Tamsos jėgos egzistuoja ar neegzistuoja?

Daugybę metų žmonės savęs klausia: “už ką mums ta kančia?’, “kodėl vyksta karai?”, “kodėl užklumpa ligos?”. Daugelis religijų akcentuoja, kad žmogus pats dėl visko kaltas ir už tai yra baudžiamas aukštesniųjų jėgų. Dalis tiesos tame yra. Taip, žmogus pats kuria kančią ir ją puoselėja, deja, nesąmoningai. Jeigu suvoktų kas iš tiesų yra Žmogus, kančios tikrai nebereikėtų. Niekas žmogaus labiau negali nubausti nei jis pats.

 

Tik kodėl save baudžiame? Daugybę metų vadovaujamės kaltės ir bausmės principu, todėl pasąmonė automatiškai priskiria tam tikrus dalykus blogiui ir automatiškai pasirenka bausmę (nelaimę, ligą ar pan.). Tokiu pat principu veikia “pragaro” ir “karmos” sistema. Tiek vienas variantas, tiek kitas skirtas amžinos kančios palaikymui.

 

Pasvarstykime, argi savo vaikus už prasižengimus norėtume nusiųsti į amžiną kančią. Tikrai ne. Tai ar Dievas-Kūrėjas galėtų savo kūrinius, savo daleles versti kentėti? Nelogiška, tiesa?

 

Tai kam ta kančia reikalinga?

 

Čia galima rasti įvairių atsakymų. Viena iš versijų, labai dažnai atpažįstama analizuojant pasąmoninius įsitikinimus, kad kančia skatina augimą ir žmogaus tobulėjimą. Tik vėl galima įžvelgti klaidingą įsitikinimą. Jeigu Dievas sukūrė žmogų, kaip savo paties kopiją, tai iš kur atsiranda netobulumas? Kam Kūrėjui save tobulinti, jeigu Jis yra, toks koks Yra. Su kuo jis gali save lyginti? Ar vienas pirštas lygina save su kitu?

 

Taigi, Kūrėjui kančios nereikia. Interneto platybėse galima rasti teoriją, kad Kūrėjo dalys (sielos) buvo užkrėstos kitos jėgos, kurią galima būtų įvardinti Blogiu. Ji maitinasi visomis neigiamomis žmonių emocijomis ir užblokavo sielų prisiminimus, kas jos tokios iš tiesų yra. Bet… blogis egzistuoja tik tol, kol jis palaikomas.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Ar yra išeitis?

 

Taip, yra. Tik nereikėtų eiti pramintais “gėrio” ir “blogio” kovos takais. Sąmoningumas, savęs ir tikrosios meilės jėgos pažinimas – kelias iš daug amžių trunkančios kančios. Todėl kiekvieno teisė rinktis – išbraukti visą kančios istoriją iš savo mąstymo ir kurti kitokį gyvenimą, ar toliau bergždžiai kovoti su vidiniais demonais, o gal net juos savanoriškai palaikyti.

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite