Raganos akimis: kodėl žmonės dabr tokiu būdu palieka pasaulį, kokia yra šių masinių susirgimų priežastis

Tie, kurie paliko šį pasaulį pastarųjų masinių susirgimų dėka, jau skaičiuojami tūkstančiais. Ar jie to nusipelnė? Kodėl tai vyksta?

 

Šiuolaikiniame pasaulyje tokie masiniai įvykiai nėra labai dažni. Mes iš istorijos žinome apie vykusius karus, ištisus miestus sunaikinusias katastrofas (potvyniai, ugnikalnių išsiveržimai), taip pat apie jau praėjusias įvairių ligų epidemijas. Tokio masinio mirtingumo, apėmusio ne vieną valstybę ir ne vieną žemyną dar nebuvo niekada.

 

Paprastai, kai prasideda masinės mirtys, reiškia, kad tuo metu daugeliui žmonių sielų reikia būtent tokios tragiškos patirties. Atrodo žiauru, tačiau be šios patirties tolimesnis sielos vystymasis negalimas. Jei nesivystys pavienės sielos, neaugs ir visa žmonija

 

Taigi, akivaizdu, kad mūsų pasaulyje vyksta dideli pokyčiai ir kai dabartinė situacija baigsis, gyvenimas niekada nebebus toks, koks buvo.

 

Mes visi esame šio proceso dalyviai, net jei to sąmoningai ir nesuvokiame.

 

Artėjantys pokyčiai yra neišvengiami. Mes galime tik priimti juos, prisitaikyti ir padaryti viską, kad šie metai netaptų paskutiniais.

 

Šaltinis: www.esotericblog.ru

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Zemes gaubtas

Tikrai raganai turiu pasiulyma. Parasyk cia duosiu kontakta

Taip pat skaitykite