Pasakė, kokie ženklai išduoda apie namuose gyvenančias dvasias

Tikima, kad kiekvieni namai turi savo dvasią – gerąją arba blogąją, kitaip vadinamą – naminuką. Parapsichologė Elona Petkelienė pasakoja, kad apie šį reiškinį žinojo dar mūsų protėviai, aprašę tai pasakose bei legendose. Tiesa, anksčiau šis reiškinys buvo vadinimas kauku, aitvaru, dabar – naminuku ar kartais bilduku.

 

„Naminukai į namus gali pritraukti turtus, tačiau galimas ir atvirkščias variantas, kada visa gerovė bus iš ten išvyta. Tai priklauso nuo žmogaus veiksmų, jo gyvenimo būdo, santykių bei energetikos, vyraujančios namuose“, – sako Elona.

 

Kokius namu aplenkia naminukaiNamuose, kur vyrauja santarvė bei ramybė, pasak pašnekovės, įsikuria, taip vadinamas, gerasis naminukas, kadangi tokioje aplinkoje blogoms dvasioms, tiesiog, nėra ką veikti. Vis dėlto, jei namuose nuo sienų krinta paveikslai, iš lentynų daiktai, varstosi durys, ten be abejonės įsivyravusi pikta dvasią, kurią prišaukė namuose generuojama bloga energija.

 

„Šie reiškiniai namuose yra nematomo pasaulio išraiška, kuriai mes darome įtaka savo veiksmai ir mintimis. Kur yra geros dvasios, ten žmonės ir gyvūnai serga retai, veši augalai“, – teigia parapsichologė.

 

Namų aplinka taip pat priklauso nuo žemės, kurioje jie stovi, energetikos. Jei namas pastatytas geopatogeninėje zonoje, kur pasireiškia pavojinga sveikatai, tačiau plika akimi nematoma, spinduliuotė iš žemės gelmių, jose niekada nevyraus teigiama energija.

 

„Tiek naujos, tiek senos statybos daugiabučiai naminukams nėra patraukli vieta apsigyventi. Gerosioms namų dvasioms tinkamesni nuosavi namai, net senos pirkios ar trobos. Daugiabučiuose pilna daug skirtingos energijos, kuri tarpusavyje maišosi, ten taip pat vienoje vietoje daug įvairių žmonių ir jų likimų“, – aiškina pašnekovė.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Ji tikina, kad aukštuose pastatuose žmonėms nėra tinkama gyventi, geriausias pasirinkimas – iki trijų aukštų, kadangi aukščiau esančius būstus naminukai aplenkia.

 

„Dažniausiai tokie namai yra šalti, nejaukūs, nors ir kaip būtų stengtasi sukurti jaukią atmosferą, derinti interjero detales, atrodo, kad vis tiek tokiame būste užsibūti nesinori. Juk sakoma, kad namai – tarsi be dvasios. Kita vertus, kartais namai gali būti kuklūs, apstatyti senais baldais, tačiau juose, atrodo, taip gera“, – priduria Elona Petkelienė.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Pienas ir sausainiai

 

 

Sakoma, kad norint prisijaukinti naminuką, nakčia reikia palikti pieno su sausainiais. Parapsichologė aiškina, kad šis įsitikinimas susiformavo dėl senovėje sėkmės simboliu laikyto žalčio, kadangi šis irgi mėgo pieną.

 

„Juk jei žaltys pasirodydavo ar apsigyvendavo namuose, tai būdavo laikoma geru ženklu ir senoliai juos jaukindavosi pienu. Taip ir šiandien, kalbant apie gerąsias namų dvasias, tikima, kad jas reikia vaišinti pienu bei kokiu nors saldumynu, šiuo atveju, sausainiais“, – kalba moteris.

 

Paklausus, ar naminukų buvimą galime akivaizdžiai pastebėti, parapsichologė tikina, kad pirmiausia tai išduoda naminių gyvūnu elgesys. Pavyzdžiui, kuomet katės akimis kažką seka ore arba šunys, lojantys nežinia ant ko.

 

Taip pat naminuko buvimą šalia gali išduoti švelnus dvelktelėjimas arba arba lyg plunksnos brūkštelėjimas per odą. Be to, jautresni žmonės gali ne tik pajusti, tačiau ir matyti naminuką bei užfiksuoti virgulėmis.

 

Šaltinis: https://www.tv3.lt

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
gyventojas

pastebėjau,kad mano katė nuolat seka mane savo žvlgsniu.Išeina-kad aš esu naminukas.O žmona sako kad esu valkata ir girtuoklis.

Taip pat skaitykite