Ko moko artimųjų netektis

Yra žmonių, kuriems pasisekė, jiems neteko pergyventi mylimo ir artimo žmogaus mirties. Aš ne iš tokių. Teko prarasti, ir nemažai. Pradedant staigia ir netikėta mirtimi, baigiant prognozuojama. Kiekviena tokia patirtis pasižymėjo savo unikaliu skausmu ir davė man unikalią konkrečią pamoką.

 

Skausmas niekada iki galo nepraeis

 

Žinau tą paplitusią, padrąsinančią frazę “laikas gydo”, tačiau esu tikra, kad taip niekada neatsitiks. Aš vis dar pamenu kiekvieną detalę ir kiekvieną emociją, kai sužinodavau apie artimo žmogaus išėjimą. Galiu pergyventi tai iš naujo ir iš naujo, tartum tai būtų įvykę prieš kelias minutes.

 

Jūs niekada nepamiršite skausmo, kadangi jis pakeičia kiekvieną jūsų ląstelę. Jūs niekada nebegalėsite grįžti į savo, taip sakant, pradinę padėtį.

 

Nežiūrint į tai, kad skausmas niekur nedingsta, jis vis dėlto atbunka ir tik jūs patys galite spręsti, kaip toliau į jį reaguoti.

 

Laimė – tai iš tiesų jūsų pačių pasirinkimas

 

Kiekviena netektis keitė mano požiūrį į gyvenimą. Tačiau laimė – tai laisvas pasirinkimas, ir jūs galite gyventi su netekties skausmu arba pasirinkti gyvenime laimę. Nereikia jausti kaltės, kad ir toliau juokiatės bei džiaugiatės gyvenimu po netekties. Tai nereiškia, kad jūs daugiau nebemylite išėjusio ir neliūdite dėl jo praradimo. Tai viso labo reiškia, kad jūsų vienintelis neįkainuojamas gyvenimas turi tęstis toliau.

 

Negyvenkite svetimo gyvenimo

 

Kažkada dariau viską, ką pajėgiau, kad suteikčiau laimę kitiems ir jiems įtikčiau, net jeigu dėl to reikėjo atsisakyti savo pačios laimės. Kai praradau du artimus žmones, supratau, kad švaistau gyvenimą, bandydama gyventi už kitus. Jūs negalite žinoti, kiek ilgai dar išbūsite šitoje planetoje, šitame pakvaišusiame pasaulyje, dėl to nereikia švaistyti laiko darant tai, ko nenorite daryti. Tai jūsų gyvenimas, reikia vertinti kiekvieną momentą, kiekvieną sekundę, kiekvieną atodūsį.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Būkite geri

 

Gyvenimas beprotiškai trumpas, pernelyg trumpas, kad eikvotume jį negatyvioms emocijoms. Šis pasaulis pernelyg perpildytas neapykanta ir pykčiu, dėl to nušvieskite jį savo gerumo ir geranoriškumo spinduliu. Vienas nedidelis geras poelgis gali praskaidrinti kitam žmogui ištisą dieną.

 

Šaltinis: https://seimairnamai.eu

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite