Kinijos virusologai papasakojo, iš kur atsirado koronavirusas

Kinijos virusologai įsitikinę, kad pavojingas virusas pradėjo plisti atlikus tyrimus slaptoje laboratorijoje, praneša Planetanovosti.com.

 

Prasidėjus koronavirusui Wuhan mieste, mokslininkai ėmė įtarti, kad virusas galėjo būti specialiai sukurtas Uhano ligų kontrolės centre. Mokslininkai Botao Xiao ir Lei Xiao paskelbė savo tyrimo rezultatus, kuriuose teigiama, kad eksperimentai su gyvūnais, įskaitant šikšnosparnius, buvo atliekami slaptoje laboratorijoje.

 

Ataskaitoje taip pat pasakojama apie tyrėją J. H. Tieną, kurį užpuolė ir sužeidė šikšnosparniai. Po šio įvykio mokslininkas 28 dienas gyveno karantino sąlygomis. Įtariama laboratorija yra tik 280 metrų nuo garsiojo Uhano turgaus. Taip pat netoliese yra Sąjungos ligoninė, kurioje užsikrėtė grupė gydytojų.

 

Ataskaitoje taip pat pasakojama ir apie antrą laboratoriją, esančią netoli nuo dabartinio koronaviruso židinio. Būtent ši laboratorija pranešė, kad pavojingo koronaviruso nešiotojai yra šikšnosparniai.

 

Šaltinis: www.planetanovosti.com

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Arūnas B

NWO stai kas kaltas, veikianti visame pasaulije organizacija pries zmoniu populiacija.
Kaip siuo atveju virusa galejo supilti i geriamaji vandeni ar i maista, ir galimai galejo paskleisti is lektuvo.

Ginklas

>> galimai galėjo paskleisti is lėktuvo?

– jeigu kalbėti apie “biologinį ginklą”, tuomet užkratas platinamas pagalbinių gyvių pagalba: užkrėstų savižudžių, užkrėstų graužikų, užkrėstų šunų ar užkrėstų vabzdžių.

Nežuvo

.. buvo pranešta, kad į naująjį “koronavirusą” pavyko genetinės inžinerijos priemonėmis “įmontuoti” šikšnosparnio ir gyvatės DNR grandinėlę. Ir virusas nežuvo!

coment

Ne iš tos pusės žiūrite,ir ne tie gabaritai kad būtų galima DNR įmontuoti į virusą.DNR galima įmontuoti į lastelę,o virusas tik gali pakeisti lastelės DNR.Jūsu atveju išeitų tas pats,kas,pavyzdžiui,į kaspinuotį įsodinti žmogų o ne žmogų apkrėsti kaspinuočiu.

Taip pat skaitykite