10 didžiausių žmogaus sukurtų iliuzijų (I dalis)

Ar kada susimąstėte, kad gyvename panirę nesibaigiančioje iliuzijoje? Pastaraisiais metais apie tai vis garsiau ir dažniau pradedama kalbėti. Kvantinė fizika teikia intriguojančius faktus, ezoterikai kelia įvairias teorijas, o dvasiškai nubudę, ragina pagaliau išeiti iš kuriamų iliuzijų ir gyvenimo sapno.

 

Galbūt esate girdėję apie rašytoją Neale Donald Walsh, užrašiusį “Pokalbiai su Dievu” trilogiją? Šis amerikietis yra parengęs ir dar vieną neįtikėtiną knygą „Sąjunga su Dievu“, kurioje atskleidžiama iliuzijos paslaptis.

 

Melas, kuriuo mes šventai tikime

 

„Žmonių kultūros istorija sako štai ką:

 

1. Dievas turi gyvenimo būdą (Egzistuoja Poreikis);
2. Nežinia, kas laukia ateityje (Egzistuoja Nesėkmė);
3. Jūs atsiskyrę nuo Dievo (Egzistuoja Susiskaldymas);
4. Neužtenka gėrybių (Egzistuoja Nepakankamumas);
5. Privalote atlikti pareigą (Egzistuoja Reikalavimas);
6. Jei neatliksite, būsite nubausti (Egzistuoja Bausmė);
7. Bausmė yra amžinas pasmerkimas (Egzistuoja Pasmerkimas);
8. Meilė yra sąlyginis dalykas (Egzistuoja Sąlygotumas);
9. Sąlygų išmanymas ir vykdymas padaro jus viršesnius (Egzistuoja Pranašumas);
10. Jūs nežinote, kad tai yra iliuzijos (Egzistuoja Neišmanymas).

 

Ištisus šimtmečius kartojate tai vieni kitiems. Tūkstantmetis po tūkstantmečio. Tai truko taip ilgai, kad šios iliuzinės apgaulės apaugo mitais.“

 

Nesunku prisiminti vadovėliuose užrašytą istoriją nuo Ievos ir Adomo išvarymo iš Rojaus iki šių dienų. Tiek, kiek pamename, egzistuoja atsiskyrimas nuo Kūrėjo. Įsivaizduojame Jį lyg asmenį, kažko nuolat laukiantį ir reikalaujantį iš mūsų.

 

Prisidengę Dievu vardu kovojome už išsigalvotas tiesas, deginome ant laužų, kirtome galvas ir t.t. Atsiskyrę patikėjome, kad Dievui kažko iš mūsų reikia ir, jei nevykdysime, būsime pasmerkti pragaro kančioms. Įtikėjome, kad už kiekvieną blogą mintį, žodį ir veiksmą būsime baudžiami ligomis, karais ir nesėkmėmis. Tik ar tai tiesa? O gal tik sėkmingai vykdoma proto programa?

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

O kas, jei viskas yra kitaip, nei galvojame?

 

Filosofiškai paanalizuokime, kas nutiktų, jei tvirtai žinotume, kad visa, ką regime, kas esame ir iš kur atkeliavome yra Viena. Ar būtų nors vienas viršesnis ir pranašesnis už kitą? O gal tiesiog būtume skirtingi ir užsiimtume nuolatine, malonia kūryba bei saviraiška. Be vertinimo. Be lygiavimosi į kitus. Ar reikėtų garsiai ir agresyviai reikšti pretenzijas dėl turto ir žemės išteklių? Juk viską imame tik iš gamtos, panaudodami proto ir kūrybines galias. Ar reikėtų kažką bausti ir melsti Dievo malonės?

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Pamėginkime apversti visas žinomas tiesas „aukštyn kojomis“ ir įsileisti abejonę, kad galbūt esame neteisūs. Tuomet turėsime šansą rasti tiesą, kurią patys nuo savęs slepiame daug tūkstančių metų.

 

Pagal knygą „Sąjunga su Dievu“ parengė Rūta Steponavičienė

 

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite