ISS kamera užfiksavo keistą anomaliją: publikuojamos nuotraukos ir vaizdo įrašai

„Netizens“ pastarosiomis dienomis aktyviai diskutuoja apie filmuotą medžiagą iš ISS kameros. Taigi, šalia stoties buvo pastebėta labai keista anomalija, susidedanti iš daugybės tvarkingų, teisingos formos objektų, praneša portalas Planetanovosti.com.

 

Nesvarbu, kad NASA bando paslėpti vaizdo įrašą nuo smalsių akių, tačiau jis vis tiek greitai plinta internete. Jame galite pamatyti daugybę, beveik teisingos objektų vienoje vietoje. Pačiame keistos konstrukcijos centre matoma ryškiai balta šviesa. O kairėje, siauroje anksčiau nematyto kosminio mazgo dalyje, yra sidabrinis rutulys.

 

Jei atidžiai pažvelgsite į viršutinį kairįjį volelio kampą, galite pamatyti tam tikrą elipsės pavidalo formą. Ji išsiskiria iš juodo kosmoso fono. Konstrukcijos gilumoje matyti raudona šviesa.

 

„Jujubee“ ADAMS sugebėjo užfiksuoti keistą objektą prieš NASA nutraukiant transliaciją. Kai kurie žmonės, pažiūrėję medžiagą, pradėjo piktintis, kad kosmoso agentūra neleidžia stebėti svarbios informacijos.

 

 

Šaltinis: www.planetanovosti.com

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Elix

Aš nieko nesuprantu, kas čia vaizduojama? Ir kur ta kamera yra įrengta? Kas tas ISS?

Ieškotojas

Kaip suprasti išsireiškimą “teisingos formos” objektai?.. Kokia jų forma būtų laikoma “neteisinga”?
O “…daugybę beveik teisingos objektų vienoje vietoje” yra tiesiog bereikšmis žodžių kratinys. Butų malonu, kad publikuojantis staipsnį žmogus rodytų bent jau minimalią pagarbą skaitytojui.

Taip pat skaitykite