Gegužės mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams

Prasidėjusi šventėmis, gražia Motinos diena, kartu su sodų žydėjimu, gegužė džiugins ateities viltimis.

 

Avinas

 

Gegužės 5–6 dienomis keisis Mazgų kryptys: Nusileidęs Mazgas pereis iš Ožiaragio į Šaulio ženklą, o Kylantis – iš Vėžio į Dvynių (tuose ženkluose jie bus ir artimiausius pusantrų metų). Kartu keisis ir prioritetai. Daugelį problemų išspręsti galėsite pasitelkę išmintį, kolektyvinius sprendimus. Gegužės 12 d. į Dvynių ženklą įžengs Merkurijus, tuo suteikdamas naujų kontaktų galimybių, Gegužės 13-tą Marsui perėjus iš Vandenio į Žuvų ženklą, o gegužės 16-tą dieną Selenai – į Skorpiono ženklą, ypatingą dėmesį skirkite, sveikatos stiprinimui, o taip pat tarpusavio santykių gerinimui. Gegužės 21-ą į Dvynių ženklą įžengs Saulė. Metas palankus informacijos paieškai, naujų kontaktų radimui, Gegužės 29-ą Merkurijus įžengs į Vėžio ženklą. Tad mėnesio pabaiga puikus metas stiprinti santarvę namuose.

 

Avinas

 

Permainų mėnuo. Jo dienos suteiks progų peržvelgti veiklos kryptis, ieškoti naujų galimybių, naujų nišų versle. Pirmąjį gegužės sekmadienį – Motinos dieną – skirkite kuo daugiau laiko brangiausiam žmogui – savo mamai. Vėlesnėmis dienomis, Nusileidusiam Mazgui perėjus iš Ožiaragio į Šaulio ženklą, būsite aktyvūs, ieškantys naujų galimybių bei bendražygių, linkę spręsti darbines problemas, gerinti buitį. Antrąją dekadą sektųsi užmegzti naujus dalykinius ryšius, o Marsui atkeliavus į Žuvų ženklą – siekti žinių bei profesinio tobulėjimo. Gegužės 16-ą Selenai iškeliavus iš jums opozicinio Svarstyklių ženklo, lengviau sieksite harmonijos tarpusavio santykiuose. Gegužės 21-ą Saulei įžengus į Dvynių ženklą, sektųsi ieškoti naudingos informacijos, užmegzti dalykines ir asmenines pažintis. Trečiąją dekadą būsite linkę gražinti aplinką, gerinti buitį. Skirkite daugiau laiko ir asmeniniam tobulėjimui. Šaunių idėjų jums gegužę!

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Jautis

 

Materialaus pagrindo stiprinimo mėnuo. Tai – konkrečių sprendimų bei žingsnių metas, kai įdėję daugiau pastangų, galėsite pasiekti ženklių rezultatų. Pirmomis šventiškomis gegužės dienomis, artimos Urano ir Merkurijaus pozicijų įtakoje, žodžius rinkitės labai atsakingai, būkite jautresni ir atidesni artimiesiems. Atsimindami, kad žodžiu galime žmogų prikelti gyvenimui, suteikti jam naują viltį. Merkurijui keliaujant jūsų ženklu – iki gegužės 12 dienos – puikus laikas bendraminčių bei darbų paieškai, sutarčių sudarymui, prekybiniams sandoriams. Antrąją dekadą, atšventę gimtadienį, imkitės pačių svarbiausių sprendimų, atsakingiausių darbų. Gegužės 21-ą, Saulei iškeliavus iš jūsų į Dvynių ženklą, jums prasidės stabilesnis laikotarpis. Trečioji dekada jums tiktų namų pertvarkai, interjero atnaujinimo darbams. O gegužės 29-ą Merkurijui įžengus į Vėžio ženklą, norėsis kuo daugiau savo dėmesio skirti mažiesiems šeimos nariams, harmoningų ryšių kūrimui, o laisvalaikiu smagiai pasidarbuoti sode.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Dvynys

 

Gegužė jums – virsmo metas. Prasidėjusi džiugia šventiška nuotaika, gegužės pirmąja ir Motinos dienos švente, šio mėnesio dienos į gyvenimą atneš nemažai pokyčių. Gegužės 5-6 dienomis keisis Mazgų kryptys: Kylantis – iš Vėžio pereis į jūsų, – Dvynių ženklą. Taip prasidės įdomus jums profesinio ir asmeninio tobulėjimo laikotarpis. O kartu ir savotiškas vertybių patikrinimo metas. Tad kai kam jau pirmosios dekados dienomis gali tekti laikyti tarpusavio santykių tvarumo egzaminą. Šios dienos tiktų svarbių žinių paieškai, tolerancijos ugdymui, palankios kolektyvinei veiklai bei požiūrių derinimui. Gegužės 12-ą Merkurijus atkeliaus į jūsų ženklą. Tai puikus metas dalykinėms ir asmeninėms pažintims, palankus siekiantiems pergalių moksle, o taip pat norintiems pokyčių darbuose. Tad antros dekados dienomis lengviau rastumėte ir jums palankų veiklos pasiūlymą. Gegužės 21-ą dieną į jūsų ženklą atkeliavus Saulei,– startas naujiems jūsų planams bei sumanymų įgyvendinimui. Trečioji dekada – jums tinkamas metas naujų projektų pradžiai, palankus perėjimui į naują darbą, palankus pasiryžusiems keisti gyvenamą vietą. Dienos šaunios draugystės ir meilės kūrimui.

 

Vėžys

 

Gegužė jums – veiklus bei energingas mėnuo. Pradžiuginusi puikia Motinos dienos švente, gegužė suteiks progų išreikšti geriausias jūsų savybes: darbštumą, norą padėti, gebėjimą suprasti ir atjausti. Tam palanki jau mėnesio pradžia. Gegužės 5-6 dienomis Kylantis Mazgas iškeliaus iš jūsų į Dvynių ženklą. Tai permainingas metas, kai galėsite išreikšti nenuilstantį norą daug ką keisti. O tuo pačiu širdyje atrasti, nepaisant permainų, vidinę ramybę bei stabilumą. Gegužės 13 dieną Marsui perėjus į Žuvų ženklą, antrąją dekadą norėsis patirti įdomių nuotykių, atskleisti savo talentus. Gegužės 21-ą Saulei įžengus į Dvynių ženklą tinkamas metas ieškantiems svarbios informacijos, nutarusiems rasti papildomų darbų bei finansinių šaltinių bei ieškantiems savirealizacijos. Jai palankus laikas nuo gegužės 29-ios, Merkurijui atkeliavus į jūsų ženklą, stiprėjant intuicijai bei įžvalgoms, – puikus metas ieškantiems naujų galimybių bei sprendimų. Šios dienos palankios ir norintiems kartu išgyventi gilius meilės jausmus.

 

Liūtas

 

Mažų žingsnelių mėnuo. Gegužės mėnuo, prasidėjęs šventiška diena, Mėnuliui keliaujant jūsų ženklu, keis prioritetus, ragins keltis naujus tikslus bei uždavinius. Gegužės 5-6-ą dienomis Nusileidusiam Mazgui perėjus iš Ožiaragio į Šaulio ženklą skatins ieškoti partnerių bei bendraminčių. Pirmosios dekados dienomis sužinosite, kiek daug galite nuveikti visi kartu, turėdami bendrą tikslą. Antrąją dekadą kuo daugiau laiko skirkite sportui, aktyviai fizinei veiklai. Gegužės 13-ą Marsui perėjus į Žuvų ženklą patartina neskubėti priiminėti kardinalių sprendimų. Kai kuriomis dienomis galite jaustis netgi kaip lyno akrobatas, einantis ištemptu lynu,– neskubantis. rūpestingai apskaičiuojantis tolesnius savo žingsnius. Šiomis dienomis detaliai išanalizuokite įvykius bei situacijas. Gegužės 21-ą Saulei perėjus į Dvynių ženklą, trečioji dekada ypač tiktų kolektyviniams sprendimams. Šiomis dienomis lengviau rasite jums aktualią informaciją, tinkamas metas norintiems patobulėti. Dienos palankios pažintims, draugystės pradžiai.

 

Mergelė

 

Gegužė jums – permainingas mėnuo. Pirmąją dekadą Merkurijui keliaujant Jaučio ženklu palanku ieškoti darbų, imtis verslo reikalų, spręsti finansinius, investicinius klausimus. Kai kam laikas tiktų suplanuotiems stambesniems pirkiniams, tame skaičiuje nekilnojamam turtui. Gegužės 5-6-tą dienomis pasikeitus Mazgų krypčiai – Nusileidusiam Mazgui iškeliavus į Šaulio ženklą – palanku imtis naujų sumanymų, ieškoti kitų galimybių. Dienos palankios darbo pokalbiams, deryboms, sutarčių pasirašymui. Antrąją dekadą, gegužės 12-ą Merkurijui perėjus į Dvynių ženklą, lengviau sektųsi ieškoti partnerių, bendraminčių, sėkmė lydėtų kolektyvinėje veikloje. Antroje mėnesio pusėje Marsui viešint jums opoziciniame Žuvų ženkle, tempas gali kiek sulėtėti. Į pirmą planą iškils profesinis ir asmeninis tobulėjimas. Gegužės 21-ą Saulė iš Jaučio įžengs į Dvynių ženklą. Tad trečiąją dekadą į pirmą planą iškils tobulėjimo ir naujų žinių siekimo būtinybė. Laikas tinkamas draugystės ir meilės stiprinimui.

 

Svarstyklės

 

Kontrastų kupinas mėnuo. Kai kurios gegužės dienos gali priminti zebro juostą. Svarbu bus priimant sprendimus derinti požiūrius, išlaikyti vidinę pusiausvyra bei harmoniją. Prasidėjusi šventėmis gegužės pirmoji dekada ragins koncentruotis į konkrečius veiksmus, trumpinti svarstymų laiką, būti greitiems bei ryžtingiems. Gegužės 5-6-ą dienomis keisis Mazgų kryptys: Kylantis Mazgas iš Vėžio pereis į Dvynių ženklą, tad vėlesnės gegužės dienos ragins ieškoti žinių, mokytis iš patirčių. Antros dekados dienos nuo gegužės 12-os Merkurijui įžengus į Dvynių ženklą ypač palankios deryboms, tarpininkavimui, kolektyviniams sprendimams. Gegužės 16-ą iš jūsų į Skorpiono ženklą pereis Baltasis Mėnulis. Tad vėlesnėmis gegužės dienomis į pirmą planą iškils tarpusavio santykių klausimai. Gegužės 21-ą į Dvynių ženklą įžengs ir Saulė. Trečioji dekada palanki siekiantiems gerų mokslo rezultatų, profesionalumo veikloje. Paskutinės gegužės dienos palankios nutarusiems pakeisti gyvenamą vietą.

 

Skorpionas

 

Gegužė jums mėnuo, kai reikėtų savęs neskubinti. Nei veiksmuose, nei priimant sprendimus. Saulei viešint jums opoziciniame ženkle, o jūsų ženklo griaunamuoju laipsniu keliaujant Prozerpinai, ypatingą dėmesį skirkite imuniteto stiprinimui, sveikai gyvensenai bei sportui. Pirmąją dekadą pasikeitus Mazgų krypčiai nuo gegužės 5-6 dienos, palanku spręsti partnerystės klausimus. Merkurijui iškeliavus iš jums opozicinio Jaučio ženklo, nuo gegužės 12-os tinkamas laikas versluose tiekėjų bei pirkėjų paieškai, deryboms, sutarčių rengimui. Gegužės 13-ą dieną, Marsui pradėjus kelionę Žuvų ženklu, ieškantys lengviau rastų įdomesnį darbą, širdžiai artimą veiklą. Gegužės 16-tą dieną Selena atkeliaus į jūsų ženklą. Tad antrąją dekadą įdėjus pastangų, lengviau sektųsi pelnyti sėkmę, išspręsti ir buvusius sudėtingesnius tarpusavio santykių klausimus. Jums aktyvus laikotarpis prasidės nuo gegužės 21-os, kai Saulė iškeliaus iš jums opozicinio Jaučio į Dvynių ženklą. Tai metas, kai lengviau pajudėtų verslo reikalai, lengviau rastumėte papildomų finansinių šaltinių. Gegužės 29-ą dieną Merkurijui įžengus į Vėžio ženklą, norėsis skirti daugiau dėmesio savo artimiesiems, gerintis buitines sąlygas namuose. Šviesių minčių bei sėkmės jums gegužę!

 

Šaulys

 

Įdomus mėnuo. Įvykiais, susitikimais, susitarimais bei patirtimis. Džiuginantis šventėmis, rastomis naujomis galimybėmis. Tad jau pirmąją savaitę su jums būdingu optimizmu kibkite į darbus. Gegužės 5-6 dienomis į jūsų ženklą atkeliavus Nusileidusiam Mazgui, daugelį iškilusių klausimų išspręsite pasitelkę išmintį bei gerą strategiją. Pirmoji dekada jums palanki deryboms, bendro požiūrio paieškai. Nuo gegužės 12-os Merkurijui įžengus į jums opozicinį ženklą, tegu garsiau už žodžius kalbės jūsų darbai. Selenai gegužės 16-ą perėjus į Skorpiono ženklą tinkamą dėmesį skirkite ne tik veiklai, bet ir artimiausiam žmogui. Antroji dekada jums palanki pradėtųjų projektų vystymui bei užbaigimui, verslo kūrimui, buities gerinimo darbams. Gegužės 21-ą Saulei įžengus į jums opozicinį ženklą jums savotiškas atokvėpio metas. Tai dienos, kai galėsite naudotis pasiektu įdirbiu, kai nevertėtų imtis kažko visai naujo, o darbus vertėtų derinti su aktyviu poilsiu.

 

Ožiaragis

 

Mėnuo, kai gali keistis jūsų planai bei tikslai. Dar pirmosiomis dienomis norėsis stabilumo, įprastų gyvenimo dalykų. Iš jūsų ženklo iškeliavus Nusileidusiam Mazgui nuo gegužės 6-os dienos jums įdomus metas, kai jūsų ženklu keliaujant Plutonui bei Jupiteriui gyvenimas tikrins jūsų planus, tikslus ir būdus jiems pasiekti. Gali paaiškėti, kad tai, kas jums atrodė stabilu ir nekintama vieną dieną versis aukštyn kojom, o tai kam skyrėte mažiau dėmesio – gali iškilti į pirmą planą. Kai kas ryšis keisti veiklos kryptį, partnerius, o kažkas – ir patį darbą. Antroji dekada, Saulei dar keliaujant Jaučio ženklu, jums tiktų naujų pamatų klojimui, darbo naujoje vietoje pradžiai, nekilnojamo turto įsigijimui. Gegužės 21-ą Saulei iškeliavus iš Jaučio į Dvynių ženklą, metas draugystės ir meilės ryšių stiprinimui. Šios dienos palankios siekiantiems pergalių moksle, ieškantiems įdomaus laisvalaikio užsiėmimo.

 

Vandenis

 

Naujų idėjų mėnuo. Marsui keliaujant jūsų ženklu pirmoji dekada palanki naujiems sumanymams, idėjų įgyvendinimui. Šios dienos tiktų materialaus pagrindo kūrimui, ketinantiems pervažiuoti į naują gyvenamą vietą. Būtų palankios darbų keitimui, tiems, kas ryšis pradėti kažką savo. Gegužės 12-ą į Dvynių ženklą įžengus Merkurijui galimos netikėtos žinios, sėkmingesni būtų kolektyviniai sprendimai. Iš jūsų į Žuvų ženklą perėjus Marsui, laikotarpis palankus kūrybai. Stiprės intuicija bei įžvalgos. Labiau pasirūpinkite ir vyresnio amžiaus artimaisiais, tais, kam reikėtų jūsų pagalbos. Gegužės 21 dieną Saulei įžengus Dvynių ženklą, laikas tinkamas tarpininkavimui,sėkmingas norintiems puoselėti draugystę ir meilę, o dar tebeieškantiems savojo žmogaus – pažintims.

 

Šaltinis: https://www.delfi.lt

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite