Visata keistu būdu suteikia tai, ko mums reikia, o ne to, ko norime

Kartais atrodo, jog Visata turi savotišką humoro jausmą, tačiau reikėtų ja pasitikėti ir leisti jai atlikti savo darbą …

 

Kiekvienas iš mūsų turime nemažą norų sąrašą ir įsivaizduojame, kaip visa tai turėtume gauti arba kaip tiksliai turėtų viskas vykti. Todėl tikimės ir meldžiamės, kad viskas įvyktų taip, kaip planavome.

 

Tačiau dažnai Visata ima ir “papokštauja”, nesuteikdama mums tų dalykų, kurių taip trokštame, o pateikia tai, ko mums iš tikrųjų reikia.

 

Gana dažnai tai, ko norime ir ko mums reikia, yra du skirtingi dalykai. O tai, ko norime, ne visada yra geriausias pasirinkimas. Todėl tegul Visata duoda tai, ko jums reikia – tai geriausias dalykas, kurį galite padaryti.

 

Kartais reikia tiesiog atsipalaiduoti ir leisti įvykiams dėliotis savaip. Dažnai savo veiksmais ir žodžiais mes tik pagiliname savo karmą, neleisdami Visatai išvesti mus iš aklavietės ir sąstingio, kuriame atsidūrėme.

 

Dauguma koučerių sako, kad turime įgyvendinti savo norus ir siekti tikslų, nesvarbu, kas nutiktų. Tiesą sakant, tikslų siekti reikia. Bet kur slypi pavojus? Jei mums nepavyksta, jaučiamės nelaimingi ir nepatenkinti, arba susitelkiame tik į trokštamą rezultatą, suteikiantį trumpalaikę laimę, o paskui vėl turime išsikelti naują tikslą, kad šį jausmą patirtume.

 

Visi galime būti laimingesni ir labiau patenkinti, jei prireikus galėtume šiek tiek atsipalaiduoti ir leisti, kad viskas savaime vyktų.

 

Užuot nuliūdę dėl dalykų, kurių negavome, geriau išmokti būti dėkingiems už viską, ką turime. Tad leiskite Visatai atlikti savo darbą.

 

Šaltinis: www.esotericblog.ru

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite