Didžiojoje Britanijoje aptikti senovinio vimano likučiai

Gegužės 8 dieną Didžiosios Britanijos gyventojas išvyko žvejoti su sūnumis. Tik žvejyba nebuvo įprasta: vietoj žuvų britai iš smėlio iškapstė senovinius artefaktus.

 

Vyras tikėjosi rasti monetų, tačiau atrado keistų kubelių, pagamintų iš kažkokio metalo. Iš viso rasta 60 artefaktų. Pasak gyventojo, vardu Will Reed, tie daiktai yra pagaminti iš švino.

 

Interneto vartotojus supainiojo keli dalykai. Pirma – medžiaga. Tai apskritai gali būti uranas. Faktas yra tas, kad kubai yra panašūs į tuos, kuriuos Trečiasis Reichas gamino branduoliniam reaktoriui. Tada urano gabaliukai buvo suspenduoti ir nuleisti į radioaktyviąją kamerą sodrinimui.

 

Antrasis gluminantis dalykas yra ant kiekvieno artefakto esantys simboliai. Kai kurie žmonės pastebėjo, kad šriftas labai primena sanskritą. Paprastai juo naudojosi tie, kurie žinojo juodąją magiją (raganos, burtininkai).

 

Vargu, ar keli britai galėjo rasti kokio nors senovės kulto objektų likučių, pasiklydusių upėje. Labiau tikėtina versija – tie kubeliai buvo degalai vimanui. Pats korpusas upėje seniai suiro, o urano turinčios dalys išliko.

 

Kadangi radinys yra tik kelių dienų senumo, dar niekas nesiėmė išsamesnio tyrimo. Aišku viena – artefaktai nebuvo naudojami apeigoms, nes tada jų būtų aptinkama visoje Anglijoje.
Teksto ir nuotraukų šaltinis: www.planetanovosti.com

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite