Motina po mirties sūnui sapne papasakojo, kodėl ji įsikūnijo į vištą

Žinomas kinų rašytojas Ji Yun, vienoje iš savo knygų aprašė įdomų pasakojimą apie moterį, atgimusią višta, praneša portalas Planetanovosti.com.

 

Vyriškis Zhao San pasakojo, kad gyveno su mama kaime ir tarnavo vienai turtingai šeimai. Praėjus maždaug metams po motinos mirties, vyras susapnavo labai keistą sapną. Jis išgirdo motinos balsą, kuris sakė, kad rytoj bus pūga ir stipriai šals, o viena iš vištų neišgyvens. Šeimininkas atiduos jam šią vištą kaip atlygį už darbą ir prisisapnavusi motina prašė jos nevalgyti. Moteris sapne prisipažino, kad buvo pavogusi iš šeimininko pinigų ir todėl, pomirtiniame gyvenime, jai buvo liepta atgimti kaip vištai, kad būtų grąžinta ši skola. Tariamai ji padėjo užtektinai kiaušinių ir grąžino skolą, todėl laikas vėl palikti šį pasaulį.

 

Zhao San buvo labai nustebęs, nes kitą dieną viskas įvyko tiksliai taip, kaip jo mama pasakojo sapne. Taigi, jis nevalgė vištos, bet ją apraudojo ir palaidojo. Kaimo gyventojai buvo nustebinti tokiu keistu poelgiu, dėl to vyrui teko papasakoti apie pranašišką sapną.

 

Ji Yun savo knygoje rašo, kad viskas, ką žmogus turi savo gyvenime, yra jo praėjusių gyvenimų rezultatas. Tie, kurie buvo blogi žmonės, mokės už savo veiksmus. Tačiau daugelis apie tai nežino ir netiki, kad galima atgimti net gyvūnu.

 

Šaltinis: www.planetanovosti.com

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
inkognito

Pilnai tikiu kad taip ir buvo,Viešpats po mirties reikalauja atlyginti žalą žmogui ar žmonėms ir tik po to galėsi patekti į rojų iki sekančio paskirstymo,gimti sekančiam gyvenimo išbandymui.Ar įsivaizduojate kokių problemų turės komunistiniai seimo vagys per 30 metų išvogę Lietuvą ateityje?Tikrai nepavydžiu…

Taip pat skaitykite