Kokia graikų deivė atitinka kiekvieną Zodiako ženklą

Manoma, kad kiekvieną Zodiako ženklą globoja kuri nors viena graikų deivė ir suteikia jam savų charakterio bruožų bei galių. Sužinokite, kuri graikų deivė globoja jūsų Zodiako ženklą.

 

Avinas – Atėnė

 

Atėnė yra labiausiai garbinama deivė. Atėnė įkūnija išmintį, globoja mokslą ir amatus, meną, žinias ir išradingumą. O jos pagrindinė sritis yra karinė strategija.

 

Atėnė yra vienintelė deivė, kuri dėvi vyriškus atributus: šarvus, šalmą ir ietį. Bet kam graikams du karo dievai – Atėnė ir Arėjas?

 

Priešingai nei Arėjas Atėnė globoja tik tokį karą, kuriam prasidėti yra būtina. Avinas taip pat nebijo iškelti karo ieties, bet tik tada, kai yra rimta priežastis.

 

Jautis – Demetra

 

Demetra – vaisingumo deivė ir žemės ūkio globėja. Ūkininkavimas yra sunkus darbas, todėl Demetros kultą galima trumpai apibūdinti taip: visi sunkiai dirba ir nuoširdžiai priima tai, ką atsiunčia deivė. Deivė paprastai atsiunčia ne tik maistą, bet ir vyną. Ir dar daugiau!

 

Nėra jokių abejonių, kad Demetra yra Jautis: nedaugelis žmonių gali taip vertinti paprastus gero maisto, gero vyno džiaugsmus ir sąžiningą darbą.

 

Tačiau nereikėtų manyti, kad Demetra yra nepavojinga darbo ir gėrybių globėja. Kartą, kai Hadas pagrobė jos dukrą Persefonę, ji ištraukė Hadą iš pragaro ir iškaršė kailį. Jautis irgi įspėja: taip bus su visiems, kurie išdrįs paliesti tai, kas jam brangu.

 

Dvyniai – Iridė

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Iridė yra dievų pasiuntinė, jos užduotis yra išdalyti misijas visame pasaulyje: žemėje, jūros gelmėse ir net mirusiųjų karalystėje.

 

Dvyniai sugeba padaryti neįtikėtinus darbus, bet tik su viena sąlyga: jis turi būti labai įdomus.

 

Dvyniai mėgsta keliauti. Jiems nebaisūs jokie tolimi atstumai. Iridė lengvai nuskrenda į Dzeuso rūmus, o Dvyniai keliaus net susitikti su šalies prezidentu, jei to prireiks.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Vėžys – Gaja

 

Gaja yra žemės deivė, visko, kas joje gyvena ir auga, dangaus, jūros motina. Kaip ir Vėžys. Tik leiskite Vėžiui auginti vaikus ir atstokite su savo nesąmonėmis!

 

Tiesa, “vaikas” nebūtinai reiškia vaiką. Vėžiai mielai rūpinasi visais jiems brangiais žmonėmis, nesvarbu jų amžiaus. Visi, kuriuos Vėžys myli, jam yra jo “vaikai”.

 

Liūtas – Hera

 

Hera – santuokos globėja. Ji gina motinas gimdymo metu, bet niekas to prisimena. Visi prisimena, kad Hera yra Dzeuso žmona, pirmoji Olimpo dama.

 

Tiesą sakant, Hera buvo trečioji žmona, bet argi kas pameni pirmas dvi? Ne. Nes hera yra tikras liūtas: bus pirmoji ir vienintelė.

 

Mergelė – Temidė

 

Temidė, ta pati Dzeuso žmona, kurios niekas neprisimena. Tačiau prisimena, kad ji yra teisingumo deivė.

 

Temidė yra nešališkumo ir teisingumo simbolis. Jei Mergelė ką nors sako, tai tik tiesą. Jei jums tai nepatinka, vis tiek klausykitės, nes Mergelė kalba tiesą.

 

Svarstyklės – Persefonė

 

Dėl jaunosios Persefonės širdies kovojo daug dievų, tačiau ji negalėjo išsirinkti nė vieno. Todėl tikriausiai ir atitinka Svarstyklių ženklą.

 

Persefonės dilemą galiausiai išsprendė Hadas, pagrobęs ją į savo karalystę. Tai idealiai tinka Svarstyklėms – nereikia nuspręsti patiems.

 

Skorpionas – Hekatė

 

Hekatė suteikia išminties žmonių susitikimuose, laimės karo ir gausaus grobio medžioklėje. Visa tai ji, žinoma, daro tik dėl akių, nes iš tikrųjų ji yra požemio pasaulio deivė.

 

Hekatė moko mirtinguosius burtų, vadovauja raganoms ir nuodingiems augalams, o sankryžose prikabina mirusių sielų. Jau atpažįstate Skorpioną?

 

Skorpioną pamilstama iš pirmo žvilgsnio, tačiau netrukus pajaučia, kad jame slypi įvairūs velniai. Bet Skorpionui nerūpi. Jis žino, kad anksčiau ar vėliau jį ims garbinti.

 

Šaulys – Artemidė

 

Artemidė – medžioklės deivė ir visos gyvybės globėja. Ji yra moterų skaistumo sergėtoja ir moterų padėjėja darbe.

 

Šaulys gali priimti ir suprasti bet kokią idėją, bet kokį tikėjimą ir bet kokį požiūrį. Kaip ir Artemidė.

 

Ožiaragis – Hestija

 

Hestija – pirmoji Olimpo deivė, visada jauna šeimos židinio ir pasiaukojimo ugnies globėja. Net pats Apolonas bandė sužavėti deivę, bet buvo atstumtas, nes skaistumo įžadai, kuriuos yra davusi Hestija, jai yra rimta priesaika.

 

Ožiaragiai elgiasi taip pat. Priešingos lyties dėmesys, žinoma, yra gerai, bet Ožiaragis yra linkęs laukti to vienintelio žmogaus.

 

Kaip ir Hestija, kuri atidavė Prometėjui ugnį, kad nuneštų nelaimingiems mirtingiesiems. Ožiaragis pirmiausia rūpinasi kitais ir tik tada galvoja apie save. Bent jau taip atrodo iš išorės.

 

Iš tiesų Ožiaragiui nereikia rūpintis savimi, nes jam viskas gerai. Tam tikra prasme jis prižiūri save, tik kiti to nepastebi.

 

Vandenis – Nikė

 

Nikė yra pergalės deivė, laimingos pabaigos simbolis. Nikė dažnai vaizduojama su sparnais arba greitai skriejanti virš žemės. Ar kas nors yra matęs Vandenį, tyliai sėdintį kampe?

 

Net jei Vandenis bus priverstas ten sėdėti, jis pradės gestikuliuoti ir taukšti dideliu greičiu. Tiesiog Vandenis turi neišsenkamas gyvybingumo ir optimizmo atsargas.

 

Beje, Vandenis visada laimi. Nėra išimčių. Jei jums skubiai reikia laimėti likimo konkursą, melskitės deivei Nikei. T.y. susiraskite draugą Vandenį. Nikė yra dosni deivė.

 

Žuvys – Afroditė

 

Nėra jokių abejonių, kad Afroditė gimė po Žuvų ženklu. Afroditė buvo įsimylėjusi gražųjį Adonį, bet, deja, jis mirė. Afroditė nepakėlė sielvarto ir nušoko nuo uolos tiesiai į jūrą. Baisaus čia daikto, kai esi nemirtingas. Jei galėtų, Žuvys taip pat šoktų.

 

Net ir be tokios tragiškos istorijos Žuvys gali nukentėti taip, kad kitiems plyš širdys ir iš akių pasipils ašaros. O, kaip gražiai jos kenčia!

 

Niekas negali atsispirti Žuvų žavesiui. Gerai, kad Afroditė yra maloninga deivė.

 

Šaltinis: https://www.alfa.lt

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite