30 sekundžių taisyklė, kuri gali pakeisti jūsų gyvenimą

Pasidalinsime su jumis vienu patarimu, kurio nerasite knygose. Jis toks paprastas, kad apie jį net būtų sunku parašyti knygą. Šį patarimą anūkui davė XIX amžiuje gimęs vyras. Tas anūkas perdavė patarimą mūsų kartoms.

 

Tas patarimas skamba taip: po kiekvienos pamokos, paskaitos, svarbaus susitikimo, įvykio 30 sekundžių – nei daugiau, nei mažiau – sustokite ir užsirašykite pagrindines mintis. Tai padės tapti sėkmingu.

 

Ši technika nėra tik pastabų užrašymas. Rašyti greitą 30 sekundžių aprašymą nėra tas pats, kas paprasčiausiai užsirašyti pastabas per paskaitą. Stengdamasis trumpai apibendrinti įvykius, išmoksite išdėstyti prioritetus ir priimti sprendimus.

 

Tai nėra lengva. Nuolatinis sprendimas, kas svarbu, o kas ne, alina. Kur lengviau sau pasakyti, kad tariamai viską supratau. Šiais laikais gauname daug informacijos. Joje daug detalių, todėl lengva pasimesti ir pamiršti svarbiausius punktus. Nereikalingų dalykų atmetimas šiuolaikiniame pasaulyje yra labai vertingas įgūdis.

 

Svarbu veikti kuo greičiau. Net ir detalės gali būti svarbios, tačiau jos greitai pasimiršta. Todėl jas būtina užrašyti kuo greičiau. Taip išmoksite geriau klausytis ir užduoti geresnius klausimus. Pasikeis jūsų dėmesio struktūra. Žinodamas, kad turite parašyti ataskaitą apie tai, ką išgirdote, būsite mažiau išsiblaškęs. Visa tai, be abejo, atsilieps jūsų įgūdžiams įvairiose srityse.

 

Iš pradžių bus sunku, bet ilgainiui tai taps įpročiu, kuris atves jus į sėkmę. Ko laukiate? Pamėginkite!

 

Šaltinis: https://seimairnamai.eu

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite