ISS kameros užfiksavo daugybę NSO netoli Žemės

Nuo 2020 m. Vasario mėn. ISS kameros reguliariai registruoja ištisas NSO grupes, taip pat įvairias kosmoso anomalijas šalia mūsų planetos. Praėjus trims savaitėms po pirmojo incidento, ISS tiesioginės transliacijos metu užfiksavo dar vieną keistų objektų bangą. Nuotraukose galite pamatyti, kad jie skraido didžiulėse, sistemingai viena su kita susiderintose grupėse, praneša portalas Planetanovosti.com.

 

 

Įdomus faktas yra tai, kad antroji banga skrieja tiksliai ta pačia trajektorija kaip ir pirmoji. Tai rodo, kad kosmose vyksta kažkas keisto, dėl kurio NSO bėga į kitas vietas. Anot ekspertų, tokie įvykiai negali būti nelaimingi atsitikimai. NSO skaičius yra tiesiog neįtikėtinas ir anksčiau mokslininkai niekada nebuvo užfiksavę tokių grupių šalia mūsų planetos. Be to, kai kurios grupės net susidūrė viena su kita, dėl to atsirado šiukšlių ir gelbėjimo kapsulių. Be to, ekspertai užfiksavo neįtikėtino stiprumo sprogimą prie Saulės.

 

Dabar fotoaparatai vėl užfiksavo didelę objektų grupę, kuri greičiausiai išskrido iš Saulės sistemos, dėl iki šiol niekam nežinomų priežasčių.

 

Šaltinis: www.planetanovosti.com

Rekomenduojami video:


2500
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Inzinierius

Nenoriu nuliūdinti, bet cia SpaceX Starlink palydovinio interneto palydovai. Yra daug informacijos apie juos. Galima net plika akimi pamatyti Lietuvoje dažnai praskrendančius. Su jais bus tiekiamas internetas visoje žemėje.

Paprastutis

Jei jau visi raso savo izvalgas, parasysiu ir as. O man atrodo panasu, kad cia oro burbuliukai kylantys nuo kokio tai operatoriaus kvepavimo aparato. Juk veiksmas vyksta baseine, tai sunkiai sekasi juos paslepti.

KARMA

Bėga nuo viruso?

Ateivis

Tai ne NSO O ryšiu palydovai,kurių vienu metu raketa išmeta daugiau nei 50 vnt…

Mantas

Ateiviai nėra priešiški, jie visada eis už gyvybe ir taiką, o paskui tik karas. Ir tai abejoju ar kas norės kariauti kai yra sunku kosmose išgyventi.

hmmm

Žino, kad ateina galas šiai planetai…. evakuojasi…

Taip pat skaitykite