Žmonės visame pasaulyje stebi paslaptingą mėlyną švytėjimą danguje

Pastaruoju metu žmonės iš įvairių planetos kampelių kalba apie tai, kad danguje pamatė keistą mėlyną švytėjimą, praneša portalas Planetanovosti.com.

 

Pirmieji pranešimai apie nesuprantamą spindesį pasirodė praėjusio mėnesio pabaigoje JAV, Australijoje ir Ispanijoje. Daugelis šio neįtikėtino reiškinio liudytojų pateikė nuotraukų ir net vaizdo įrašų. Prieš kelias dienas iš Madrido pasirodė vaizdo įrašas, kuriame galite aiškiai pamatyti, kaip naktį pro debesis sklinda ryškiai mėlyna šviesa. Šis reiškinys buvo stebimas 7 minutes.

 

 

Ekspertai nepateikė jokio oficialaus šio keisto reiškinio paaiškinimo. Stebėtojai, savo ruožtu, viską priskyrė ateiviams ar kai kuriems slaptiems bandymams. Kai kurie netgi įvardino tai kaip stiprių žemės drebėjimų ir nelaimių visame pasaulyje pranašu.

 

 

Daugelis žmonių žino, kad žemės drebėjimo epicentre, kur kvarco sluoksniai stipriai prispausti vienas prie kito, sukelia labai stiprų magnetinį lauką. Dėl to danguje gali atsirasti tam tikras spindesys. Tačiau tose šalyse ir miestuose, kuriuose buvo nufilmuotas mėlynos spalvos švytėjimas ir padarytos nuotraukos, pastaruoju metu nebuvo žemės drebėjimų. Todėl šiandien nėra žinoma apie tikrąsias šio reiškinio priežastis.

 

Šaltinis: www.planetanovosti.com

Rekomenduojami video:


2500
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Etno

Turbut ali express isparduoda kokia lazerine lempa kuri pasiekia debesis. O jei rimtai matosi gi kad sviecia is apacios i debesis

mee

Ir vėl 5g

inkognito

Vakar Rusijos Sibire žmonės stebėjo tokį patį reiškinį

Taip pat skaitykite