6 priežastys, sukeliančios energijos praradimą ir nuovargį

Jaučiatės tarsi be priežasties pavargę ir netekę jėgų?Tokią savijautą galėjo sukelti viena iš toliau išvardytų priežasčių.

 

Netvarka

 

Aiškiai organizuota erdvė, tvarka ant darbo stalo ir drabužių spintose atneša mąstymo aiškumą. Ir atvirkščiai – betvarkė stalo stalčiuose, drabužiai, išmėtyti ant kėdžių, nepaklota lova, kalnai indų kriauklėje gali jūsų galvoje apgyvendinti chaosą.

 

Šaltis

 

Patalpoje su žema temperatūra atsiranda tik vienas noras – nelįsti iš po šiltos antklodės. Apie jokį aktyvumą negali būti nė kalbos. Tokiais atvejais labai gerai supranti meškas, einančias miegoti per visą šaltą periodą.

 

Sunkūs aromatai

 

Aromatinių žvakių, aromalempų naudojimas gali prisotinti orą uždaroje patalpoje dusinančių kvapų, nuo kurių pradeda skaudėti galvą. Seniai žinomos levandos, bergamotės, ladano eterinių aliejų atpalaiduojančios savybės.

 

Priklausomybė nuo įrenginių

 

Išmaniuosius telefonus ant spintelės prie lovos reikia palikti tik kaip žadintuvus. Skaityti naujienas prieš miegą, peržiūrėti visus socialinius tinklus galima, jei jūs nusprendėte nugrimzti į neramų miegą. O jei tikslas – pilnaverčiai pailsėti per naktį, tai įpraskite 30 minučių skaityti malonią gerą literatūrą.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Vandens trūkumas

 

Ribotas skysčių vartojimas ilgo periodo metu gali sukelti organizmo dehidrataciją, mieguistumą ir nuovargį. Atvejais, kai nėra jėgų darbuotis , bet jūs turite dar „marias darbo, kalnus darbo“, rekomenduojama išgerti stiklinę vandens ir apeiti aplink ofiso pastatą. Vandens balanso atstatymas organizme ir grynas oras padės pražvalėti.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Kavos manija

 

Chaotiškas ir nesaikingas kavos vartojimas ne suteikia žvalumo, o sutrikdo bioritmus, kas gali sukelti nemigą. Ypač jei yra įprotis šitą energetiką gerti neilgai trukus iki miego. Taip pat svarbu žinoti, kad šlapimą varančios kavos savybės gali sukelti organizmo dehidrataciją, o tai irgi provokuoja jėgų netekimą.

 

Šaltinis: https://www.alfa.lt

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Viktoria

Taip tiesa

Taip pat skaitykite