Būrėja Jeane Dixon: kova tarp gėrio ir blogio įvyks 2020 m.

Amerikos aiškeregė Džin Dikson (Jeane Dixon (1904 – 1997)) išpranašavo prezidento Kennedy mirtį ir numatė, kad 2020 m. įvyks lemiama „kova tarp gėrio ir blogio“, kuri paveiks visą pasaulį, praneša portalas Planetanovosti.com.

 

Tai, kad Džin turi aiškiaregystės dovaną, paaiškėjo dar vaikystėje. Šį gebėjimą pastebėjo viena čigonė ir paskatindama padovanojo mergaitei krištolo rutulį. Po kurio laiko Dikson numatė daugelio garsių žmonių ir net politikų ateitį.Taip pat nuspėjo labai svarbius pasaulinius įvykius ir taip tapo žinoma.

 

Kai prezidentas Ruzveltas pakvietė ją pokalbiui, Džin įvardino, kad netrukus dideli pokyčiai įvyks ne tik JAV, bet ir visame pasaulyje. Visų pirma valdžia keisis Kinijoje. Tuo metu Knija buvo pagrindinė JAV sąjungininkė Antrojo pasaulinio karo metais. Ši Dikson prognozė išsipildė 1949 m., kai komunistų partija pradėjo valdyti Kiniją. Ji taip pat numatė kitus svarbius įvykius, įskaitant kultūrinę revoliuciją, Tangshano žemės drebėjimą ir net Mao Zedongo mirtį.

 

Dikson aprašė 2020 metams skirtą pranašystę, kuri palies visos žmonijos likimą. Aiškeriagė išsamiai aprašė paskutinę gėrio ir blogio kovą. Ji tikino, kad 2020 metais pakils šėtonas, melagingasis pranašas ir antikristas, kuris kovos su žmonėmis. Niekas neliks šio mūšio nuošalyje, todėl tikėjimas Dievu bus atgaivintas visame pasaulyje.

 

Kažkas panašaus ir vyksta šiuo metu: pasaulinė pandemija, gresianti ekonominė krizė ir tikrosios tiesos paieškos.

 

Šaltinis: www.planetanovosti.com

Rekomenduojami video:


2500
5 Comment threads
11 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Vanga

Patys durni, dabar sakot valdziai tik pasipelnyt bet vod ne protestus skelbiat del alkoholio.

Vavava

. Ji tikino, kad 2020 metais pakils šėtonas, melagingasis pranašas ir antikristas, kuris kovos su žmonėmis. Tai va tas antikristas yra antivaxeris kuris plauna smegenis jums…

ezoterikas

Vakcinose yra žmogaus mirusio , abortuotų kūdikių, ląstelių. Kam tai dėti į skiepus? Skamba kaip kokia šizofrenija…… nesąmonė visška. O reikalas tas kad tokia kompozicija dedama ne šiaip sau, vartoti mirusio – sergančio žmogaus kraują, abortuoto kūdikio ląsteles yra sukeliamas susinaikinimas žmogaus energetiniame lygmenyje……… čia labai protingas ėjimas, jei žiūrint iš pragaro pozicijos , pragaro žmonės siekiantys kuo daugiau turėti susirgimų, ligonių…………… čia viskas paskaičiuota , ėjimai į priekį …….Tai tokių skiepų žmogus gauna, jisai ateityje sirgs , turės bėdų su sveikata  

Vavava

Nustokit skiepytis sugrys visos ligos. Tikekit tai futbolinnkais kurie sneka apie reptilijas ir 5g rysius toliau sau tyliai.

ezoterikas

tai kad statistika sergamumo kyla 3-6 kartus pas skiepytus vaikus. Ar nebūsi tik medikas? pardaves sielą velniui

ezoterikas

aš apie reptilijas nieko nerašiau

ezoterikas

būrėja , ekstrasensė tokia jutube yra indė. Kalba.-Tai šio vakcinavimo dvi pagrindinės jėgos- įrankiai yra. HIPOFIZĖS veiklą yra ir taip stabdančių veiksnių, dantų pasta su fluoru pvz. , norima vakcinos pagalba visiškai turėti dar dur.. nesnes žmonių mases, hipofizės veiklą blokuoti pilnumoje, antras poveikis – reprodukcinės sistemos blokada, negalėjimas susilaukti vaikų. Jau dabar tai vyksta, KAzakstane mergaites 11 metų amžiaus skiepija nuo gimdos vėžio, tai tokie medikai jie ar psichiškai jie sveiki yra ? Nevaisingumas nuo tokio skiepo atsiranda, gal ne kiekvienam vaikui, bet veikia tai…….. Tai va šiti skiepai bus, atseit nuo COVID . Jokie skiepaI neapsaugo 100 proc.… Skaityti daugiau »

Juga

Taip taip… O pats ar turit vaiku? Is kur ta statistika , kad 3-6 kartus kyla sergamumas vaiku kurie yra skiepijami?! Teisingai, vakcinai naudingai ir nekenksmingai sukurt atima daug laiko, bet to laiko nera siuo metu, tobulina visa laika, kadangi reikalinga ta vakcina dabar, youtube’s ekstrasensai neisgydys juk zmoniu… Pagriskite savo pasakymus faktais ir tikrais saltiniais, o ne youtube kanalu…

ezoterikas

kaip tu isivaisduoji statistika, ateina tau visų vyriausybių vadovai ir pasako. Taip liaudis, mes jus dū.ri.name, maistas su chemikalais, G2 ryšys net buvo kenksmingas ir t.t., iš kur pas tamsta toks naivumas? jutube Под прицелом мозг: психотронное оружие (часть 2 из 12). 12serijų trumpų. Psichotroninius ginklus kuria tobulina apie 50 metų…………

Juga

Kaip tu isivaizduoji statistika? Youtube kanalo aiskiaregiais? Ar to pacio puslapio mokslininkais?… Ar burtininkais? Vien tik kalbat, be jokiu faktu, be saltiniu faktu…
Imeskit kazka itikinamo…

Nesvarbu

Tiesa rasot 100%tine, bet zmoniu smegenu mazuma neleidzia blaiviai mastyti ir iziureti faktus ,kad vusa tai tiesa .LABAI GAILA tokiu visas zemynas ir nugaleti visa tai kas vykstakazin ar esa 6ansu??

Kyka

Taip Kanadoje mergaites skiepijamos 5 ir paskui 9 klaseje MOKYKLOSE pamoku metu. As atsisakiau savo vaikams sito skiepo,bet zinokit mes buvom tik 5% is viso 100 tevu kurie neleido paskiepyti savo vaiku. Visi kits skiepijo ir dziaugesi… ziauru

SloWMotioNLT

Gerai nepamenu, bet kazka ir Nostardamas ir Vanga pranasavo apie virusa. Kuris nunes apie 30% populiacijos visame pasaulyje. Skaiciau knygas apie juos gan senai(15 metu atgal). Visu detaliu nepamenu. Bet blogiausia, kad virusas dar ne pabaiga. Po to laukia didesni issukiai. Tikekimes, kad jie klydo.

ezoterikas

virusas tai čia gėlytės, lietuvoje čia galima sakyti to viruso net nebuvo. Pjungs G 5 RYŠĮ , pradės žūti vabzdžiai- bitės, žmonijai pareis spec. efektai……badas kaip per 2 pasaulinį karą gali įvykti. Mažinti žmonių skaičių, šitos programos jau vyksta keli dešimtmečiai, per skiepus, per mitybą, per elektromagnetinį spinduliavimą.Eikvojami nesveikais skaičiais žemės resursai, tai veda žemę į pražutį, ir jie puikiai tą žino kas valdo pasaulį…………Jei tikrai čia bus tie privalomi skiepijimai, kils pilietiniai karai, konfliktai, amerikoje, rusijoje įpatingai……….Stos ekonomikos , nacizmas ateina į žemę, aukščiau visko yra iškeltas prioritetas- PINIGAI, kaip greičiau ir daugiau pralobti. Be dvasinio vystymosi jokia civilizacija… Skaityti daugiau »

žmogus

Kvaily tu kvaily Dar vienas Kepenis

JusRimtai?

Jus tikrai galvojat kad esat svarbus valstybei ir del jusu gerio viskas yra daroma ? Atsibuskit , esam niekas valdziai – ne tik Lietuvos bet ir pasaulio ! Imsis visu priemoniu kaip isnaikinti mus . Nebukit naivus zmones… Bejegiska – pakeisti siaurai mastanciu zmoniu poziuri ..

Taip pat skaitykite