Pragare buvęs vyras papasakojo, už ką baudžiami nusidėjėliai

Tai nutiko vienam vyrui, vardu Zhao Tai, valdant Vakarų Jin dinastijai (265–316 metai).
Tam tikru momentu Zhao pajuto stiprų skausmą ir iškart prarado sąmonę. Vyro kūnas išliko šiltas, todėl artimieji laukė, kol jis pabus, o tai įvyko tik po 10 dienų. „Grįžęs“ Zhao papasakojo, kas jam nutiko.

 

Iškart praradus sąmonę, prie vyro atsirado raitelis. Jis palydėjo jį rytus, kur buvo didelis miestas. Ten jis matė tūkstančius žmonių, kurie kartu su Zhao leidosi į požemius. Vyras su tamsiai raudonu apsiaustu paklausė, kokias nuodėmes Zhao padaręs. Zhao atsakė, kad jo tėvas ir brolis yra pareigūnai, kad jis mokėsi namuose ir jokių nusikaltimų nedarė.

 

Vyras buvo paskirtos pareigos prižiūrėti kalinius pragare. Vieni vaikščiojo su pradurtais liežuviais, kiti apsikabinę raudonai įkaitintą geležį, dar kiti virė dalimis katiluose. Jei žmogus nuo kankinimų mirdavo, jį atgaivindavo. Visos bausmės atitiko nusikaltimus.

 

Kai nusikaltėlis atkentėdavo savo bausmę, jis galėjo atgimti. Žudikais ir vagys atgimdavo kiaulėmis ir avimis, kurias jų savininkai galiausiai paskersdavo. Žmonės, kurie gyveno beveik tinkamai, virto paukščiais ir laukiniais gyvūnais. Tie, kurie per gyvenimą negrąžino skolų, gaudavo arklių ir asilų gyvenimus.

 

Kad nepatektų į pragarą, žmogus turi nuolat tobulėti ir nedaryti blogų darbų. Požemio prižiūrėtojai žinojo, kad Zhou buvo paskirtas dar 30 metų žmogaus gyvenimo, todėl jie paleido jį atgal į žmonių pasaulį.

 

Šaltinis: www.planetanovosti.com

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite