Penki porų tipai. Ir kaip tai veikia jūsų santykius

Meilė – tai visada veiksmas, kai du žmonės susivienija, kad rūpintųsi ir saugotų, tausotų vienas kitą. Šiandien, deja, pereiti nuo stipraus jausmo link įsipareigojimų darosi vis sunkiau. Kas paverčia kiekvieną porą unikalia? Bendravimo tarp partnerių stilius. Vienos poros panašios į santuokas, sudarytas danguje, kitos gali pasirodyti kaip pakankamai ekscentriškos kombinacijos. Panagrinėkime įvairias porų rūšis ir jų ypatumus.

 

Ideali pora

 

Jiedu papildo vienas kitą, supranta kits kitą iš pusės žodžio, ir, panašu, visos pasaulio problemos juos menkai tejaudina, kol abu drauge.

 

Pliusai: nuo pat pradžių partneriai mokosi galvoti ir elgtis kaip viena visuma. Jų santykiai – tai saugi erdvė, kurioje galima eksperimentuoti, mokytis ir augti.

 

Minusai: santykiai veiks tik tuo atveju, jeigu jie bus nuoširdūs, t.y. be apsimetinėjimo. Jei prasidės įvairūs žaidimai, jie labai greitai išklibins santykių pamatus.

 

Ką daryti? Galite laikyti save laimės kūdikiu. Mylėkite savo partnerį. Pagrindinis dėmesys turi būti skiriamas tvirtiems pamatams kurti, o ne saldžių nuotraukų publikavimui internete.

 

Darni pora

 

Tai tokia meilė, kai partneriai adaptuojasi vienas prie kito. Jie įsiklauso į vienas kito poreikius ir palaiko pusiausvyrą. Visi konfliktai labai greitai sprendžiami abipusio sutarimo keliu.
Pliusai: partneriai mato vienas kito trūkumus ir priima juos. Net po kelių “bendro darbo” metų pora kaip ir anksčiau linkusi ieškoti kompromisų.

 

Minusai: tokio pobūdžio meilė pavojinga, jei abu partneriai neplaukia ta pačia valtimi, kadangi tai tik padidins abipusius lūkesčius ir pretenzijas.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Ką daryti? Bendrauti. Taip pat būtina jau pačioje santykių pradžioje nusistatyti pagrindines taisykles, užuot prigalvojus išpūstų reikalavimų partnerio adresu. Santykių plėtojimosi kryptis – mylėti žmogų ir suprasti jo poreikius.

 

Skirtingų polių pora

 

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

Dviejų žmonių – absoliučių priešingybių – meilė. Pavyzdžiai, vienas partneris gali priimti sprendimus, vadovaudamasis emocijomis, o jo antra puselė labai racionali ir vadovaujasi protu. Kartais jie vaidina visiškai priešingus vienas kitam vaidmenis santykiuose: persekiotojas ir jo grobis, gelbėtojas ir auka, mylimas ir nemylimas.

 

Pliusai: priešingybės traukia. Šiuo atveju pora papildo vienas kitą, užpildo tuštumą, kurią jaučia kiekvienas jos narys, būdamas vienas. Tokie santykiai padeda išplėsti savo perspektyvas ir kitais, neįprastais būdais reaguoti į situaciją.

 

Minusai: tarp priešingybių vyksta trintis. Daug šansų susiformuoti priklausomybėms. Silpnesnis poros narys rizikuoja prarasti savo asmenybę.

 

Ką daryti? Tokie santykiai gali pasirodyti labai sudėtingais, netgi slegiančiais. Tuo pat metu jie rodo, kad jūs mokate išeiti už savo komforto zonos ribų ir susidoroti su įvairiomis problemomis. Skirtingų polių poros gali tapti išties labai tvirtomis.

 

Nepriklausoma pora

 

Pavadinkime jų santykius 50:50, kadangi abu partneriai myli vienas kitą lygiai tiek pat, kiek myli patys save. Jiems patinka būti sėkmingais, patinka išlikti pačiais savimi. Kaip du keliai, kurie driekiasi lygiagrečiai vienas kito atžvilgiu, taip ir ši pora žino, ko abu nori iš santykių.

 

Pliusai: abu žmonės turi savą šarmą ir charizmą, kurie ir stumia santykius į priekį. Abu partneriai žino, kur nubrėžtos jų asmeninės erdvės ribos.

 

Minusai: kaip taisyklė, žmonės nemėgsta nepriklausomų porų. Jos laikomos egoistiškomis, reikalaujančiomis dėmesio, pripažinimo ir pritarimo.
Ką daryti? Jeigu orientuojatės į karjerą ir norite pasinaudoti tais pačiais principais asmeniniame gyvenime – nuostabu. Bet tik iki to laiko, kol abu partneriai pritaria ir supranta vienas kito ambicijas. Žaidžiant pagal taisykles, galima susikurti puikų gyvenimą.

 

Praktiška pora

 

Praktiškas žvilgsnis į pasaulį verčia tokios poros narius vertinti atitinkamus gyvenimo prioritetus. Partneriai visada stengiasi sinchronizuoti vienas kito poreikius ir tuo pat metu jiems pavyksta išlikti atskiromis asmenybėmis.

 

Pliusai: racionali meilė sudėtinga. Tačiau esama ir puikaus balanso, ar tai būtų meilė, prieštaravimai ar nuotykiai, tik mūsų atveju visa tai vyksta be dramų, nereikalingų emocijų.

 

Minusai: tokia meilė niekada nesiplėtoja pagal jokius šablonus ar rekomendacijas. Kiekvienas poros narys savaip jaučia emocijas, dėl to reikia mokėti reaguoti į jas. Tokiuose santykiuose labai lengva pasijausti kaltu ar neišgirstu.

 

Ką daryti? Praktiškai porai vertėtų dažniau aptarti tokius dalykus kaip emocijos, jausmai, baimės, svajonės. Tai pavers santykius ne tokiais mechaniškais ir labiau žmogiškais.

 

Šaltinis: https://seimairnamai.eu

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite