Ar galima pamatyti sielą?

Sielos atsiskyrimą nuo mirštančiojo kūno gali pamatyti magai, šamanai, burtininkai, ekstrasensai ir net, kai kuriais atvejais, paprasti žmonės.

 

Afrikos kaimas atsisveikina su mirusiojo siela

 

1920-aisiais Afrikoje dirbęs prancūzų gydytojas Dominicas Mengesas tapo labai neįprastos apeigos liudininku. Mirštantis karys buvo paguldytas apskritime, kurio kontūrus sudarė aplink sustoję jo artimieji ir kiti kaimiečiai. Prasidėjo ritualinis šokis su būgnų pritarimu, o šventikas, žiūrėdamas į mirštantįjį, metė ant jo žemes. Staiga apeigų vedantysis sušuko ir ranka parodė į išeinantįjį. Virš jo kūno buvo pastebina subtili oro vibracija.

 

Žmonės pasisukę į tą vietą, kur vibravo oras, kažką kalbėjo vietine tarme. Tai truko apie 5 minutes. Paskui keistas reiškinys išnyko. Mengesui buvo paaiškinta, šventikas iškvietė mirštančiojo sielą, ji tapo matoma kuriam laikui, kad artimieji galėtų su ja atsisveikinti.

 

1907 m. Braitone (Anglija) garsus mediumas Berne dalyvavo mirštant vienam iš savo dvasinio rato narių. Visi, esantys kambaryje, matė sielą, kuri paliko kūną, ir Berne telepatiškai bendravo su ja. Pokalbio turinį jis perdavė mirusiojo artimiesiems, kurie labai nustebo, kai iš Burne sužinojo faktų, kuriuos tik mirusysis ir jie galėjo žinoti.

 

Atsiskyrusi siela blaškosi kaip paukštis

 

Sielos išėjimą iš kūno ne kartą stebėjo amerikiečių mediumas Alexas Tanu. Pirmą kartą tai įvyko 1957 m., kai jis buvo prie savo mirštančio brolio lovos Šventosios Dvasios ligoninėje Bostone. Ligoninė buvo skirta mirtinai sergantiems žmonėms.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Po to Tanu dalyvavo atliekant daugelį operacijų. „Dažnai galėjau pastebėti subtilią miglą, kuris atsiskyria nuo paciento jo mirties metu“, – sakė jis. – Per pirmąsias minutes ji blaškosi kambarį, tarsi paukštis, kuris pateko į narvą, o paskui nusiramina ir dingsta.“

 

Ypač retais atvejais jam pavykdavo užmegzti kontaktą su ja. Siela dažniausiai jaudinasi dėl savo išgyvenusių artimųjų. Tanu teigė negirdėjęs žodžių, o tik suvokęs, ką ji bandė jam sakyti.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Septintajame dešimtmetyje anglų ekstrasensė Clara B., dalyvaudama operacijose nustatė, kada pacientui įvykdavo širdies sustojimas ir klinikinė mirtis, nors ji buvo gana toli nuo operacinio stalo ir negalėjo pamatyti prietaisų rodmenų. Du kartus ji pranešė chirurgams, kad siela grįžo į paciento kūną. Ir iš tikrųjų netrukus po to pacientai pradėjo rodyti gyvybės ženklus.

 

„Aš matau sielą kaip vos juntamą miglotą darinį, kuris iškyla virš ligonių“, – sakė Clara B. „Paprastai mano regėjimo lauke tai trunka neilgai. Dažniausiai tai ištirpsta ore, bet tai nereiškia, kad visiškai išnyksta. Po kurio laiko siela gali vėl pasirodyti ir sugrįžti į paciento kūną … ”

 

Grįžusi siela rado savo kūną morge

 

Dešimtojo dešimtmečio pradžioje Rusijos laikraščiai pranešė apie įspūdingus ekstrasenso Grigorijaus M. pasiektus rezultatus stebint sielų atsiskyrimą.

 

1992 m. interviu ekstrasensas teigė, kad dalyvaudamas operacijose beveik visada sugeba pamatyti sielą, išeinančią iš kūno. Ji atrodo kaip migla, kurios dydis iš pradžių viršija ar beveik lygus žmogaus kūnui. Po sekundės ji suplokštėja, tampa mažesne. Dažniausiai ji atrodo beformė arba būna rutulio, ovalo, cigaro ar verpstės pavidalo. Kai kurios formos skleidžia skirtingo intensyvumo šviesą – baltą, auksinę, rožinę ar mėlyną. Yra tokių, kurios nešviečia.

 

Atsiribojusi nuo kūno, siela kurį laiką sklando ties operacinės lubomis, o paskui arba grįžta į kūną, arba dingsta. Išnykusi siela gali vėl atsirasti ir susijungti su savo fiziniu kūnu. Po to pacientas grįžta į gyvenimą.

 

Tomis minutėmis, kai Grigorijus M. stebėdavo sunkias operacijas ar būdavo prie mirštančiojo lovos, gydytojai, naudodami ant galvos pritvirtintus elektrodus, stebėjo jo smegenų veiklą. Grigorijaus smegenys, išgyvenančios lengvą transą, dirbo neįprastai intensyviai.

 

„Kartą per operaciją siela iškeliavo ir ilgai negrįžo“, – pasakojo jis. – Gydytojai užfiksavo mirtį. Kūnas buvo perkeltas į morgą. Tada pastebėjau, kad operacinėje vėl pasirodė ryškus debesis ir puoliau prie kūno. Pasakiau gydytojams, kad pacientas gyvas. Bet tą dieną dirbo gydytojų komanda, kuri nepasitikėjo mano eksperimentais. Jie man pasakė, kad pacientas miręs ir nieko negalima padaryti. Pacientas atsibudo morge, o vėliau nedelsiant išsiųstas į intensyviosios terapijos skyrių.“

 

Grigorijus pasakojo, kaip vieną dieną vėlai vakare, eidamas tamsiu ligoninės koridoriumi, pamatė ryškiai baltą apie pusės metro skersmens rutulį. Ekstrasensas ką tik dalyvavo operacijoje ir vis dar buvo pakitusios sąmonės būsenoje. Jis iškart suprato, kad prieš jį siela. Gregorijus greitai užmezgė telepatinį kontaktą su ja. Paaiškėjo, kad siela turėjo grįžti į savo kūną, kuris jau perkeltas į morgą. Jei ji staigiai grįžtų, pacientą reikėtų iš karto gaivinti, o šalia nebuvo jokio medicinos personalo.

 

Grigorijus turėjo atkakliai įrodinėti gydytojams, kad jie turi priimti į mirusios moters kūną grįžtančią jos sielą. Pabudusi moteris negalėjo nieko atsiminti.

 

Šaltinis: nashaplaneta.su

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Zemes gaubtas

Ieskau tikris raganos. Turiu pasiulyma. Parasyk man

Taip pat skaitykite