Super mėnulis balandžio 8 dieną paveiks visus zodiako ženklus, bet penkis – ypatingai

Kas yra super mėnulis? Tai retas reiškinys, kai mėnulis pilnaties metu priartėja prie žemės arčiau nei įprasta.

 

Šis trumpas laikotarpis, pasak astrologų, daro tiesioginį poveikį žmonių nuotaikoms. Jie tampa emocingesni, susijaudinę, linkę priimti neteisingus sprendimus ir daryti neapgalvotus dalykus.

 

Super mėnulis turės įtakos visiems ženklams, bet 5 iš jų pajus ypač aštriai.

 

JAUTIS šią dieną pajus precedento neturintį įkvėpimą ir jėgų antplūdį. Jo vidinė energija tiesiog veršis. Jautis norės padaryti viską iš karto. Net labiausiai „sunkiai išjudinami“ šio ženklo atstovai, tarsi pabudę iš žiemos miego, norės radikaliai pakeisti visą savo ankstesnį gyvenimą.

 

Toks teigiamas požiūris padės jiems perdaryti daugybę dalykų ir, galbūt, surasti visiškai naują pajamų šaltinį. Asmeninis Jaučio gyvenimas pagaliau pagerės, kai jis jį šiek tiek pakoreguos.

 

Priešingai nei Jautis, VĖŽIO ženklo atstovams norint pasiekti norimus rezultatus, teks įveikti daugybę sunkumų. Tačiau šios kliūtys netrukdys, o tik paskatins jų pokyčių troškimą.

 

Balandžio 8 d. gali užklupti daugybė įvairių reikalų, kad vargu ar turės laiko su jais susitvarkyti. Tuo pat metu asmeninio gyvenimo problemos gali pabloginti situaciją.

 

Tačiau išbandymai Vėžio ženklo atstovus gali pakelti ir į naują gyvenimo lygį – laimę bei finansinę nepriklausomybę.

 

Balandžio 8 dieną ŠAULIUI prognozuojama labai daug žadanti pažintis su žmogumi, kuris gali pakeisti visą ankstesnį jo gyvenimą. Super mėnulis sustiprins Šaulio nekantrumą, tačiau skuboti sprendimai šiuo metu gali viską sugadinti.
Tik apgalvoti ir subalansuoti veiksmai leis pasiekti apčiuopiamų rezultatų. Jei pavyks prisijungti prie teigiamų bendraminčių komandos, finansinė sėkmė ir perspektyvūs pasiūlymai bus jūsų kišenėje.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Super mėnulis atvers VANDENIO akis į daugelį dalykų. Pvz .: jūs pagaliau galėsite atpažinti žmones, kurie, apsimesdami geradariais, naudojosi ir siekė tik savo interesų.

 

Taip pat galbūt suprasite, kad jūsų darbas yra laiko švaistymas, neteikiantis jokio pasitenkinimo. Balandžio 8 d., Jūs turite galimybę viską pakeisti, stenkitės jos nepraleisti.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Šis ženklas prilyginamas pasyviam, plūduriuojančiam ežerėliui, kuriam pokyčiai nėra siekiamybė. Jie mėgsta egzistuoti savo fantazijose, kur yra laimingi ir sėkmingi.

 

Super mėnulis, įvyksiantis balandžio 8 d., sukrės ŽUVIS ir privers grįžti į realybę. Dėl to jų gyvenimas įgis tam tikrą prasmę, atsiras realių tikslų ir noro judėti į priekį. Tokie pokyčiai padės Žuvims įgyti patikimumą ir padidinti jų pasitikėjimą savimi.

 

Šaltinis: www.esotericblog.ru

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Kestas

Eilinį kartą parodoma jog šie būrimai nėra verti patikėjimo.

Taip pat skaitykite