Atspindžio dėsnis arba Kodėl pritraukiame panašius žmones ir pasikartojančias problemas

Atspindžio dėsnis yra universalus kaip ir visi mums žinomi materialūs fizikos dėsniai. Jis teigia: sutinkame tai, ką turime savyje. Mūsų gyvenimas – mūsų jausmų, minčių, žodžių ir veiksmų atspindys, tik ne visi žmonės tai mato ir supranta. Daugelis galvoja, kad gyvenimas yra neteisingas, chaotiškas, o žmonės jame svaidomi kaip nevaldomos valtelės sraunioje upėje. Kažkam sekasi, o kažkas nuolat patiria nesėkmes. Tačiau yra ir giliau mastančių bei pastebinčių atspindžio dėsnio veikimą. Šie žmonės puikiai mato, kad nėra atsitiktinių žmonių, situacijų, įvykių. Pasaulis mums atsako mūsų pačių kalba.

 

Kituose mėgstame tuos bruožus, kuriuos ir patys turime, o su nepasitenkinimu žvelgiame į tai, ko savyje nepriimame. Mūsų pasaulio suvokimas priklauso nuo to, kiek gerai išvystytas mūsų protas. Remiantis tyrimais, žmonės nesugeba pajusti užuojautos, kol neranda tam tikrų panašumų tarp savęs ir kito žmogaus. O kai tik randa kažką bendro, daug lengviau kitą supranta, užjaučia, priima. Mus trukia tai, ką turime savyje. Tiek teigiamo, tiek neigiamo.

 

Žmogaus sąmonė iš esmės yra ribota. Didžiąją dalį darbo smegenys atlieka mums net negalvojant apie tai. Žmogaus pojūčiai veikia kartu su jo smegenimis. Jos filtruoja visą informaciją, kurią surenkame pojūčiais, ir atrenka tik dalį viso to, ką gauna, kad galėtų perduoti mūsų sąmonei.

 

Mes taip pat nesirenkame ir savo elgesio modelių, dažnai į aplinką reaguojame nesąmoningai, patys nesuprasdami, kodėl darome vienaip, o ne kitaip. Laimei, pasaulis tarnauja kaip savotiškas veidrodis. Jei jūs nuolat patiriate įtampą asmeniniuose santykiuose, nuvilia draugai, artimieji, tai yra ženklas, kad turite kažkokią problemą, kurią reikia išspręsti. Jei jaučiatės patenkintas ir ramus, vadinasi, gyvenate harmonijoje su savo norais ir poreikiais.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Daugeliui paprasčiau manyti, kad pasaulis yra neteisingas, viskas vyksta atsitiktinai ir beveik niekas mūsų nepriklauso. Tai leidžia neprisiimti atsakomybės už savo gyvenimą ir nutinkančius įvykius. Tačiau bėda ta, kad tokie žmonės nuolat patiria panašias nesėkmes, su jais vis kažkas neteisingai (jų nuomone) pasielgia, nutinka įvairios bėdos. Atspindžio dėsnis puikiai visa tai paaiškina.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Šis dėsnis teigia, kad tai, kad vyksta gyvenime, yra tik veidrodinis vaizdas to, kas yra jūsų viduje. Kadangi mes veikiame tam tikru vibraciniu dažniu, šis dažnis ir pritraukia visas išorines situacijas. Todėl žmogus, kuris jus erzina, ateina į jūsų gyvenimą, nes jumyse egzistuoja aktyvi vibracija. Šis asmuo atspindi tai, kas egzistuoja jumyse.

 

Tai yra visa atspindžio dėsnio esmė. Jei nesuvokiame, kad savyje skleidžiame tam tikrą vibraciją, negalėsime jos pakeisti ir negausime tokios patirties, kokios mums norėtųsi. Nuspręskite, kur norite būti po vienerių ar penkerių metų, ir tada pradėkite daryti viską, ko reikia šiam tikslui pasiekti.

 

Kaip tai padaryti?

 

Atspindžio dėsnis teigia, kad kiekvienas žmogus yra savo gyvenimo valdovas. Tai reiškia, kad reikia ne kaltinti visus aplinkui, o prisiimti atsakomybę už situaciją, įvykius, santykius, kuriuose šiuo metu esate. Viskas, kas jums gyvenime nepatinka, suteikia galimybę augti, judėti pirmyn, plėsti akiratį ir priartėti prie gyvenimo, kurį norite gyventi. Matydami tai, kas jums nepriimtina kituose, ieškokite to savyje. Pasikeitę patys pritrauksite jau kitas situacijas ir kitus žmones.

 

Šaltinis: https://seimairnamai.eu

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite