Garsusis astrologas įvardino, kada bus nugalėtas koronavirusas

Anot astrologo Vlado Rosso, jau balandžio viduryje epidemija, sukėlusi tiek daug triukšmo visame pasaulyje, išnyks. Viskas priklauso nuo temperatūros kilimo ir planetų pasislinkimo.

 

Praėjusiais metais Vladas Rossas, kalbėdamas apie horoskopą 2020 metams, kalbėjo apie tam tikrą pavojų. Tuomet jis pažymėjo, kad sausis bus ypač sunkus. Aukų nuo koronaviruso galėjo būti daug daugiau, jei Kinijos valdžia, siekdama išsaugoti piliečių sveikatą, nebūtų ėmusis tinkamų priemonių praneša Planetanovosti.com.

 

Epidemija turėtų staigiai sumažėti balandžio viduryje. Pasak astrologo, visa tai lemia Plutonas ir Saturnas. Virusas baugins tol, kol Merkurijus bus Žuvų ženkle. Žuvis susijusi su ore plintančiomis ligomis. Kai tik Merkurijus bus Avino ženkle, COVID-19 nebeliks.

 

Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad virusas bijo aukštų temperatūrų, todėl šiltas oras (+ 15 °C ir aukščiau) pradės naikinti koronavirusą. Vladas taip pat tikina, kad Ukraina neturi dėl ko jaudintis, epidemija jai negrasina. Reikalas tas, kad ši šalis yra po Tauro ženklu, o Kinija – po Ožiaragiu, Italija – po Šauliu. Kaip visi žinome, labiausiai nukentėjo dvi pastarosios šalys.

 

Šaltinis: www.planetanovosti.com

Rekomenduojami video:


2500
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Juga

Jau balandzio vidurys, o viruselis siauteja kaip pasiutes ir neklauso astrologo ….

povas

na na,o kur visi šiuolaikiniai astrologai buvo iki šiol? nei vienas apie tokio masto pasauline gresme nepranašavo…… tik Vanga numate truputi ”i ta puse” apie šio amžiaus pradžioj isisiautejančia liga [tik minejo, jog kils iš afrikos, o ne kinijos].. dabar visi gudrus– va ”aš sakiau”… bus sunkus ”sausis”…. o aš galiu papranašaut, kad pasaulis JAU yra atlaikes begale maru ir kitokiu ligu- atlaikys ir ši virusa, o kiekviena kova reikalauja auku –ju bus ir ši karta, bet dar ne pasaulio pabaiga– dar liks gyvu.

šiaip

palmira sako, kad pagerėjimas ateis rudens pradžioje…

Omg

Jau užkniso tas virusas nafik

Droniuks

Matysim

Taip pat skaitykite