Avelė vardu Prickles grįžo namo po 7 metų

Avis, dingusi 2013 m., sugrįžo namo, praleidusi septynerius metus Tasmanijos krūmynuose ir ji atrodo šiek tiek kitaip nei tada, kai išėjo.

 

2013 m. Tasmanijoje kilęs didelis krūmynų gaisras pradegino tvoros aplink Alisos Gray ūkį.

 

Tai sukėlė daug chaoso, nes nemažai avių pabėgo. Daugumos jų taip ir nebepavyko surasti.

 

Tačiau viena maža avytė, vardu Prickles, pasirodė esanti labai savarankiška bei sugebanti pakovoti už save. 7 metus praleidusi krūmynuose ji grįžo namo, labai nustebindama Alisą.

 

Prickles ant savo šonų atsigabeno milžinišką vilnonį paltą. Alisa nusprendė jos vilną paskirti labdarai. Ji rengia lėšų rinkimo konkursą „Atspėk vilnos svorį“, o pajamos bus skirtos pabėgėliams, kenčiantiems nuo koronaviruso krizės.

 

Spėjama, kad Prickles buvo pasiklydusi ir pakliuvusi į krūmynų spąstus ir tik po 7 metų pagaliau rado, kaip iš jų išeiti. Žmonės neabejojo, kad ji, kaip ir kitos avys, nebegrįš, tačiau vieną naktį judesį fiksuojančios kameros kieme pastebėjo didžiulį vilnonį gniutulą keturiomis kojomis.

 

Teksto ir nuotraukos šaltinis: https://www.mirror.co.uk

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Magdalina

Saunuole avyte,labai protinga,kad po sitiek metu sugryzo i namus. Manau,dabar pagyvens nes ” saslykams”, jau per sena mesa.Nors tures dabar ir draugiu,sekmes.Pozityvu…

Taip pat skaitykite