Buvęs senatorių daugumos vadovas ir Pentagono NSO programos architektas sako, kad ateiviai yra tikri

Buvęs senato lyderis Harry Reidas paskelbė tikįs nežemišku gyvenimu ir norėtų, kad valstybė labiau stengtųsi tirti nenustatytus skraidančius objektus (NSO).

 

„Pasaulis, kokį šiandien žinome, yra nepaprastai didelis. Jis toks didelis, kad negaliu to suvokti “, – mintimis dalinosi p. Reidas.

 

“Ir aš manau, kad mes, žmonės, būsime trumparegiais, jei manysime, kad esame vienintelė rūšis visoje visatoje. Visoje visatoje tikrai yra daugiau nei viena [rūšis].”

 

Buvęs senatorius sukūrė dvi Pentagono programas, skirtas ieškoti ir tyrinėti NSO, nenustatytus oro reiškinius ir pažangias technologijas.

 

Jis nuolatos ragino vyriausybę labiau tyrinėti NSO: „Liūdna, kad niekas kitas nieko nepadarė“, – sakė ponas Reidas CYBER podcast’e. „Niekas nieko nedaro, ir tai yra labai blogai“.

 

H. Reidas akcentavo, kad keistus oro reiškinius pastebėjo ne dešimtys, ne šimtai, o tūkstančiai žmonių. „Manau, kad turime tai aiškiai suprasti ir ieškodami neturėti jokių ribų“, – pridūrė jis.

 

Pasitraukęs politikas ragino valdžioje esančius nebijoti minties ištirti nežemiško gyvenimo galimybę.

 

„Aš antrą ar trečią kartą kartoju, kad žmonės neturėtų bijoti. Manau, kad per daug mano bičiulių įstatymų leidybos srityje bijo į tai įsitraukti, nes kažkas pamanys, kad jie yra kažkokie ne tokie. Tačiau aš į tai įsitraukiau ir nemanau, kad kitų požiūris mane politiškai įskaudino“.

 

Praėjusią savaitę Pentagonas išplatino tris NSO vaizdo įrašus, kuriuos padarė JAV karinio jūrų laivyno pilotai.

 

 

Parengta pagal: https://www.independent.co.uk

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite