Pačios nesėkmingiausios Zodiako ženklų meilės sąjungos

Net labiausiai mylintys žmonės kartais santykiuose jaučia stiprų diskomfortą. Sąlyčio taškų nebuvimas vis labiau ryškėja, kuo ilgiau tęsiasi nesėkminga meilės sąjunga.

 

Deja, taip lemia žvaigždės. Panašios įtampos egzistuoja ir tarp dangaus gigantų, ir tarp Zodiako ženklų.

 

Kad nuolat nenusiviltumėte, astrologai pataria įsiminti keletą paprastų dėsningumų. Nesuderinami ženklai – tai viena kitai prieštaraujančių stichijų atstovai, Zodiako rato kaimynai bei ženklai, kosmogramoje išsidėstę viena skito atžvilgiu stačiu kampu. Tuo remiantis galima iš anksto numatyti nieko gera nežadančią pabaigą.

 

Štai pačios neharmoningiausios sąjungos iš visų.

 

Vėžys ir Svarstyklės

 

Šiuo atveju veikia iškart du dėsningumai: status kampas ir stichijų opozicija. Lengvabūdės Svarstyklės nesupranta subtilios Vėžio psichikos bei emocijų, ir tą lemia kardinalūs Oro ir Vandens skirtumai. Pažeidžiamo Vėžio jautrumas bus nuolat išbandomas: Svarstyklės tiesiog negali nusėdėti vienoje vietoje, galvoti vienas ir tas pačias mintis. Jų noras plėsti horizontus neišvengiamai susidurs su Vėžio polinkiu į stabilumą. Priešingos judėjimo kryptys niekada neveda į sėkmę.

 

Harmonija šioje sąjungoje įmanoma tik giliai nušlifavus visus psichologinius ir emocinius aspektus. Kai partneriai gerbia vienas kito orumą ir nereikalauja iš jo neįmanomo. Kitaip tariant, teks išsiugdyti diplomatinius kompromiso ieškojimo įgūdžius.

 

Dvyniai ir Ožiaragis

 

Tarp jų gali susiklostyti puiki draugystė. Bet meilės sąjunga jiems vargu ar atneš laimę. Reikalas tas, kad jų atveju susiduria skirtingos vertybių sistemos: Ožiaragiui pirmoje vietoje strateginis mąstymas ir konservatyvūs įpročiai, o Dvyniams – kintanti taktika ir troškimas išbandyti viską, kas nauja. Jų nesugebėjimas tiksliai planuoti savo veiklos Ožiaragius tiesiog siutina.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Darbštūs Žemės stichijos atstovai sunkiai įsivaizduoja, kaip iš viso įmanoma taip gyventi. Jų nuomone, harmoniją ir gerovę galima pasiekti tik metodiškai dirbant iš anksto apibrėžta kryptimi. O spontaniški Dvyniai tokiomis sąlygomis jaučiasi kaip narve. Juos traukia nuolatinis bendravimas, interesų kaita, nauji keliai. Todėl šioje poroje asmeninio gyvenimo avarija neišvengiama.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Šaulys ir Skorpionas

 

Zodiako rato kaimynai sunkiai gali susigyventi vienas su kitu. Tai žvaigždžių išsidėstymno aksioma. Jų nesuderinamumą nulemia skirtingas požiūris į asmeninį gyvenimą. Jeigu Skorpionui didžiulę reikšmę turi fizinė partnerio ištikimybė, tai Šauliui pirmoje vietoje – dvasinė. Todėl laisvas Ugnies stichijos atstovas nenori klausytis Skorpiono, kuris nori jį sulaikyti tvirtuose gniaužtuose.

 

Abipusiškumo stoka kūniškame lygmenyje aistringam Skorpionui kelia nuoskaudą ir nusivylimą. Jeigu žmogus menkiau išsilavinęs, tai akimirksniu virsta nesveika agresija. O juk norėjosi tik meilės… Todėl bendrą Šaulių ir mistiškų Skorpionų gyvenimą gali temdyti bendravimo skirtumai ir bendrumo stoka meilėje.

 

Avinas ir Jautis

 

Kaip ir ankstesnei porai, kaimynystė kosmogramoje Avinui ir Jaučiui atneš tik nelaimes. Pernelyg skirtingas jų gyvenimo būdas. Jaučio mąstymas pasižymi nuoseklumu, jautrumu. O Avinui būdingas sproginėjantis temperamentas. Nepaisant ugninės prigimties, Avinas gana šaltas reikšdamas savo meilės emocijas. Jo valia nukreipta užkariauti viršūnes, o ne stebėti aplink esantį grožį.

 

Avinui geras gyvenimas nereiškia ramybės: reikalingas nuolatinis judėjimas. Todėl su žemišku Jaučiu jam bus paprasčiausiai nuobodu. Tokioje meilės sąjungoje daugelis ieškos romano iš šalies. O kai ateina laikas skirtis, požiūrių skirtumas tampa akivaizdus. Jeigu Jautis nori tragedijos paaiškinimų, tai Avinas tiesiog dingsta. Ir tai problema, kurios neįmanoma išspręsti.

 

Mergelė ir Žuvys

 

Žiūrint į juos kartu, ko gero, sunku sulaikyti šypseną. Pernelyg skirtingi jie atrodo visų aplinkinių akyse. Jeigu Mergelę apibūdina jos pedantizmas, griežtumas, buhalterinis apskaičiavimas visuose reikaluose, tai Žuvys – visiška jos priešingybė.

 

Vandens atstovai turi pernelyg daug emocijų ir gilių jausmų, kad juos ignoruotų. Jiems tiesiog būtina svajoti apie aukštas ir kartais nepasiekiamas materijas. O to niekaip negali suprasti praktiškos Mergelės. Tarp jų įmanoma puiki draugystė, bet tik ne širdžių harmonija. Čia netruksite sulaukti konfliktų ir užuominų.

 

Liūtas ir Skorpionas

 

Status kampas ir stichijų opozicija nepadeda amžinai degti meilės ugniai. Tvirta sąjunga įmanoma tik pačioje pradžioje, kol partneriai tyrinėja vienas kitą. Tuomet Liūtas patenkina visus aistringo Skorpiono troškimus. Bet tada ateina sąstingio ir prioritetų išsiskyrimo laikotarpis.

 

Išdidūs Liūtai nebesutinka, kad Skorpionai demonstruotų savo valią. Savo pavydu jie apriboja Liūtų judėjimo laisvę. Jau nekalbant apie tai, kad sumažėja komplimentų kiekis, o jie karališkoms katėms būtini kaip oras. Todėl vieną gražią dieną savininkiškas Skorpionas šalia partnerio tiesiog neberanda. Liūtas išeina pas ne tokį reiklų žmogų.

 

Jautis ir Vandenis

 

Įgimtas Jaučių užsispyrimas glumina lengvai išsijudinantį Vandenį. Jam norisi paragauti, kas nauja, ištirti, kas nežinoma. O materialistas Jautis nori likti ten pat. Jis sugeba judėti toliau tik po stipraus spyrio arba dūrio. Pernelyg didelė Žemės trauka ir ištikimybė tradicijoms. Todėl jų bendravimas kažkiek primena stalo tenisą su siena.

 

Bohemiškas Vandenis ilgai tokių sąlygų nepakęs. Pradės kritikuoti ir siutinti Jautį. Išėjimas iš komforto zonos, žinoma, naudingas, bet po didelio skandalo neliks jėgų kurti ką nors nauja, Todėl jiems geriau išlaikyti pagarbų atstumą. Išimtis – tik tos poros, kur abu partneriai gali pasigirti aukštu dvasiniu lygiu ir puikiu humoro jausmu. Tada visos problemos išsprendžiamos „žaidžiant“.

 

Šaltinis: https://seimairnamai.eu

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite