Pamėgink pakeisti gyvenimą

Noras pakeisti gyvenimą į gerąją pusę būdingas kiekvienam žmogui, kuris neabejingas savo likimui. Ypač aštriai jaučiame šį poreikį prieš šventes, kai norisi, kad sekanti gyvenimo atkarpa užsipildytų naujais pasiekimais, nauja sėkme. Atėjus pavasariui, tokie norai dar labiau sustiprėja, juk aplinkui viskas žydi, pabunda gyvybė, o drauge su ja – naujos viltys, nauji troškimai ir planai. Kad būtų galima lengviau juos įgyvendinti realybėje, reikalinga visiška vidinė harmonija, reikia daug jėgų ir energijos. Jeigu norite pradėti naują, sveiką gyvenimą, rekomenduojame pasinaudoti labai paprastais patarimais.

 

Pamėginkite nevalgyti nakčiai ir užmigti su alkio jausmu 1-2 savaites ir pradėsite sapnuoti lengvus, šviesius sapnus, kiekvieną rytą pabusite su gera nuotaika ir įkvėpimu kokiai nors veiklai. Rytais būsite žvalūs, be jokio noro voliotis lovoje iki pavakarių.

 

Pamėginkite neberti į maistą dviejų prieskonių: druskos ir pipirų. Ir pamatysite, kad pasisotinti galima 2-3 kartus mažesniu maisto kiekiu, o per 1-2 savaites kūnas nustos tinti, po mėnesio pastebimai numesite svorio (tai pasakytina tik apie tuos, kurie turi nereikalingų kilogramų).

 

Pamėginkite negerti gazuotų gėrimų ir pamatysite, koks skanus paprastas vanduo ir kad troškuliui numalšinti reikia kur kas mažiau skysčių.

 

Pamėginkite dvi savaites negerti kavos bei arbatos ir pamatysite, kad jus viskas aplinkui džiugina, kad galite ramiai užmigti ir giliai miegoti, kad išsilygino įtampos ar niūrios nuotaikos suformuotos raukšlės, kad pasitraukė lengvas (arba sunkus) nervingumas. Ar bent jau nusilpo ne mažiau kaip du kartus.

 

Pamėginkite savaitę vaikščioti ir sėdėti tiesia nugara, nesikūprindami, ir pamatysite, kaip pagerėjo atmintis ir kiek greičiau imsite mąstyti.

 

Pamėginkite žmonėms, kurių nemėgstate, kiekvieną kartą, kai juos prisimenate, mintyse padovanoti pačią prašmatniausią ar bent jau labai gerą dovaną, įsivaizduodami, kaip jie džiaugiasi. Ir pamatysi, kad tie žmonės ims elgtis su jumis vis geriau ir geriau.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Pamėginkite valandą ar dvi prieš miegą išjungti televizorių bei kompiuterį ir pagaliau pradėsite girdėti savo pačių troškimus bei kūrybinius impulsus.

 

Pamėginkite dvi savaites kalbėti telefonu tik apie reikalus ir pamatysite, kad paroje – 36 valandos.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Pamėginkite kiekvieną kartą, kai kils noras prisidegti cigaretę, paimti obuolį, mandariną, apelsiną, bananą ar išgerti stiklinę vandens ir po poros savaičių pasijausite dvigubai tvirčiau.

 

Pamėginkite kiekvieną kartą, kai kils noras nuveikti tai, kas jus domina (tegu pirmą kartą, kažką tau nebūdingo, tačiau patinkančio) – padaryti tai iš karto, atmetus svarstymo, vertinimo, abejonių minutes. Ir pamatysite, kad galite žymiai daugiau.

 

Pamėginkite nusišypsoti kiekvieną kartą, kai kyla toks noras. Pavyzdžiui, praeiviui, tegu ir porai sekundžių. Ir nesvarbu, ką jis gali apie jus pagalvoti. Po mėnesio kiekvienas žmogus jums atrodys pažįstamas ir visiškai nepavojingas.

 

Pamėginkite pagulėti žolėje, tarp medžių, toliau nuo automobilių, nesidrovėdami žmonių. Ir pagaliau išgirsite taip ilgai lauktą tylą.

 

Šaltinis: https://seimairnamai.eu


2500

Taip pat skaitykite