Paralelinės visatos egzistuoja ir fizikai netrukus tai įrodys

Dauguma žmonių greičiausiai mano, kad jie taip pat gali egzistuoti paralelinėje visatoje. Kai mokslininkai galvoja apie tokius dalykus, jie gali daug pasakyti apie tai, kaip veikia pasaulis. Vienas iš naujausių Stepheno Hawkingo darbų buvo skirtas lygiagrečioms visatoms ir metodams, kuriais būtų galima įrodyti, kad jie tikrai egzistuoja, praneša WWW.PLANETANOVOSTI.COM.

 

Fizikas Seanas Carrollas įsitikinęs mikrostruktūrinės Visatos egzistavimu ir būtent šis parametras rodo lygiagrečių pasaulių egzistavimą. Jis pridūrė, kad tai rodo, jog tokios mažos dalelės kaip fotonai ir elektronai neturi konkrečios vietos Visatoje.

 

Prieš kurį laiką Carroll pateikė keletą skirtingų teorijų apie tikslią laiko kilmę ir Didįjį sprogimą. Jis mano, kad Visata nebuvo suformuota Didžiojo sprogimo. Tiesą sakant, jis yra be galo senovinė, ir laikas joje gali judėti ne tik į priekį, bet ir atgal.

 

Pastaraisiais metais vis daugiau mokslininkų bando įrodyti, kad Visatoje yra daugybė paralelinių pasaulių, tačiau iki šiol niekam to nepavyko. Kartu verta paminėti, kad ekspertai turi keletą teorinių variantų, kaip tai padaryti, ir, galbūt, lygiagrečių visatų egzistavimas netrukus bus moksliškai įrodytas.

 

Šaltinis: www.planetanovosti.com

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite