KĄ REIŠKIA ROŽIŲ SPALVA

*Auksinė (ryškiai geltonos spalvos) rožė yra tobulumo simbolis. Anot legendos, auksinės (geltonos) rožės laikomos globotojais iš Dangaus ir gerų darbų gynėjais. Karūnuotieji Asmenys už išskirtines dorybes ir pamaldumą Vatikane būdavo apdovanojami auksinėmis ( ryškiai geltonomis) rožėmis.

 

* Vario spalvos rožė yra moteriško grožio, šilumos ir šviesos simbolis. Nuo seniausių laikų šis metalas buvo siejamas su meilės ir grožio deivės Veneros įvaizdžiu,- todėl tai nuostabi dovana moteriai. Vario spalvos rožės bus puiki dovana varinėms vestuvėms, kurios švenčiamos per 7-ąsias santuokos metines.

 

* Raudona rožė yra gilios meilės ir aistros simbolis. Raudonų rožių pagalba išreiškiama meilė, pagarba ir susižavėjimas. Raudonos rožės yra pačios populiariausios, jos vadinamos rožių karalienėmis. Meilė, romantika, pasimatymai – visa tai raudonos rožės! Viena rožė reiškia simpatizavimą, o gėlių puokštė iš trijų ar daugiau yra neginčijamas prisipažinimas meilėje ir/ar didelės pagarbos ženklas.

 

* Mėlynoji rožė yra nepasiekiamo ir neįmanomo simbolis. Mėlynos rožės yra paslaptingos, tai gali būti maža mįslinga dovana, jos dovanojamos paslaptingiems ir neįveikiamiems žmonėms. Mėlynos rožės gamtoje neegzistavo. Jos negalėjo būti išvežtos daugelį dešimtmečių į kitas šalis, kol po 14 metų kruopštaus darbo Japonijos įmonė „Santori“ nesukūrė naujos mėlynų rožių veislės. Mėlyna rožės spalva tapo ženklu, kad bet kuri nepasiekiama svajonė gali tapti įgyvendinama,jos tapo nerealios svajonės įgyvendinimo simboliu.

 

* Bordo rožės – kaip ir raudonos rožės, yra meilės simbolis. Burgundijos vyno spalvos/ bordo rožės reiškia meilę iš pirmo žvilgsnio, be to, jos yra tradicinė ir populiariausia Valentino dienos dovana.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

* Rožinė rožė yra elegancijos ir rafinuotumo ženklas. Įvairių rausvų atspalvių rožinės spalvos rožės dažnai gali būti dovanojamos įvairiausiomis progomis. Pavyzdžiui, rožės su tamsiais rožiniais ar vyšniniais tonais reiškia dėkingumą ir įvertinimą, o švelnios rožinės rožės simbolizuoja simpatizavimą. Rožinės rožės dažnai dovanojamos bet kokiais nepretenzingais atvejais,arba kada nenorima dar pareikšti savo stiprių įsipareigojimų. Tai saldžių minčių ir švelnių emocijų gėlė, jos išreiškia džiaugsmą, didžiavimąsi tuo asmeniu, kam dovanojamos, dėkingumą. Priešingai nei raudonos, kalbančios apie gilią aistrą,meilę ir pagarbą, rožinės rožės yra švelnus prisirišimo, gerų, draugiškų santykių priminimas.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

* Baltoji rožė yra tyrumo ir nekaltumo simbolis. Dažniausiai nuoširdžios meilės garbei dovanojamos baltos rožės, tokios tyros kaip ir nesugadintas pirmojo sniego šydas. Baltos rožės yra visiškai priešingos raudonoms rožėms, kurios dovanojamos, išreiškiant savo gilius ir/ar karštus jausmus. Balta rožė yra amžinos meilės simbolis, tyresnė,”švaresnė” ir stipresnė už visus žemiškus jausmus. Štai kodėl vestuvėse Nuotakos puokštė yra iš baltų rožių. Senovės Graikijos legendose rožės buvo baltos, kol vieną dieną Afroditė neįsidūrė rožės spygliais. Iš jos piršto ištryško kraujo lašai ir baltas rožes pavertė raudonomis. Kita legenda pasakoja, kad rožė pasidarė raudona po tikros meilės bučinio. Įgavusi kitokią spalvą, rožė prarado nekaltumą.

 

* Žalia rožė yra gausos ir dosnumo ženklas, naujo gyvenimo pradžios, noro susilaukti vaikų ženklas. Žalia rožė simbolizuoja turtą ir verslo sėkmę.

 

Šaltinis: https://www.facebook.com/profile.php?id=100005968096265

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite