Kovo mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

Pirmasis 2020-ųjų metų pavasario mėnuo vieniems Zodiako ženklams bus laimingas periodas, kupinas meilės, romantikos ir malonių pažinčių, kitiems atneš nemalonių siurprizų ir nusivylimų artimaisiais.

 

Užtat finansinėje srityje kovas bus gana sėkmingas. Daug kas galės tikėtis didesnio atlyginimo ar papildomų pajamų, perspektyvių sutarčių ir projektų.

 

Kovas idealiai tiks kelionėms, į kurias geriausia leistis su linksma draugų kompanija.

 

AVINAS

 

(03 21–04 20)

 

2020 metų kovą kolektyve, kuriame dirba Avinas, įsivyraus nesveika atmosfera. Intrigos, nesėkmės, apkalbos sunkins gyvenimą darbe, todėl Avinui reikės būti labai atsargiam ir kontroliuoti savo žodžius, kitaip jis galės nekaltai nukentėti. Tik susikoncentravimas į darbines užduotis ir emocijų kontroliavimas padės ramiai ištverti šį sudėtingą etapą.

 

Bet kokiuose santykiuose su žmonėmis Avino laukia nusivylimai ir liūdesys, kad lūkesčiai neišsipildė. Susikaupusius nemalonumus padės kompensuoti atostogos arba laisvalaikio poilsis, kurį reikėtų praleisti su draugais. Tai padės pataisyti ir psichinę sveikatą.

 

2020 metų kovą Avinui patartina būti atsargiam keliuose. Didelė tikimybė patekti į avariją, taip pat reikia saugotis vagių, sukčių ir intrigantų.

 

JAUTIS

 

(04 21–05 20)

 

2020 metų kovo mėnesį Jautis sulauks daugybės kviestų ir neprašytų svečių, taip pat ir pats nevengs lankytis renginiuose ir vakarėliuose, kuriuose susipažins su įtakingais asmenimis.

 

Šeimą turintys šio Zodiako ženklo atstovai daug dėmesio skirs vaikams, kuriems kaip niekad reikės bendravimo su tėvais. Tačiau ir tėvams nereikėtų būti per daug įkyriems, kitaip jie galės sugadinti net pačius geriausius santykius su savo atžalomis.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Meilės srityje Jautį kankins neaiškumas ir jausmas, kad antroji pusė jo vengia. Patartina būti kantriam ir neklausinėti nieko, nes netrukus viskas savaime paaiškės. Išlaikyti pauzę padės darbas, į kurį jis pasiners visa galva. Tokia taktika teigiamai atsilieps jo finansinei padėčiai.

 

DVYNIAI

 

(05 21–06 21)

 

Visą 2020 metų kovą Dvyniams nerimą kels nesveika psichologinė atmosfera darbe. Jų sėkmė ir geri rezultatai neduos ramiai miegoti pavyduoliams. Bloga linkintys bendradarbiai iš visų jėgų stengsis pakenkti jiems, tačiau iš to nieko neišeis. Vadovai vis tiek nepatikės gandais ir apkalbomis, kurios bus skleidžiamos apie Dvynius.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Tačiau įtempta atmosfera ir nuolatinis stresas pakenks Dvynių sveikatai. Jiems teks stiprinti pašlijusią nervų sistemą specialiomis vaistažolių arbatomis ir papildomu poilsiu.

 

Pirmą pavasario mėnesį Dvyniams patartina stengtis daugiau dėmesio skirti šeimai. Jaukūs vakarai su artimaisiais padės atsipalaiduoti ir pamiršti visas problemas.

 

Santykiuose su priešinga lytimi galimi nedideli konfliktai dėl pinigų. Kai tik finansinė padėtis pasidarys stabili, konfliktai pranyks.

 

VĖŽYS

 

(06 22–07 22)

 

2020 metų kovo mėnesį Vėžiui teks spręsti klausimą, kad yra svarbiau – darbas ar asmeninis gyvenimas. Dėl užgriuvusių darbų ir problemų jis nebegalės skirti pakankamai laiko asmeniniams santykiams, dėl to galės kilti nesusipratimų.

 

O tiems šio ženklo atstovams, kurie ieško darbo, pavyks rasti tokį, kuris garantuos ir pasitenkinimą, ir stabilų uždarbį.

 

Apskritai pirmąjį pavasario mėnesį Vėžio finansinė padėtis bus gera, su sąlyga, kad jis leis pinigus tik reikalingiems ir gerai apsvarstytiems pirkiniams.

 

Kovo mėnesį Vėžiui teks daug važinėti ir keliauti. Vairuojant automobilį jam patartina būti atsargiam ir neviršyti greičio.

 

Sveikatos problemų neturėtų kilti, Vėžiui negresia net pavasarinis persišaldymas.

 

LIŪTAS

 

(07 23–08 23)

 

2020 metų kovo mėnesį Liūtui reikia kruopščiai saugoti savo sveikatą, nes jo imuninė sistema bus nusilpusi, todėl jis galės lengvai sunegaluoti ir susirgti.

 

Pavasario pradžia pradžiugins Liūtą finansiniu stabilumu. Jo projektai bus pelningi, investicijos – sėkmingos, be to, jis gaus palankių pasiūlymų iš verslo partnerių.

 

Meilės sferoje kunkuliuos aistros. Šeimos neturintys šio ženklo atstovai įsigys po kelis priešingos lyties gerbėjus, reikės tik išsirinkti geriausią.

 

Šeimą sukūrę šio ženklo atstovai daug laiko praleis su vaikais, dalydamiesi su jais savo gyvenimo patirtimi. Tėvai surengs įdomią išvyką, kurią vaikai prisimins ilgai.

 

MERGELĖ

 

(08 24–09 23)

 

Kovo mėnesį Mergelei nieku būdu negalima leistis į jokias finansines avantiūras, nes yra didelė tikimybė parirti stambių nuostolių ir smarkiai nukentėti dėl neapgalvotų poelgių Situaciją pablogins ir nepatikimi partneriai, įtraukę Mergelę į abejotinus veiksmus.

 

Pirmąjį pavasario mėnesį Mergelei apskritai reikia niekuo nepasitikėti. Taip pat ir antrąja puse, kurios romantiškos intrigos darbe gali nueiti per toli, jeigu Mergelė neįsikiš. Išgelbėti nuo neištikimybės padės išgalvotos šeimyninės problemos ir dažni netikėti jos apsilankymai partnerio darbe.

 

Kovo mėnuo bus visai netinkamas nekilnojamajam turtui pirkti arba parduoti. Tokias operacijas reikia atidėti vėlesniam laikui ir jokiu būdu neliesti joms sutaupytų pinigų, kad ir kokį viliojantį pasiūlymą gautumėte.

 

SVARSTYKLĖS

 

(09 24–10 23)

 

2020 metų kovą Svarstyklėms gali sugadinti nuotaiką sveikatos problemos. Kad jų išvengtų, reikia kuo greičiau sąmoningai pradėti sveikai maitintis, daugiau ilsėtis ir užsiimti sportu.

 

Meilės sferoje Svarstyklės pirmąjį pavasario mėnesį pasirodys esančios didelės pavyduolės, visur matančios savo konkurentus. Dėl nuolatinių priekaištų antrajai pusei ir įtarinėjimų kils visa virtinė skandalų. Vienas jų gali padėti paskutinį tašką jų santuokoje. Kad to neatsitiktų, Svarstyklėms reikia nusiraminti ir pačioms pasistengti įveikti savo nesveiką pavydą.

 

Skirtingai nuo asmeninio gyvenimo, darbe Svarstyklėms seksis puikiai. Vadovai bus patenkinti jų darbu, kolegos – draugiški ir paslaugūs. Svarstyklėms pavyks sudaryti pelningas sutartis ir išspręsti visas nuo metų pradžios susikaupusias problemas.

 

SKORPIONAS

 

(10 24–11 22)

 

Kovo mėnesį Skorpionas galės ramiau atsikvėpti, nes žiemą slėgę rūpesčiai jau bus praeityje. Jis pajus jėgų antplūdį, bus kupinas energijos ir entuziazmo. Pavasario pradžioje šis Zodiako ženklas ryšis permainoms – pakeis seną darbą į geriau apmokamą, susiras papildomą pajamų šaltinį arba leisis į tolimą kelionę.

 

Poilsis šiltuose kraštuose bus naudingas ir jo asmeniniam gyvenimui, nes keliaudamas susipažins su įdomiais žmonėmis. Nemaža tikimybė, kad jo laukia kurortinis romanas, kuris gali peraugti į rimtus ilgalaikius santykius.

 

Susituokusiems šio Zodiako ženklo atstovams rekomenduojama kuo daugiau dėmesio skirti savo antrajai pusei ir vaikams. Tai padės pagerinti santykius, įgauti daugiau pasitikėjimo ir supratimo.

 

Kad išvengtų sveikatos problemų, Skorpionui rekomenduojama apsilankyti pas odontologą. O moteriškos lyties šio ženklo atstovės dar turėtų pasikonsultuoti ir su ginekologu. Net jeigu nejaučia jokių sveikatos sutrikimų, profilaktika dar niekam nepakenkė.

 

ŠAULYS

 

(11 23–12 21)

 

Daugiausia energijos pirmąjį pavasario mėnesį iš Šaulio pareikalaus buitiniai rūpesčiai ir šeimyninės problemos. Jam kils nenumaldomas noras atnaujinti namus, pakeisti baldus, padaryti remontą ar bent pagyvinti interjerą. Juk pavasaris belsis į jo širdį, todėl jis norės, kad ir jo aplinka pagyvėtų. Artimieji palaikys jo užmojus, todėl netrukus namuose atsiras daugiau jaukumo ir komforto, kurio troško visi šeimos nariai.

 

Vienišas Šaulys turės daug šansų kovo mėnesį sutikti sau į porą tinkamą būtybę. Jų santykiai vystysis sparčiai, todėl įsimylėjęs Šaulys lengvai ryšis persikraustyti gyventi pas savo mylimą žmogų ir kurti bendrą gyvenimą.

 

Pavasario pradžioje Šaulys sužinos nemalonią naujieną, susijusią su darbu ir finansais. Vadovai bus nepatenkinti jo pasiektais rezultatais, nors Šauliui atrodė, kad jis su atsidavimu dirbo prie projekto ir padarė viską, ką galėjo. Jis negaus ir gero pelno, kurio taip tikėjosi.

 

Sveikata Šauliui nekels problemų, jeigu jis sugebės reguliariai pailsėti nuo streso ir atsisakyti žalingų pomėgių bei ekstremalaus sporto, kurį jam primygtinai siūlys draugai.

 

OŽIARAGIS

 

(12 22–01 20)

 

2020 metų kovą Ožiaragio laukia nesutarimai su tėvais, vaikais, partneriais. Kad jie neperaugtų į rimtus konfliktus, jam reikės kontroliuoti save ir daugiau dėmesio skirti savo artimiesiems, pagaliau išklausyti juos ir atsižvelgti į jų poreikius. Pataisyti santykius padės savaitgalio išvykos į gamtą ir bendros pramogos.

 

Tačiau susikoncentravus į šeimos reikalus Ožiaragiui derėti nepamiršti ir savo darbinių įsipareigojimų. Jam vertėtų pademonstruoti savo profesionalumą ir sumaniai tarpininkauti įmonei užmezgant naujus kontaktus ir sudarant verslo sutartis. Tokiu būdu jis sustiprintų savo autoritetą, įgautų viršininkų pasitikėjimą ir padėtų pagrindus būsimam savo karjeros vystymui.

 

Kovo mėnesį Ožiaragis užsimanys įsigyti stambų pirkinį. Trūkstamą pinigų sumą jam paskolins draugai arba draugiški kaimynai.

 

Pavasario pradžioje Ožiaragiui reikia saugotis peršalimų. Tiesa, nuo jų jis greitai ir lengvai išsigydys, tačiau negalavimai vis tiek atims nemažai brangaus laiko.

 

VANDENIS

 

(01 21–02 19)

 

Svarbiausias Vandenio rūpestis 2020-ųjų kovą bus siekis padidinti savo pajamas. Jis apsvarstys daugybę variantų – nuo vertingų popierių, depozitų iki nekilnojamojo turto įsigijimo bei pardavimo. Tačiau atsargusis Vandenis nesiryš žengti jokio drąsaus žingsnio ir norės pasirinkti senovinį pinigų saugojimo būdą – laikyti juos paslėptus slaptoje vietelėje. Pagal kovo mėnesio horoskopą, jam nereikėtų taip elgtis, nes bus nemažas pavojus, kad plėšikai arba nesąžiningas artimas žmogus suras jo slėptuvę su pinigais. Jam patartina būti atsargiam, pinigus saugoti civilizuotai ir vengti kontaktų su nepažįstamais bei nepatikimais asmenimis.

 

Šio ženklo atstovų darbe bus pakilimo metas: pagerės produktyvumas, padidės pelnas, atsiras šansas gauti didesnį atlyginimą. Vandenis gaus materialinę paramą iš artimųjų.

 

Kils nesutarimų su antrąja puse dėl pavydo, bet tai bus laikini sunkumai.

 

2020-ųjų kovą sveikata Vandeniui nesukels jokių problemų, tik gali paskaudėti galvą nuo pervargimo ir įtampos. Visavertis poilsis greitai išgydys visus negalavimus.

 

ŽUVYS

 

(02 20–03 20)

 

2020-ųjų kovą Žuvims patartina susikoncentruoti į naminius rūpesčius ir buities darbus, nes šiuo metu čia jas lydės sėkmė. To negalima pasakyti apie šio Zodiako ženklo finansinius reikalus. Čia Žuvys susidurs su laikinais sunkumais, galimi nemenki nuostoliai, todėl šį mėnesį geriau susilaikyti nuo stambių pirkinių ir finansinių sandėrių. Taip pat nepatartina žaisti azartinių žaidimų ar dalyvauti loterijose – jokių laimėjimų nebus.

 

Darbe Žuvų reikalai klostysis neblogai. Tiesa, vadovai nepastebės jų atkaklumo ir pastangų, tačiau neverta dėl to nusiminti – geri rezultatai ir jų iniciatyvumas bus puikių ateities laimėjimų pradžia.

 

Meilės srityje jokių permainų nenusimato. Šeimą turinčių šio ženklo atstovų laukia malonus siurprizas, kurį paruoš jų antroji pusė.

 

2020-ųjų kovą Žuvys galės džiaugtis gera sveikata, bus kupinos energijos ir jėgų. Vis dėlto joms patartina būti atsargesnėms su duriančiais ir pjaunančiais daiktais, nes padidės buitinių traumų pavojus.

 

Šaltinis: https://www.alfa.lt

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite