7 tiesos, galinčios palengvinti gyvenimą

Žmonės daug energijos išeikvoja stengdamiesi perdaryti pasaulį pagal savo supratimą ir pamiršdami, kad galima priimti jį tokį koks yra, ir džiaugtis tuo, kad gyvena.

 

Neįmanoma pakeisti žmonių

 

Priimkite artimuosius tokius, kokie jie yra, arba visai nepriimkite. Stengdamiesi perdaryti kitą žmogų pagal savo norą, jūs sugaišite tam visą gyvenimą ir nepasieksite rezultato.

 

Tai, kas mus džiugina ir įkvepia, gali nieko nereikšti kitiems

 

Tai, ką laikote savo sėkme, nebūtinai gali daryti įspūdį kitiems, todėl nesistenkite smerkti svetimų poelgių ir pasirinkimo. Jie gali būti neteisingi pagal jūsų pasaulėžiūrą ir visiškai teisingi kito žmogaus požiūriu.

 

Reikia mokytis apsiginti

 

Fiziškai apsiginti tenka retai, bet psichologiškai – vos ne kasdien. Aplinkinis pasaulis stengiasi priversti mus atsisakyti savo planų ir primesti mums svetimus tikslus, svetimą požiūrį. Nepasiduokite ir apginkite savo teisę į savas mintis ir savo gyvenimo kelią.

 

Neprivalote bendrauti su žmogumi, kuris pakerta jūsų pasitikėjimą savimi

 

Nesvarbu, ar tai – šeimos narys, draugė, bendradarbis. Nustatykite savo ribas ir neleiskite jų peržengti.

 

Neverta pavydėti sėkmingiems žmonėms

 

Liaukitės pavydėti bendraamžiams, kurie sugebėjo pasiekti daugiau už jus, iškilo, išgarsėjo ar praturtėjo. Verčiau nukreipkite tą energiją saviems tikslams.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Kartkartėmis kalbėti niekus ir truputį pameluoti – normalu

 

Jei visą laiką ir visur stengsitės sublizgėti savo intelektu, niekada neatsipalaiduosite.

 

Reikia mokėti laiku sustoti.

 

Kai džiaugiatės, linksminatės, jaučiate malonumą, norite, kad tokia būsena tęstųsi amžinai. Jeigu gyvenimas susidės tik iš pasilinksminimų ir malonumų, nebeliks teigiamų emocijų. Todėl labai svarbu sugebėti sustoti, pabūti vienam ir pamąstyti. Tik būdami vienumoje su savimi galime suprasti savo egzistencijos prasmę ir išmokti branginti gyvenimą.

 

Šaltinis: https://seimairnamai.eu

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite