Astronomai mano, kad mes Visatoje ne vieni

Keli ateivių egzistavimo paieškos ekspertai iš karto paskelbė, kad tikimybė, jog mes ne vieniši Visatoje, yra nepaprastai didelė, praneša WWW.PLANETANOVOSTI.COM.
Daugelį amžių mokslininkus domina klausimas, ar žmonija Visatoje yra viena, tačiau iki šiol nerado tą patvirtinančių įrodymų.

 

Tačiau „Breakthrough Listen“, organizacijos, kuri žvalgosi po kosmosą, tikėdamasi rasti svetimus signalus, ekspertai mano, kad nežemiška gyvybė egzistuoja.

 

Yra keletas mokslinių lygčių, kurios rodo tikimybę, jog mes Visatoje ne vieniši. Pavyzdžiui, Drake’io lygtis.

 

1961 m. Mokslininkas Frankas Drake’as išrado lygtį, apibūdinančią ateivių civilizacijos kintamuosius ir jų egzistavimo Visatoje šansus, atsižvelgiant į tokius veiksnius kaip žvaigždžių sistemų, tinkamų gyvybei, susidarymo greitis ir planetų skaičius vienoje saulės sistemoje.

 

Nepaisant to, kad iki šiol nėra vieno lygties sprendimo, tai rodo, kad egzistuoja įspūdingi šansai rasti gyvenimą kosmose. Vienas iš galimų lygties sprendimų yra tas, kad kažkada egzistavo svetima gyvybės rūšis, kuri išnyko anksčiau nei gyvybė atsirado Žemėje. Kitas sprendimas yra tas, kad Žemė yra vienintelė vieta, kur Visatoje galėtų vystytis gyvybė.

 

Yra dar vienas būdas pažvelgti į ateivių paieškos problemą – tai yra „Fermi“ paradoksas. 1950 m. Fizikas Enrico Fermi (pirmojo pasaulyje branduolinio reaktoriaus kūrėjas) sugalvojo paradoksą, kuris teigia, kad dėl Visatos amžiaus ir dydžio, svetima civilizacija neišvengiamai bus daug labiau išsivysčiusi už mus ir verčia suabejoti klausimu „Ar mes vieni?“

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Daugelis mokslininkų tvirtina, kad sprendimas yra tas, kad kai civilizacija pasiekia tam tikrą lygį, ji galų gale save nužudo arba žūsta stichinių nelaimių dėka.

 

Stephenas Hawkingas, kuris mirė 2018 m. kovo mėn., manė, kad kontaktas su ateiviais gali būti rizikingas.

 

Šaltinis: www.planetanovosti.com

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Moi

TAI NE

Taip pat skaitykite