Vedų astrologija: ką reiškia horoskopo namai

Kiekvienam žmogui įdomu sužinoti savo likimą. Vienas iš būdų jį perskaityti – horoskopo sudarymas. Horoskopas – tai tarsi likimo ciferblatas, kuriame surašyti gyvenimo įvykiai. Pagal vedų astrologiją horoskopas sudaromas kvadrato arba rombo žemėlapyje, kuriame išsidėsto dvylika namų. Tuose namuose išsirikiuoja dvylika Zodiako ženklų ir skirtingos planetos. Kiekvienam namui priklauso po vieną Zodiako ženklą. Horoskope devynios planetos pasiskirsto dvylikoje namų.

 

Ką reiškia horoskopo namai?

 

Pagal vedų astrologiją kiekvienas namas atspindi kūno dalis ir skirtingas žmogaus gyvenimo sferas. Pradedant pirmuoju namu – žmogaus galva – ir baigiant dvyliktuoju namu – pėdomis.

 

Pirmasis namas horoskope yra susijęs su žmogaus galva, kūnu, sveikatos būkle, vaikyste, gimimo aplinkybėmis, žodžiu, išoriniu gyvenimu.

 

Antrasis namas susijęs su veidu ir tuo, kas jame yra: akimis (labiau dešine), dantimis, kalba, liežuviu. Antras namas reiškia ir gimines, žinojimą, turtą, finansus ir žmogaus potencialą.

 

Trečiasis namas susijęs su kaklu, gerkle ir ausimis. Taip pat jaunesniais giminaičiais, trumpomis kelionėmis, kontraktais, ryžtu, žmogaus galimybėmis ir komunikacija.

 

Ketvirtasis namas susijęs su širdimi, taip pat žymi emocijas. Ketvirtas namas nusako vidinę laimę, ryšį su mama, nuosavybe, namus, transportą ir komfortą.

 

Penktasis namas susijęs skrandžiu. Jis žymi ir praeitį, kūrybą, galimybes mokytis, vaikus, investicijas, sportą, konkurenciją, pomėgius, dvasinę praktiką.

 

Šeštasis namas susijęs su žarnynu. Jis atspindi ligas, priešus, skolas, sunkumus, teismus, armiją ir įvairius išbandymus.

 

Septintasis namas susijęs su lytiniais organais, santuoka, partneryste, santykiais, išvykomis į užsienį, bendradarbiavimu su visuomene ir žmogaus populiarumu.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Aštuntasis namas susijęs su tiesiąja žarna, anusu. Aštuntas namas žymi ir gyvenimo trukmę, mirties priežastis, vidines vertybes, mirties aplinkybes, palikimą, paslaptis ir atvirumą.

 

Devintasis namas susijęs su dubeniu. Jis taip pat nurodo santykius su tėvu, mokytojais, žmogaus dvasingumą, aukštąjį išsilavinimą, tolimas keliones, aukštesniųjų dėsnių suvokimą ir sėkmę.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Dešimtasis namas susijęs su keliais. Jis nusako gyvenimo statusą; tai, ar žmogus turės tvirtą pagrindą po kojomis. Taip pat tai – darbas, profesija ir sėkmė.

 

Vienuoliktasis namas susijęs su blauzdomis, vyresniaisiais giminaičiais, visuomeninėmis organizacijomis, turto įsigijimu ir laimėjimais.

 

Dvyliktasis namas susijęs pėdomis. Jis parodo praradimus, keliones į užsienį, pomirtinę sielos būseną (kur ji po yra mirties).

 

Taigi horoskopą sudaro dvylika namų, kurie nusako žmogaus gyvenimą nuo gimimo iki pasitraukimo iš kūno ir įvairias gyvenimo sferas.

 

Kokia dvylikos Zodiako ženklų reikšmė horoskope?

 

Dvylika Zodiako ženklų horoskope vedų astrologijoje yra tie patys, apie kuriuos kalba ir Vakarų astrologija. Jie yra suskirstyti į keturias grupes pagal keturias stichijas.

 

Ugnies stichija valdo šiuos ženklus: Aviną, Liūtą, Šaulį. Tokie žmonės susiję su vadovavimu. Jie energingi ir iniciatyvūs, mėgsta nuotykius, sportą, aktyvų gyvenimo būdą.

 

Žemės stichija: Jautis, Mergelė ir Ožiaragis. Tai stabilumas, kantrybė, darbo nebijojimas, praktiškumas, konkretumas ir konservatyvumas.

 

Oro stichija: Dvyniai, Svarstyklės ir Vandenis. Šie žmonės intelektualūs, logiškai mąstantys, trokštantys žinių. Bendraujantys, kūrybiški, išradingi, iniciatyvūs. Ši stichija leidžia jiems pagauti šansą.

 

Vandens stichija: Vėžys, Skorpionas, Žuvys. Emocionalūs, intuityvūs, imlūs. Jie labai ekspresyvūs, racionalūs, kūrybiški ir šiek tiek įtartini.

 

Zodiako ženklai taip pat dalijami į vyriškus ir moteriškus. Nelyginiai – 1, 3, 5, 7, 9, 11 – Avinas, Dvyniai, Liūtas, Šaulys, Vandenis – vyriški ženklai. Lyginiai – moteriški.

 

Taip pat Zodiako ženklai dar dalijami į nepajudinamus, pajudinamus ir dualius.

 

Pajudinami: Avinas, Vėžys, Svarstyklės, Ožiaragis.

 

Nepajudinami: Jautis, Liūtas, Skorpionas, Vandenis.

 

Dualūs: Dvyniai, Mergelė, Šaulys, Žuvys.

 

Tai rodo žmonių dinamiškumą. Vieni nuolat kur nors juda, kiti stovi vienoje vietoje. Tretieji pasižymi dinamikos įvairove.

 

Horoskope kiekvienas namas turi savo „šeimininką“, atskiros planetos valdo skirtingus ženklus ir nuo jų išsidėstymo horoskope priklauso žmogaus likimas ir jo užduotis šiame gyvenime.

 

Šaltinis: https://www.alfa.lt

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite