10 pozityvių žinučių, kurias siunčia mums Žemė, kol esame karantine

Šiemet planetą užklupusi pandemija atneša visiems nemažai baimės ir neigiamų emocijų, tačiau BoredPanda.com rašytojai tikina – nuo karantino pradžios pasaulyje nutiko nemažai dalykų, kurie privers nusišypsoti.

 

1. Kapitonas Tomas Mooras, 99-metis britų karo veteranas sužavėjo daugelį žmonių savo ryžtu surinkti pinigus nacionalinei Didžiosios Britanijos sveikatos apsaugos sistemai. Kol žmonės aukojo lėšas kovai su COVID-19, jis žavėjo visus vaikščiodamas ratais aplink savo namą. Po šimto ratų buvo surinkta per 20 mln. eurų. Daugiau apie geradarį veteraną galima paskaityti BBC.

 

2. Indijoje pirmą kartą per daugelį metų jūros vėžliai išplaukė į krantą, kad padėtų kiaušinius. Kol šalyje yra karantinas, jie tai galėjo netrukdomai daryti paplūdimiuose. Manoma, kad viso Indijos pusiasalio pakrantėje vėžlių buvo padėta per 60 mln. kiaušinių. Tai padės išsaugoti šių gyvūnų populiaciją.

 

3. Naujosios Zelandijos premjerė prieš Velykas kreipėsi į vaikus – jai pavyko išaiškinti mažiesiems piliečiams, kad Velykinis kiškutis „šiemet gali ir neaplankyti jų namų“, ir prašė dėl to nenusiminti. Taip pat ji kvietė vaikus piešti margučius ir klijuoti piešinius ant langų, taip dalinantis gerąja žinia apie Velykas su kitais vaikais.

 

4. Šendženas tapo pirmuoju Kinijos miestu, kuriame buvo uždrausta šunienos ir kačių mėsos pardavimas ir vartojimas. Šis naujas įstatymas pasaulyje jau buvo pakrikštytas istoriniu.

 

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

5. Dvi pandos Honkonge daugiau nei dešimtmetį sėkmingai nesiporavo. Kai zoologijos sodas galiausiai buvo uždarytas, pandoms pagaliau pavyko, ir jos netrūkus pasaulį stebins atvestais jaunikliais.

 

6. Ekspertai žada, jog dėl karantino CO2 emisijos pasieks istorines žemumas – to pasaulis nematė dar nuo II pas. karo pabaigos.

 

7. Pasaulyje vis daugiau žmonių ima iš prieglaudos gyvūnus – jie padeda kovoti su stresu dėl pandemijos. Jeigu karantinas tęsis ir toliau, galbūt prieglaudos ištuštės visai?

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

8. Daugiau nei 800 tūkst. žmonių pasveiko nuo COVID-19 dėl medikų pagalbos, apsaugos priemonių ir karantino.

 

9. Ekspertai teigia, jog niekada anksčiau tiek daug mokslininkų (tuo pačiu ir skirtingo profilio) nebuvo sutelkta vienam bendram tikslui. Viso pasaulio mokslo žmonės dirba tam, kad išgelbėtų pasaulį nuo koronaviruso.

 

10. Tūkstančiai pensijoje esančių gydytojų sugrįžta į darbą, kad padėtų jauniesiems kolegoms šiuos kritinės situacijos metu. Šie herojai yra šalia mūsų.

 

Šaltinis: https://www.alfa.lt

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite