3 zodiako ženklai – nuoširdumo įsikūnijimai

Nors ne visi po tam tikru Zodiako ženklu gimę žmonės pasižymi tomis pačiomis charakterio savybėmis, kai kurios jų vis dėlto gali sieti visus kurio nors ženklo atstovus, rašoma yourtango.com. Visų ženklų atstovai tiki tiesa – tai bendražmogiška vertybė, bet ne visi visuomet sako tiesą.

 

Štai nuoširdžiausių Zodiako ženklų sąrašas:

 

ŠAULYS

 

Melas yra paskutinis dalykas, apie kurį galvoja Šaulys. Jie mėgsta su aplinkiniais bendrauti atvirai ir nuoširdžiai. Kartais Šauliai būna net tiesmukiški – tai jiems gali atsirūgti, nes kai kurie kiti ženklai tokią būdo savybę vertina kaip grubumą. Tačiau Šaulių būsite gerbiami, jei su jais elgsitės atvirai ir nuoširdžiai. Jie nepakenčia apgaulės ir paprastai gali pasakyti, kai kas nors jiems meluoja. Šauliui melas yra įžeidimas, būtent todėl jie patys visuomet sako tiesą – niekas negalėtų jų pavadinti melagiais. Šauliai kai kuriems pasirodo pernelyg tiesmuki, nes jie viską sako taip, kaip yra. Kai kuriais atvejais jų nuoširdumas būna visai nereikalingas.

 

AVINAS

 

Panašiai ir iš Avinų apie savo kartais galima išgirsti šį bei tą visai nelaukto. Avinas gali jūsų paklausti, kodėl dėvite tokios spalvos marškinius, arba pasakyti, kad šitie akiniai jums visai netinka – Avinas nieko nepasiliks sau.

 

Avinai nemano, kad kartais dera prikąsti liežuvį ir jiems visai ne bėda, jei dėl kokios nors savo nuomonės teks įsivelti į konfliktą. Avinas yra ugnies ženklas, todėl jis visuomet švyti vertybėmis ir tiesa. Ir, visai kaip ugnis, Avinas kartais gali būti brutalus. Kad ir kas benutiktų, Avinas neatsiprašinėja už savo žodžius.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

LIŪTAS

 

Visai kaip ir juos simbolizuojantys gyvūnai, Liūtai nebijo nieko, juolab, sakyti tiesos. Tiesą į akis jie jums rėš nuo pat pirmos pažinties minutės. Nors jie tiesą pasako dažniausiai tais atvejais, kai jų ko nors paklausiama, skirtingai nuo tų, kurie tiesą rėžia ir neprašyti, kartais išgirdę Liūto atsakymą gailėsitės uždavę klausimą. Liūtas trokšta būti savimi pasitikinčiu lyderiu, kurį kiti norėtų sekti, o tai be nuoširdumo neįsivaizduojama, todėl Liūtas visuomet stengiasi sakyti tiesą. Liūtai labai didžiuojasi tuo, kad niekada nemeluoja – šis jų įvaizdis jiems daug svarbesnis, nei kartai iškylantis poreikis pameluoti.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Šaltinis: https://www.tv3.lt

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Skiemarika

LIUTAI tikrai meluoja ir dar kaip

Taip pat skaitykite