FATIMOS AKIS

Amuletas „Fatimos Akis“ pasirodė Graikijos salose, o visuotinę meilę ir pripažinimą išsikovojo Turkijos žemėje. Talismaną mini ir Sirijos, Azerbaidžano, Egipto, Graikijos, Armėnijos ir Kipro istorijoje. Šiandien susidomėjimas panašiais apsauginiais amuletais yra neįtikėtinai didelis, todėl „Fatimos Akis“ tapo populiari visame pasaulyje. Apie talismano atsiradimą yra daug legendų, iš kurių kiekviena turi teisę egzistuoti.

 

Legenda apie Fatimą

 

Pirmoji legenda, skirta amuletui „Fatimos Akis“ siejama su pranašo Mahometo dukters Fatimos vardu. Tai būtent ta Fatima, kurios kantrybė, meilė ir dvasios jėga padėjo sukurti kitą gerai žinomą amuletą „Fatimos Ranka“. Mergina, išlydėdama mylimąjį į tolimą ir pavojingą kelionę, padovanojo jam į akį panašų akmenį, kad jis saugotų jį kelionėje. Į jį mergina sudėjo visą savo meilės ir ištikimybės jėgą. Fatimos akmuo įvykdė savo paskirtį – jos sužadėtinis grįžo namo sveikas ir gyvas. Nuo to laiko žmonės pradėjo kalbėti apie didelę „Fatimos Akies“ talismano galią.

 

Legenda apie kalifą

 

Vienas galingas kalifas nusprendė pažinti visą pasaulio išmintį. Norėdamas gauti patarimą jis kreipėsi į išminčių. Išminčius pasakė kalifui, kad didžias paslaptis jis sužinos tik tada, kai ištekins į svetimas šalis visas savo dukteris. Valdovo šeimoje augo septynios vyresnės dukterys ir maža mėlynakė Fatima, kurią jis mylėjo labiau už kitas.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Tėvas nusprendė pagudrauti ir paslėpė savo naujagimę dukterį Fatimą paprasto audėjo šeimoje. Kai mergaitė užaugo, o kalifas suseno – jis atskleidė jai jos kilmės paslaptį ir pasiūlė perimti valdžią. Mergaitė gi, nenorėdama atimti iš tėvo išminties, atsisakė valdžios ir pažadėjo prižiūrėti karalystę. Nuo to laiko mėlynos Fatimos akys saugo jos šalies žmones nuo negandų.

 

Legenda apie kryžiuočius

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Dar viena amuleto kilmės legenda siejama su Kryžiaus žygiais, nešusiais mirtį ir pražūtį musulmoniškų šalių gyventojams. Jausdami didžiulę baimę prieš kryžiuočius, dauguma kurių, būdami europiečiais, turėjo šviesiais akis, pavergtų šalių gyventojai sukūrė specialų apsauginį amuletą. Buvo manoma, kad šis talismanas, kopijuojantis „atnešančių nelaimes“ žmonių akis, gali apsaugoti savo savininką. Taip ir atsirado pasaulyje Akis – Akmuo.

 

Fatimos Akies išvaizda ir ypatybės

 

Amuletas iš tikrųjų šiek tiek primena žmogaus akis. Tačiau jo išvaizda skiriasi nuo akies, kokią mes įpratę ją matyti. Talismanas gaminamas rankiniu būdu iš pūsto stiklo. Amuleto pagrindas – mėlynos spalvos apskritimas. Mėlyno apskritimo viduje nupieštas baltas apskritimas, o balto apskritimo viduje – mažas juodas apskritimas. „Fatimos akies“ amuletas skirtas atspindėti nuo savo savininko blogį ir negatyvą. Jis nukreipia nuo žmonių bėdas ir nelaimes. Jo pagalba galima pritraukti finansinę gerovę. Talismanas nepakeičiamas meilės reikaluose ir žmonių santykių sferoje. Jis padės išlaikyti taiką šeimoje ir apdovanos bevaikę porą kūdikiu.

 

Kaip nešioti amuletą Fatimos Akis

 

Manoma, kad tas, kuris nuolat nešioja talismaną, yra patikimai apsaugotas nuo blogio, tačiau talismanas visada turi būti matomas. Tai yra jo skiriamasis bruožas. Drabužių paslėptas amuletas neaktyvus.

 

Amuletas, saugodamas nuo tamsių jėgų, savo savininkui pritraukia teigiamą energiją, tokiu būdu dar labiau jį stiprindamas. Tuo metu žmogus jaučia šilumą, sklindančią iš talismano.
Atspindėdama pagadinimą, nužiūrėjimą ir kitus pavojus, Fatimos Akis gali sutrūkinėti. Tokiu atveju amuletą reikia būtinai įmesti į upę arba užkasti žemėje, prieš tai padėkojus už pagalbą.
Patamsėjęs arba apsiblausęs amuletas rodo, kad jis sutraukė į save per daug negatyvo ir jo taip pat reikia atsikratyti. Pamestą ar sulūžusį talismaną aapverkti nereikia. Jis įvykdė savo užduotį – išgelbėjo savininką.

 

Dar viena amuleto „Fatimos Akis“ ypatybė yra ta, kad jo veikimas nukreiptas tik į gėrį. Amuletas gali išpildyti didžiausią savininko norą, tačiau tik tuo atveju, jei jis nesukelia nemalonumų aplinkiniams, pavyzdžiui, padeda pacientui pasveikti, siunčia vaiko gimimą bevaikei porai. Suspaudus jį delne, reikia vizualizuoti svajonę ir paprašyti amuleto, kad padėtų ją įgyvendinti.
Fatimos Akis apsaugo savininką nuo nužiūrėjimo, nuveja piktąsias dvasias ir bėdas. Pasipriešina pavyduoliams ir bloga linkintiems, besistengiantiems pakenkti, saugo senus, vaikus, silpnus ir sergančius. Manoma, kad jis sugeba užkirsti kelią nelaimingam atsitikimui, blogam ligos poveikiui, o taip pat pritraukti į gyvenimą svarbius įvykius. Todėl vieniši žmonės kreipiasi į jį su prašymu, kad padėtų susitikti sau skirtąjį.

 

„Fatimos akies“ poveikis pastebimas ne tik žmonėms, bet ir jų turtui. Amuletas paprastai dedamas į namus, biurus, ant seifų ir automobiliuose.

 

Kaip išsirinkti amuletą

 

Fatimos Akį renkamasi pagal amžių. Vaikams tinka mažas amuletas ant segtuko ar virvutės, kad galėtumėte jį pritvirtinti prie kūdikio vežimėlio, lovelės, antklodės ar drabužių. Suaugusiesiems tokio amuleto stiprybės nepakaks, prireiks didesnio daikto, kad galėtų susidoroti su reguliariais neigiamos energijos srautais. Pageidautina, kad medžiaga, iš kurios pagamintas amuletas, atitiktų jį dėvinčio žmogaus temperamentą ir charakterį, taip amuleto poveikis bus stipresnis.

 

Pirkimo metu būtina atsiriboti nuo problemų, šeimyninių ginčų ir nuoskaudų. Pasikliauti „Fatimos Akies“ amuletu žmonėms, perpildytiems pavydo, pasipiktinimo, pykčio ir noro atkeršyti, neverta. Jis padeda tik tiems, kurių tyri ketinimai. Negalima iškart kaltinti reklamos ir pardavėjų, jei amuletas nepadėjo, galbūt kaltos blogos mintys ar veiksmai. Prieš pirkdami, turite atidžiai apžiūrėti, ar prekėje nėra įtrūkimų. Pažeisto amuleto negalima naudoti.

 

Kaip teisingai nešioti amuletą Fatimos Akis

 

Ant papuošalo turėtų būti kuo mažiau papildomų elementų. Kuo jis paprastesnis, tuo ryškesnės apsauginės savybės.

 

Dėmesio! Žmonėms, kurie renkasi žiedus, reikėtų žinoti, kad žiedą, su „Fatimos Akim“ ant dešinės rankos gali nešioti tik vyrai ir moterys esantys santuokoje. Tie, kurie nerado savo sielos draugo, turėtų papuošti kairiąją ranką.

 

Amuletą gali nešioti bet kas. Ypač to reikia vaikams, ligoniams, pagyvenusiems žmonėms, o taip pat tiems, kurie yra pavydo objektai: gražios, jaunos merginos, sėkmingos, talentingos ir apsirūpinusios asmenybės.

 

Apsaugodamas savo savininką nuo blogos įtakos, amuletas tuo pačiu metu atitraukia pavydžių žmonių dėmesį. Suprasdami, kad objektas yra patikimai apsaugotas, priešai yra priversti trauktis. Tarp turkų šiuo klausimu yra populiari legenda, kad juodasis Fatimos akies vyzdys pagauna blogus žvilgsnius tarsi spąstai. Ir tuos, kurie ilgai negali nuo jo atitraukti akių, priskiria prie linkinčių bloga.

 

Prieš miegą amuletą reikėtų nusiimti.

 

„Fatimos akį“ galima dovanoti tik artimiesiems. Tai turėtų būti daroma su nuoširdžia meile ir pagarba:

 

• nėščioms moterims, kurių susilpnėjusi energetika nepajėgia apsaugoti nuo nužiūrėjimo nei vaisiaus, nei savęs, rekomenduojama dovanoti turkišką akį pakabučio ar sagės pavidalu;

 

• sėkmingi verslininkai gali apsiginti nuo pavydžių žmonių, pritvirtindami amuletą ant rankogalių segtukų, kaklaraiščių segtukų, plaukų segtukų;

 

• žmonėms, kenčiantiems nuo lėtinių ligų, padės amuletas apyrankės pavidalu;

 

• seniems žmonėms gali būti dovanojamos šukos, laikrodžiai, akiniai, inkrustuoti amuletu „Fatimos Akis“;

 

• Vaikams amuletą pritvirtina prie drabužių arba apriša ranką kaspinu su amuletu. Dovanoti leidžiama tik tėvams ar artimiems giminaičiams.

 

• kaip dovaną vienas kitam, „Fatimos Akį“ gali įteikti įsimylėjėliai, šiuo atveju amuletas įgyja dvigubai daugiau jėgų;

 

• nesusituokusios moterys turi įsigyti talismaną savarankiškai, priimti jį kaip dovaną leidžiama tik iš mylinčių tėvų.

 

Musulmonai „Fatimos Akį“ naudoja beveik visose gyvenimo srityse: ji dažoma ant gyvenamųjų pastatų sienų, ligoninėse, jos yra interjero, drabužių, manikiūro, parduotuvėse naudojama sėkmingai prekybai. Bet reikia turėti saiką. Nereikia dėti amuletų į visus kampus, pakanka padėti po vieną kiekviename kambaryje. Pavyzdžiui, miegamajame, gyvenamajame kambaryje ir prieškambaryje.
Kad amuletas neskilinėtų ir nesusidrumstų , bet ir toliau apsaugotų savo savininką, kartą per 2 savaites jį reikia nuplauti šaltu vandeniu. Nuplovę negatyvą, nuvalykite jį sausu rankšluosčiu ir įkraukite mėnulio energija, padėdami ant palangės.

 

Taigi, pabaigai

 

Nusipirkus amuletą jį būtina apvalyti ir aktyvuoti. Tai daroma taip:

 

• Padėti po tekančiu vandeniu ir laikyti keletą valandų;

 

• Jei nėra galimybės apvalyti vandeniu, reikia užkasti amuletą parai po bet kokiu medžiu;

 

• Trečias būdas – palaikyti amuletą virš degančios bažnytinės žvakės;

 

• Dar vienas būdas – padėti į lėkštutę ir apipilti druska;

 

Aktyvuoti taip – paimti amuletą į rankas, palaikyti keletą minučių, po to prinešti prie lūpų ir kvėpuoti 3-5 minutes. Tuo pat metu įvardinti tai, kam norėsite naudoti amuletą.

 

Amuletas „Fatimos Akis“ tikrai veikia. Tai pajautė daugelis. Jeigu jūs įsigijote šį stebuklą, tai reikia elgtis su juo pagarbiai, rūpintis juo, laiku valyti ir atnaujinti. Tada amuletas tarnaus jums daugelį metų.

 

Iš interneto.

 

Rinko ir vertė Roma Vičienė – Mėnesiena.

 

Šaltinis: https://www.facebook.com/Menesiena.Burimai

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite