Šios ypatingos gėlės kvapas gali suteikti jūsų smegenims pagreitį

Ar pagalvotumėte, kad uosdami tam tikrus kvapus, galite pagerinti savo sugebėjimą mokytis bei įsiminti informaciją? Naujausi tyrimai, publikuoti žurnale „The Scientific Reports“, rodo, kad rožių kvapas turi keletą labai įdomių smegenis stiprinančių galių.

 

Neseniai atliktame tyrime dalyvavo daugiau kaip 50 šeštos klasės mokinių, kuriuos tyrėjai suskirstė į dvi grupes. Abiem grupėms buvo pravestos tos pačios kalbos pamokos, kurių jie mokėsi prieš pat miegą. Vienai grupei mokymosi metu ant stalo smilko rožių smilkalai, o kita grupė jokių papildomų kvapų neturėjo.

 

Rožės kvapas pagerina informacijos pasisavinimą miego metu

 

Testo metu mokinių buvo paprašyta užpildyti žodyno testą remiantis informacija, kurią jie sužinojo prieš einant miegoti.
Daugiau nei 30% tiriamų moksleivių, kurie mokėsi apgaubti rožių kvapo, galėjo puikiai prisiminti išmoktą informaciją.

 

Dr. Jürgenas Kornmeieris, vienas iš tyrimo autorių, neseniai paskelbtame pranešime teigė, jog rožių kvapas ne tik gerina atmintį ir aktyvina protinius sugebėjimus, kol jūs iš tikrųjų studijuojate, bet ir puikiai veikia, kai miego metu, kai smegenys apdoroja dienos metu gautą informaciją.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Idėja yra ta, kad miegodami su šalia jūsų smilkstančiais rožių kvapo smilkalais galite suteikti savo smegenims mokymosi impulsą, leisdami įsiminti daugiau informacijos apie tai, ko išmokote per dieną. Kornmeieris taip pat paaiškina, kad šis tyrimas rodo, jog miegant taip pat galima mokytis.

 

Šaltinis: https://www.disclose.tv

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite