Keistas triukšmas galvose privertė tūkstančius D. Britanijos žmonių pagalvoti apie savižudybę

Keistas triukšmas galvoje kyla daugeliui žmonių visame pasaulyje, tačiau tik prieš kurį laiką ekspertai pradėjo nagrinėti šią problemą, praneša portalas Planetanovosti.com.

 

Daugybė anglų pradėjo galvoti apie savižudybę dėl nuolatinio, keisto spengimo ausyse. Šis reiškinys vis dar labai menkai ištirtas. Šis galvoje girdimas triukšmas neturi aiškios išorinės priežasties.

 

Neseniai atliktame tyrime nustatyta, kad šia liga šiandien kenčia maždaug 7 milijonai britų, sulaukusių pilnametystės. Šis triukšmo garsumas gali būti skirtingas ir dažnai primena švilpiantį virdulį ar reaktyvinio variklio veikimą. Daugelis respondentų „Tinnitus“ teigė, kad jaučia ilgesį ir pastebimą nuotaikos pablogėjimą. Kita dalis pripažino, kad jie ne kartą susimąstė apie savižudybę.

 

Kartais spengimas ausyse gali atsirasti dėl įvairių ligų. Pavyzdžiui, dėl diabeto ar išsėtinės sklerozės. Taip pat gali kilti ir kaip šalutinis vaistų vartojimo poveikis. Tačiau dažniausiai ekspertai negali nustatyti jo atsiradimo priežasties. Šiandien gydytojai siūlo naudoti kognityvinę-elgesio terapiją ir apsilankyti pas psichoterapeutus, taip pat kitus specialistus, kad padėtų išspręsti problemą ar pagerintų pacientų būklę.

 

Šaltinis: www.planetanovosti.com

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Siela

>> ekspertai negali nustatyti jo atsiradimo priežasties.

– pagal senovės legendas, švilpimas galvoje atsiranda dėl “velnio”. Kitaip tariant tas žmogus kažkaip “pardavė sielą”, gal abortu, gal break exit’u.

Elix

O velnias yra?

shit

.. girdėjau per Lietuvos valstybės televiziją: anglišką “shit” visada verčia lietuvišku “velnias”. Vadinasi “velnias” yra būtent “shit”?

Taip pat skaitykite