Chirurgas tikina, kad žmogaus kūnas nėra evoliucijos rezultatas

Žmogaus kūno sandara yra unikali. Skirtingos jo organų sistemos negali veikti atskirai vienos be kitų, o tai reiškia, kad atsirado vienu metu. Taigi, ar gali būti, jog evoliucijos teorija yra iš esmės neteisinga?

 

Chirurgas Josephas Koonas prieš 8 metus paskelbė straipsnį, kuriame kritikuojamas darvinizmas. Ši teorija iki šiol sukelia didžiulius ginčus tarp mokslininkų. Kuhnas savo darbe visiškai paneigė Darvino teoriją, pasitelkdamas medicinos įstatymą „Viskas arba nieko“ kaip įrodymą, o pavyzdį pateikė tai, kaip ląstelės reaguoja į dirgiklius.

 

Ląstelė reaguos į stimulą tik tuo atveju, jei ji pasieks tam tikrą ribą. Anot chirurgo, tai gali būti priskiriama visam organizmui ir jo sistemoms. Kuhnas laikomas labai gerbiamu specialistu, todėl jo prielaidų tiesiog neįmanoma paneigti ir pamiršti.

 

Visas gydytojo prielaidas galima priskirti prie kreacionizmo teorijos (joje teigiama, kad žmogų sukūrė Dievas). Kaip pavyzdį Kuhnas panaudojo kito specialisto Jeffrey Simmonso, kuris žmogaus organizmui sugalvojo „viskas arba nieko“ principą, darbą. Minėtas principas teigia, kad kūne nuo pradžių pradžių turi būti visi organai ir sistemos (o ne išsivystyti palaipsniui), kad jis galėtų pilnai funkcionuoti.

 

Verta paminėti, kad evoliucijos teorija šiandien vis dar neturi jokio galutinio ir neginčijamo patvirtinimo. Kuhnas priduria, kad vieno žmogaus evoliucijai prireiktų šimtus kartų daugiau laiko nei natūraliai atrankai ar atsitiktinei mutacijai.

 

Šaltinis: www.planetanovosti.com

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite