DAR KARTĄ APIE MAGIJĄ IR MAGUS

Sužinoję kuo mes užsiimame maždaug pusė moterų iškart pareiškia: „Aš taip pat turiu talentą“ arba „ Aš irgi noriu turėti sugebėjimų“.

 

Apskritai Sugebėjimai labai traukia. Norisi išsiskiri iš kitų, norisi matyti daugiau negu kiti, norisi turėti galimybę dar labiau paveikti įvykius… Bet iš tikrųjų šis medalis turi ir kitą pusę, apie kurią, kaip taisyklė, paprasčiausiai užmiršta.

 

1. Jūsų gyvenimas visiškai keičiasi. Šie pokyčiai tokie esminiai, kad kai kurie ypač jautrūs gali išprotėti. Tai kito pasaulio būtybių apsilankymai bet kuriuo dienos ar nakties metu, staigus dėmesys ir noras pavogti jūsų energiją iš kai kurių žmonių pusės, kurių jūs nepažįstate, bet jie jūsų Sugebėjimus labai gerai jaučia ir mato. Tai įvairūs matymai, pranašiški ir ne pranašiški sapnai, astraliniai išpuoliai ir bandymai pervilioti iš šviesių jėgų pusės į tamsiąją ir atvirkščiai. O taip pat nepamirštami susitikimai su okultinės floros ir faunos atstovais. Ir taip, policiją kviesti beviltiška, jie nepadės.

 

2. Kuo stipresni sugebėjimai, tuo daugiau apribojimų uždedama. Tai mitas, kad bet koks save gerbiantis magas gali daryti viską, ką nori. Tiesą sakant, bet kokiam okultiniam veiksmui atlikti reikia gauti „Vadovų“ leidimą. Tam, kuris dirba be leidimo, dažnai arba dingsta sugebėjimai, arba jis miršta nuo ligos ar nelaimingo atsitikimo. Taip-taip gerbiamos damos, nebus galima užmesti vienatvės prakeiksmo maloniai merginai, kuri flirtavo su jūsų sutuoktiniu, nebus galima padaryti okultinės bjaurasties atsibodusiai kaimynei ar kolegei, kuri jums įkyrėjo. Negalima bus prisiriši patikusį vyriškį ar „prisiburti“ sau daug pinigų. Todėl, kad už bet kokį nesankcionuotą veiksmą jūs būsite nubausti kur kas labiau, negu žmogus, neturintis sugebėjimų, nusprendęs išspręsti savo problemas okultizmo pagalba. Taip kad, „norisi“ ir „galima“ taps jūsų amžinais ir ištikimais palydovais.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

3. Jūs galvojate, kad raganos nuostabus asmeninis gyvenimas? Jūs klystate. Taip, moteris turinti Sugebėjimų labai patraukli vyrų akyse. Bet, pabendravęs su ja mėnesį ar du, vidutinis vyras tiesiog pabėga. Gyvenimas su tokia moterimi pliusų turi. Ir labai daug. Bet vidutinio vyro akyse minusų kur kas daugiau. Taigi, kai tik jis supras, kad jūs nemeluojate ir nevaidinate raganos, kad pakeltumėte sau kainą, o tokia esate iš tikrųjų, jūs pamatysite atidarytas duris ir tolumoj šmėžuojančius kulnus.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

4. Beje, Sugebėjimais negalima pasigirti pieš draugus ar suspindėti darbe. Tai ne tas dalykas, apie kurį galima pasakoti į kairę ir į dešinę, visiems ir kiekvienam. Taigi, daugeliui žmonių mes tiesiog „keisti“ žmonės.

 

5. Pasiruoškite skepticizmui ir neapykantai. Ir tam, kad žmonių skepticizmas periodiškai peraugs į neapykantą. Būkite pasiruošę tam, kad gera draugė, kurios vyrui jūs diagnozavote meilės pririšimą, nustos kviesti jus į namus, pasiims iš jūsų visas savo nuotraukas, o taip pat reikalaus, kad jūs jos akivaizdoje ištrintumėt visas bendras jos su vyru nuotraukas iš jūsų fotoaparato ir kompiuterio. Būkite pasiruošę tam, kad buvęs jūsų draugas, kuris žino apie jūsų sugebėjimus, nukritęs gatvėje, pradės skambinėti ir kaltinti tuo, kad jūs „kažką jam padarėte“. Atsižvelkite ir į tai, kad artimi giminaičiai gali tiesiog nesutikti su jūsų įsitikinimais ir požiūriu, o gali ir užkabinti „velnio išperos“ etiketę ir nutraukti visus ryšius. Ir galite kiek norite apsiputoję įtikinėti, kad jūs niekuo dėti. Vis tiek būsite kalti. Prisiminkite tai. Ir ruoškitės, kad jus arba įtikinės, kad „visa tai nesąmonė, nieko antgamtiško nėra“, arba „tu žinai, kokia tai didelė nuodėmė??? Reikia melstis ir atgailauti“.

 

6. Aš jau kalbėjau, kad jums bus kur kas griežtesni reikalavimai? Visose srityse. Ne tik gydomojoje. Bet ir įprastame gyvenime. Davei žodį – laikykis. Pažadėjai – ištesėk. Pavogei – prarasi penkis kartus daugiau.

 

7. Jeigu jūs nuspręsite padėti žmonėms, pasiruoškite atsakinėti į krūvą kvailų klausimų po šimtą kartų kasdien. Ir po šimtą kart kalbėti vieną ir tą patį. Pasiruoškite tam, kad ant jūsų užvers visas savo sunkiausias problemas. Ir būkite pasiruošę tam, kad jums bedieviškai meluos ir nuolat jus tikrins. Todėl, kad neina pas okultistus žmonės kuriems viskas gerai. Pasiruoškite tam, kad po kelių metų okultinio darbo, jeigu jūs išlaikėte sveiką protą ir sveikatą, tapsite baisiu ciniku. Kadangi kitaip neįmanoma, prisižiūrėjus kaip tikros seserys daro pagadinimus ir atėmimus, tikros močiutės meta prakeiksmus ant neįtikusių žentų, jaunamarčių ir net savo anūkų, vaikystės draugai deda pakišas ir daro mirties prakeiksmus, kad užvaldytų bendrai įgytą įmonę. Tai sunku – matyti pasaulį, kur smogia į nugarą patys artimiausi žmonės. Būkite pasiruošę pamatyti ir šią pusę.

 

8. Pasiruoškite tam, kad žmonės galvos, jog jūs jiems esate skolingi ir viską daryti privalote. Bet kuriuo dienos ir nakties metu jūs privalote spręsti jų problemas. Žinoma, nemokamai. Kai tik jūs užsiminsite apie užmokestį ar pasakysite ne tai, ką žmogus norėjo išgirsti, ar nepažadėsite 100% garantijos per vieną dieną, jus garsiai apkaltins šarlatanizmu ir prievartavimu.

 

9. Tikriausiai pats sunkiausias dalykas – galimybė matyti ir jokios galimybės ką nors pakeisti… Matyti artimo žmogaus ligą ir suprasti, kad niekuo negalite jam padėti. Matyti kančias ir neturėti leidimo „iš aukščiau“ jas palengvinti. Matyti, kaip Mirtis stovi už tau brangių žmonių ir neturėti galimybės ką nors pakeisti… Matyti ir suvokti, kad, jeigu net atsigulsi kryžium, išsiliesi energijos srautu, vis tiek nieko negalėsi pakeisti…

 

10. Ir pasiruoškite tam, kad taip bus visada.

 

Nadiežda Li

 

Vertė – Roma Vičienė – Mėnesiena

 

Šaltinis: https://www.facebook.com/Menesiena.Burimai/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite