Pasaulis nesikeičia – keitiesi tu!

“Žmogus jaučia save, savo mintis bei jausmus, kaip atskirtus nuo viso pasaulio – ir tai yra optinė apgaulė.” Albertas Einšteinas

 

Dabar aukštoji fizika, tirianti žmogaus smegenų veiklą, patvirtina jau senovėje filosofų iškeltą teoriją, kad mūsų pasaulio vaizdas, tai viso labo smegenų transliuojama iliuzija. Smegenyse jokios informacijos nėra, jos veikia kaip antena, kuri gauna informaciją iš aplinkoje esančio jėgos lauko bangų pavidalu, apdoroja ją, ir suprojektuoja mums taip, kad mums atrodo, tarytum matytume realią materiją. O iš tiesų, tai kaip ir televizoriaus ekrane, yra viso labo energijos bangų signalų mums „mezgamas“ vaizdas.

 

Jeigu televizijoje vaizdą mums piešia elektrinės jėgos pagal iš siųstuvo priimtus elektromagnetinių bangų signalus, tai smegenų signalo šaltinis yra mūsų noras – noras patirti malonumą. Noras – tai tarsi šviesai priimti skirtas indas, o šviesa – skirta jo užpildymui. Noro užpildymo ir ištuštėjimo procesas, praktiškai ir lemia svyravimus, bangas. Visi mūsų pasaulio vaizdai bet kokiuose suvokimo lygmenyse susideda iš šių dviejų komponentų: noro ir jo užpildymo.

 

Vadinasi, galime padaryti tokią išvadą:
-Žmogaus stebima tikrovė yra iliuzija.
-Pati tikrovė atskirai, nepriklausomai nuo stebėtojo, neturi jokios savo formos ir niekaip neegzistuoja.
-Tikrovės forma priklauso nuo žmogaus santykio, sąveikos su ja kokybės.
-Vadinasi, tikrovę aš kuriu pats, ir be savęs nieko nematau, nes viskas ką matau, yra paprastos tikrovės spindulys, lūžtantis per mano savybių prizmę, ir projektuojantis man mano pasaulio vaizdą, ir viską ką matau – tai tik savo vidinių savybių projekciją į išorę.
-Tikrovė priklauso tik nuo mūsų savybių – pati savaime ji jokia, nei gera nei bloga, neturi jokių savybių, jokio pavidalo ar formos. Matau ją blogą, vadinasi, mano savybės taip rodo, matau gerą – vadinasi, su manimi viskas tvarkoje.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Kol mūsų savybės veikia materialaus egoizmo rėžimu, noro gauti malonumą sau, matome erdve, laiku, judėjimu sukaustytą ir ribotų galimybių, nuolatinio deficito pasaulį. Jeigu savo savybes pakeisime į šviesos savybes, veiksime ne gavimo sau, o davimo kitiems rėžimu, tai matysime tobulą, niekuo neribotą begalinių galimybių pasaulį.

 

„Žmogus jaučia save, savo mintis bei jausmus, kaip atskirtus nuo viso pasaulio – ir tai yra optinė apgaulė. Šita iliuzija tapo kalėjimu mums, apribodama mus asmeninių norų pasauliu. Mūsų užduotis – išsivaduoti iš šios vienutės, išplečiant savo būties suvokimą iki kiekvieno gyvo padaro, iki viso pasaulio“ (Albertas Einšteinas).
Keisdami save – keičiame pasaulį. Juk jis viso labo yra mūsų vidinių būsenų, kurias konstruoja mūsų vidinių savybių rinkinys, pasekmė, o pats jis niekaip neiškeičia.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Vincas Andriušis

 

šaltinis: mintis.info

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite