Kodėl žmonės taip dažnai serga?

Pasitaiko taip, kad nesuspėjo žmogus pasveikti, ir suserga iš naujo. Tai respiratoriniai kvėpavimo takų susirgimai, tai gripas, tai peršalimas, Manote, kad dėl to kaltas nusilpęs imunitetas? O kas jį nualino? Daugumą dažnų susirgimų galima paaiškinti psichosomatika.

 

Bet koks negalavimas kyla neatsitiktinai. Jeigu jis atsirado jūsų gyvenime, vadinasi, jūs patys jį susikūrėte. Ir sirgti jums naudinga, net jeigu jūs to negalite suprasti ir pripažinti. Toliau išvardysime labiausiai paplitusias psichologines ligų priežastis, kuriose glūdi antrinė nemalonių simptomų nauda. Perskaitę suprasite, kodėl žmonės taip dažnai serga.

 

1. Jūs smarkiai pavargstate, jėgos beveik išeikvotos, nervai įtempti, jaučiatės morališkai išsekę. Jeigu jūs nesuteikiate sau teisės į poilsį, teisindamiesi neatidėliotinais reikalais, organizmas pasiims šią teisę pats. Ir jūs būsite priversti gulėti lovoje su aukšta temperatūra ir ilsėtis.

 

2. Jums nemaloni kažkokia situacija darbe ar asmeniniame gyvenime. Jūs taip smarkiai nenorite spręsti kažkokios problemos, kad paprasčiausiai susergate. Taip gali atsitikti ir tada, kai jūs labai nenorite kažkur eiti, bet negalite atsisakyti. Tada atsiranda pateisinama priežastis, kodėl nedalyvausite, kodėl niekur neinate ir nepriimate jokio sprendimo. Tokiu atveju liga padeda jums išsisukti nuo nepageidaujamos situacijos.

 

3. Norite sulaukti dėmesio, palaikymo, artimųjų (tėvų, partnerio, suaugusio vaiko) rūpesčio. Jie neturi laiko pas jus atvažiuoti ar bent pasidomėti jumis, o kai susergate, neturi kitos išeities – atideda į šalį visus darbus ir atvyksta pas jus.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

4. Jūs bijote susirgti. Nuolat nerimaujate, kad galite persišaldyti, pasigauti kokį nors virusą. Kai pamatote sergantį žmogų, jus apima panika, kad galite užsikrėsti. Tai, ko mes labai bijome, mums ir atsitinka.

 

5. Nepasakėte žmogui, ką manote, nurijote nuoskaudą, užgniaužėte pyktį, susierzinimą. Nuslopintos emocijos visada sukelia negalavimų kūne ir ieško išėjimo lauk. Todėl neišsakyti jausmai pasireiškia gerklės skausmu, nuslopintas susierzinimas – pakilusia temperatūra. O sloga – tai vidinės liūdesio ašaros.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Žmogus visada serga todėl, kad jam tai apsimoka (bet jis gali to nesuvokti). Tokiu būdu iš kūno pasišalina užgniaužtos neigiamos emocijos.
Bet kokia liga iš pradžių susiformuoja emocinėje plotmėje ir tik paskui pereina į fizinę. Būtent todėl beprasmiška ryti tabletes nuo ligų, nesusimąstant apie jų psichologines priežastis.
Apskritai liga yra mūsų pagalbininkas gyvenimo ir dvasinio vystymosi kelyje, todėl nereikia vertinti jos kaip priešo. Mokykitės klausytis savo organizmo ir analizuokite, kodėl jūs ir kiti serga. Greitai išmoksite pastebėti ryšį tarp savo vidinės būsenos ir sveikatos.

 

Šaltinis: https://seimairnamai.eu

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite