Ką verta prisiminti kiekvienam Zodiako ženklui, kai atrodo, kad tunelio gale nėra šviesos

Visi mes kada nors atsiduriame beviltiškoje padėtyje, tačiau kiekvienas Zodiako ženklas jaučiasi vis kitaip ir išeities ieško savaip.

 

AVINAS

 

(03 21–04 20)

 

Kai atrodo, kad visas pasaulis nusistatęs prieš jus, prisiminkite, kad jūs esate gimę kovoti. Jūsų globėjas – Marsas, todėl net sunkiausiu metu jūsų širdyje tūno liepsninga dvasia. Todėl nepasiduokite. Uždekite fakelą ir judėkite toliau!

 

JAUTIS

 

(04 21–05 20)

 

Neleiskite savo užsispyrimui ir išdidumui valdyti jūsų, kol jūs išgyvenate sunkumus. Net stipriausiems ir labiausiai nepriklausomiems žmonėms kartais reikia pagalbos, ir tai yra normalu. Jūs turite puikią palaikymo sistemą, kuri tik ir laukia savo valandos. Viskas, ko iš jūsų reikia, – tik paprašyti jos pagalbos.

 

DVYNIAI

 

(05 21–06 21)

 

Galite manyti, kad dvi galvos yra geriau už vieną, tačiau tai ne visada tiesa. Kai jūs susiduriate su sunkumais, jūs instinktyviai norite atsidurti tarp žmonių ir ieškoti kartu su jais idealaus sprendimo. Tačiau daug skirtingų nuomonių sukelia konfliktus, todėl pasistenkite trumpam nuraminti savo protą ir įsiklausyti į tai, ką sufleruoja jums širdis. Svarbiausių atsakymų į esminius gyvenimo klausimus dažniausiai reikia ieškoti savo viduje.

 

VĖŽYS

 

(06 22–07 22)

 

Netikite, kad jūsų pastatytos sienos apsaugos nuo audros. Iš tikrųjų, kai to sienų statinio viduje kyla konfliktas, jūs atsiduriate spąstuose. Jeigu gyvenimas virsta nuolatine kova, laikas liautis trypčioti vietoje ir pradėti tyrinėti aplinkinį pasaulį. Nepatikėsite, bet atviras savo poreikių išsakymas padeda susikurti laimingą gyvenimą.

 

LIŪTAS

 

(07 23–08 23)

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Neleiskite savo šlovės ir sėkmės troškimui aptemdyti to, kas tikrai svarbu šiame gyvenime, ypač kai prasideda sunkusis periodas. Net drąsiausiems lyderiams prireikia poilsio ir ramybės, todėl, kai gyvenimas pasidaro nepakeliamas, skirkite sau laiko jėgoms atgauti. Nuo pertraukos jūsų statusas tikrai nenukentės, ji tik padės jums atgauti pasitikėjimą savimi ir pozityvų požiūrį į ateitį.

 

MERGELĖ

 

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

(08 24–09 23)

 

Kai atrodo, kad pasaulis aplinkui skilinėja į atskiras dalis, iš tikrųjų taip nėra. Jūs sugaišote per daug laiko kiekvienai savo gyvenimo smulkmenai apmąstyti ir dabar kiekvieną diskomfortą suvokiate kaip pasaulio pabaigą. Kelis kartus giliai įkvėpkite ir minutėlę atsipalaiduokite. Viskas bus gerai.

 

SVARSTYKLĖS

 

(09 24–10 23)

 

Kartais geriausias būdas įveikti depresiją būna pasirūpinti savimi. Tikriausiai priežastis, kodėl jaučiate tokį nepasitikėjimą savimi, yra įprotis spręsti svetimas problemas, kad išsaugotumėte savo vidinę pusiausvyrą. Suraskite laiko savo asmeniniams poreikiams patenkinti. Prisiminkite, kad iš tuščio puodelio neįmanoma atsigerti.

 

SKORPIONAS

 

(10 24–11 22)

 

Atėjo laikas liautis slopinti savo emocijas. Verčiau išleiskite jas lauk! Kai tik pasidalysite savo jausmais su draugu ar artimuoju, jums palengvės. Ir kas žino, galbūt jūsų patikėtinis patars jums, kaip išeiti iš tamsos į šviesą.

 

ŠAULYS

 

(11 23–12 21)

 

Jeigu jaučiate, kad aplink jus traukiasi sienos, laikas veržtis į laisvę. Jeigu jums atrodo, kad viltis prarasta, praleiskite kurį laiką gamtoje, ieškodami atsakymų į ramybės neduodančius klausimus savo širdyje. Jūs vėl atgausite gyvenimo džiaugsmą, tik reikia truputį palūkėti.

 

OŽIARAGIS

 

(12 22–01 20)

 

Nors jūsų užsispyrimas ir yra vertas susižavėjimo, kartais jis verčia jus skęsti tamsoje. Kai apima beviltiškumo jausmas, sustokite ir atsikvėpkite. Kada pastsrąjį kartą ilsėjotės nuo darbo ir buvote išėję pasivaikščioti su draugais? Leiskite sau praleisti vieną linksmą naktį, o po jos pasaulis vėl nušvis ryškiomis spalvomis.

 

VANDENIS

 

(01 21–02 19)

 

Kai gyvenime prasideda sunkus periodas, visada geriau pradėti nuo smulkių problemų sprendimo. Nors jūs mėgstate matyti bendrą vaizdą ir gyventi plačiai, toks radikalaus mąstymo tipas gali iš tikrųjų jus nualinti. Sugrįžkite prie ištakų, susikoncentruokite į savo vidinį „aš“ ir migla, pro kurią žvelgiate į pasaulį, išsisklaidys.

 

ŽUVYS

 

(02 20–03 20)

 

Kai gyvenimas pasidaro nepakeliamai sunkus, jūs pasijuntate visai bejėgiai. Leiskite atskleisti jums mažą paslaptį: iš tikrųjų viskas yra ne taip. Užuot leidę srovei nešti jus žemyn, išbandykite naują metodą. Panerkite giliau ir suraskite savo vidinę jėgą. Šito jums dabar labiausiai reikia, kad galėtumėte narsiai ir sėkmingai išgyventi šį sudėtingą periodą.

 

Šaltinis: https://www.alfa.lt

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite