TRYS PRIEŽASTYS, KODĖL JŪSŲ GIMININGA SIELA IŠĖJO PAS KITĄ

Jūs nuoširdžiai tikite, kad kažkas yra jūsų antroji puselė, be jis staiga išsirenka sau kitą? Kodėl?

 

Jei žmogus, kuris, atrodė, jums pasiųstas pačio likimo, išėjo pas ką nors kitą, gyvenimas jums pasirodys tikrai praradęs sveiką protą.

 

Tikra tragedija, ar ne taip? Bet kodėl taip vyksta, jei jūs turite būti kartu? Ar ne klaida, jei jūsų sielos draugas jau yra santykiuose su kitu žmogumi? Jūs nuoširdžiai tikite, kad kažkas yra jūsų antroji puselė, be jis staiga išsirenka sau kitą?

 

Nenuostabu, jog jūsų galvoje iškyla daug klausimų. Tačiau viskam yra sava priežastis. Ar nepagalvojote jūs, kad, gal būt, jums paprasčiausiai nelemta būti karu? Tiesą sakant, šiuo konkrečiu atveju jūsų giminingos sielos išėjimas gali būti jums geriausias iš visų galimų variantų.

 

1. Pasiruošimas santykiams su jumis

 

Jūsų gimininga siela dar gali būti nepasiruošus susijungimui su jumis. Iš pradžių jai reikia susidoroti su savo karma. Suprasti savo tamsiąją pusę, išspręsti gilias vidines problemas, trukdančias rasti harmoniją su savimi, kartais įmanoma tik kituose santykiuose. Ši patirtis padės jūsų sielos draugui atkuri ryšį su savo vidine liepsna, kuri ir pritrauks jus vieną prie kito.

 

2. Būtinybė prisiminti savo tikrąjį „aš“

 

Įsišakniję socialiniai stereotipai galėjo privesti jūsų giminingą sielą pasislėpti po kauke, dėl išgyvenimo ir saugumo. Naudodama šią kaukę, kad galėtų įsilieti į visuomenę, ji galėjo pamirši, kas yra iš tikrųjų.

 

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

Nesvarbu, koks nelaimingas žmogus buvo anksčiau, pats prisirišimo prie savo komforto zonos faktas verčia jį tikėti tuo, kad būtent toks yra gyvenimas. Jūs turite paprasčiausiai gerbti ir tikėti juo, kad tokiu būdu galėtumėt padėti jam savarankiškai viską prisiminti.

 

3. Būtinybė prisimini kas yra tikroji meilė

 

Nesėkmingi santykiai yra skirti parodyti jūsų sielos draugui kas yra netikra meilė. Jūsų buvimas pažadina kenčiančioje giminingoje sieloje meilės išmintį, juk būtent dėl to jūs čia – naujų santykių pagalba grąžinti meilę į šį pasaulį.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Kai tik jūsų gimininga siela supras savo širdies šauksmą, ji išgirs vidinį balsą, skambantį kur kas garsiau už sveiką protą. Užmezgusi ryšį su savo tikruoju „aš“, ji galės atsisakyti ribot santykių ir pradėti augti santykiuose su jumis.

 

Giminingų sielų egzistavimo prasmė – padėti vienas kitam pažadinti širdyse tikrosios meilės kibirkštį.

 

Pilno gydymo suvokimo pagalba, glūdinčio pačiame santykių pagrinde, giminingų sielų susijungimas įkvepia gijimui visus aplinkinius. Tačiau, norint susitikti savo giminingą sielą reikia nuolat dirbti su savimi ir būti ištikimam savo tikrajam „aš“. Per tai turi pereiti visos giminingos sielos.

 

Šaltinis: https://www.facebook.com/Menesiena.Burimai/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite