Australijos gyventojo širdis neplakė net pusantros valandos

Vienas Australijos gyventojas patyrė klinikinę mirtį miego metu. Jo širdis neplakė net pusantros valandos, o tada vėl atsigavo, praneša portalas WWW.PLANETANOVOSTI.COM.

 

Šis neįtikėtinas įvykis nutiko 2019 m. Tuo metu australas su žmona gyveno paplūdimio name. Naktį jo žmona ne kartą prabudo dėl to, kad vyras knarkė labai garsiai. Tačiau netrukus ji suprato, kad garsas nustojo kartotis. Moteris bandė pažadinti vyrą, tačiau jo širdis buvo sustojusi.

 

Ji nedelsdama iškvietė greitąją pagalbą ir bandė savarankiškai padėti vyrui. Pusantros valandos gydytojai darė viską, kas įmanoma, kad Elisterio širdis vėl imtų veikti, tačiau viltis tirpo. Staiga netikėtai 59 metų vyras pabudo. Keturias dienas po to įvykio Elisteris buvo nuolat prižiūrimas gydytojų intensyviosios terapijos skyriuje.

 

Ekspertai pažymi, kad nepaisant to, jog jo širdis neplakė labai ilgai, vyras neturi nukrypimų nuo normų tiek fizinės, tiek psichinės sveikatos atžvilgiu. Netrukus Elisteriui pritaikė širdies stimuliatorių, kad ateityje būtų išvengta panašių staigaus širdies sustojimo atvejų.

 

Šaltinis: www.planetanovosti.com

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite