nuo pirmos iki penkioliktos dienos kerpami plaukai greičiau atauga, o jeigu plaukus kirpsite nuo penkioliktos iki trisdešimtos dienos, plaukai ataugs lėčiau.

 

Pagal Vedų mėnulio kalendorių, plaukus rekomenduojama kirpti kai mėnulis yra šiose nakšatrose: Pušja, Punarvasu, Revati, Hasta, Šravana, Dhaništha, Mrigašira, Ašvini, Čitra, Džieštha, Satabhiša ir Svati. Plaukų kirpimui nepalankios mėnulio dienos 4, 6 ir 14. Taip pat jaunatis ir pilnatis. Jeigu atsižvelgtume į nakšatrų ir mėnulio dienų santykį, tai vertėtų vengti, kada minėtos nakšatros sutampa su 4, 6 ir 14 mėnulio dienomis.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Pagal Vedų astrologiją kirptis plaukus nepalanku antradieniais ir šeštadieniais, nes šios savaitės dienos susijusios su Marsu ir Saturnu. Šios planetos yra mūsų nepalankios karmos indikatoriai, todėl antradieniais didesnė tikimybė patirti traumas, nelaimingus atsitikimus ir netikėtas situacijas. Šeštadieniais rekomenduojama užsiimti savianalize, meditacija, tą dieną pradėti darbai eisis negreitai, todėl tai labiau jėgų atstatymo diena. Dėl šių planetų nepalankios energijos, tomis dienomis kirpti plaukus nerekomenduojama.

 

Pirmadienis, trečiadienis, ketvirtadienis, penktadienis ir sekmadienis plaukų kirpimui palankios dienos, todėl vertėtų planuoti kirptis šiomis dienomis. Kadangi plaukų kirpimas – tai individualus veiksmas, pagal kiekvieno asmeninį horoskopą dienos gali skirtis, bet rekomenduojama atsižvelgti bent jau į bendras rekomendacijas.

 

Šaltinis: balarama.lt

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite