Intuicija visada yra pirmoji mintis …

Intuicija vertinama prieštaringai. Tai, ko negalima liesti ir moksliškai paaiškinti, sukelia gana įvairias emocijas – nuo skepticizmo iki jaudulio. Kai kurie žmonės neigia jos egzistavimą, o kiti mano, kad tai yra gerai apgalvotas veiksmų planas ir sėkmė. Tarkime, kad intuicija egzistuoja ir pabandykime suprasti, kada jai geriau paklusti.

 

Kai kurie supainioja intuiciją su baime. Jie tiesiog išsigandę, todėl sako: „Mano intuicija man sako, kad to nereikėtų daryti“. Daugeliu atvejų toks asmuo tiesiog bijo arba neturi pakankamai informacijos. Toks nežinojimas pateikiamas kaip intuicija.

 

Pasitikėjimas

 

Jei manote, kad negalite pasitikėti žmogumi, tai greičiausiai yra teisingas jausmas. Žmogaus smegenys skaito informaciją apie pašnekovą, jo elgesį, manierą ir gestus. Jei neturite galimybės pamatyti žmogaus gyvai, vis viena verta pasitikėti šeštuoju pojūčiu.

 

Labai svarbu žinoti, kas tiksliai kalba su jumis – intuicija, baimė, abejonės ar ankstesnė patirtis. Kai supranti, su kokiu jausmu susiduri, pereini į naują lygį.

 

Jei turite didžiulę bendravimo su žmonėmis patirtį ir iš pasimatymų gaunate didžiulę naudą, žmonės retai jus paleidžia, tada darykite tai, ką darėte anksčiau, pasitikėkite savimi ir jais. Jei jūsų pasitikėjimą lengva apgauti, net jei jums atrodo, kad žmogus yra vertas, tada nustokite klausyti savęs. Bent laikinai, kol neįgysite intuicijos įgūdžių ir per porą akimirkų negalėsite daug suprasti apie žmogų.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Perskaitykite socialinės psichologijos knygas, stebėkite žmones ir stenkitės suprasti, kodėl jums jie patinka, o kodėl gi ne. Ugdykite empatiją ir socialinį intelektą.

 

Taigi patarimas yra gana paprastas: ant popieriaus lapo užrašykite gyvenimo sričių, kuriose jums labai sekasi, pavadinimus ir vadovaukitės savo intuicija. Visose kitose srityse turite būti labai atsargūs ir atidžiai išanalizuoti visą informaciją.

 

Veiksmas

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Intuicija vystosi tada, kai galite stebėti savo veiksmus ir jų pasekmes. Todėl priimkite sprendimus ir elkitės, įsiklausydami į šeštąjį jausmą, nekritikuokite visko ir nieko nedarykite. Ženkite pirmą žingsnį ir pažiūrėkite, kas atsitiks.

 

Jei pradedate savo verslą, šioje srityje visiškai neturite jokios intuicijos. Išbandykite save, padarykite klaidą ir pažiūrėkite, ko tai jus moko. Daugelis žmonių nepradėjo verslo vien dėl to, kad žinojo pavyzdžių, kai jų draugai prarado daug pinigų ar kitaip pralošė. Tokiu atveju juos veda tik baimė.

 

Versle pamėginkite žengti porą žingsnių, išstudijuokite šią sritį, domėkitės ja. Jei esate patenkintas sėkme, ženkite dar porą žingsnių. Intuicija ateis vėliau, nes ji jau turi kažkokią bazę, tai nėra grynos spekuliacijos ir išankstiniai nusistatymai.

 

Tikėjimas

 

Keista, tačiau tikėjimas savimi, žmonėmis ar Visata leidžia žmogui padaryti daug daugiau, nei tada, kai jis viską vertina atsargiai ir atsargiai. Kad ir ką darytumėte, jums reikia tikėjimo savimi ir tuo, kad elgiatės teisingai bei galite padėti žmonėms.

 

Tikėjimas gali būti aklas, tačiau mūsų atveju labai svarbu ieškoti patvirtinimo. Jei tikite savo kūrybiškumu ar verslu, perskaitykite žmonių, kurie šiose srityse pasiekė didžiulę sėkmę, istorijas. Dar geriau su jais susipažinti asmeniškai.

 

Tikėjimas žmonėmis lemia tai, kad nustojama bijoti naujų pažinčių. Kartais net blogas žmogus sugeba daryti gerus darbus, jei tiki juo ir juo pasitiki.

 

Pirma mintis

 

Tai pats sunkiausias žingsnis, nes žmonės įpratę kvestionuoti viską iš eilės. Pati pirmoji mintis suskamba taip tyliai, kad gali būti nepastebėta. Užduokite sau tiesioginį klausimą ir įsiklausykite į pirmąjį iškilusį atsakymą. Atlikdami tokią praktiką išmoksite suprasti, ar ji intuityvi, ar kritiška.

 

Gali kilti kelios mintys iš karto ir bus labai sunku suprasti, kuri jų pirmoji. Tada surašykite visas mintis ant popieriaus ir perskaitykite kiekvieną atskirai. Tai, kas sukels galingiausią reakciją, greičiausiai bus intuicijos padiktuota žinutė.

 

Jei po kelių valandų svarstymo priėmėte teisingą sprendimą, tai reiškia, kad jūs pasvėrėte pliusus ir minusus, išanalizavote visas galimybes ir remdamiesi tuo nusprendėte, ką turėtumėte daryti. Abu požiūriai yra nuostabūs ir gali būti derinami vienas su kitu. Kai turite mažai laiko ir turite nuspręsti iš karto, intuicija ateina į pagalbą. Jei turite daug laiko, galite sau leisti analizuoti ir planuoti veiksmus ir sprendimus.

 

Šaltinis: nashaplaneta.su

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite