Net jei rasime gyvybę kitoje planetoje, jos gyvenimo greičiausiai negalėsime matyti

Jei žmonija galėtų rasti gyvybę kitose planetose, ar ji galėtų tai suvokti? Gyvenimas kitose planetose gali radikaliai skirtis nuo visko, prie ko esame įpratę. Štai kodėl tiesiog atpažinti kai kuriuos svetimo gyvenimo požymius bus nepaprastai sunku.

 

Pastaraisiais metais buvo atlikta daugybė tyrimų, skirtų surasti gyvenimui tinkamas planetas. Taip pat nuolat ieškoma ateivių. Kaip rašo portalas Planetanovosti.com, yra daugybė skirtingų teorijų, tačiau nė viena iš jų dar neįrodyta.

 

Pakartotiniai eksperimentai parodė, kad žmonės gali nepastebėti to, kas yra tiesiai po jų nosimi. Pavyzdžiui, buvo atliktas eksperimentas, kurio metu žmonės nepastebėjo gorilos, smogiančios sau į krūtinę. Filosofai tai vadino „apkrauto stebėjimo teorija“.

 

Tai, ką žmonės mato aplink, labai priklauso nuo jų vidinių tiesų ir lūkesčių. Žinoma, kartais būna situacijų, kai stebėjimas neturi nieko bendra su konkrečia teorija, tačiau tai labai retas atvejis. Norint padaryti išties neįtikėtinus atradimus – ieškoti svetimos gyvybės ženklų ir atrasti naujas planetas, pirmiausia reikia atsisakyti visų įmanomų teorijų. Tik tada bus galima atlikti išsamią bei objektyvią jų analizę.

 

Šaltinis: www.planetanovosti.com

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
BOMŽ'as

Žemės planetoje vis stipriau įsigali antagonizmas (liet. priešiškumas), net vergovinės santvarkos vergai nebuvo taip niekinami, kaip dabar niekinami valkatos ir benamiai.

Pagal UFO liudytojus, kitos civilizacijos remiasi pagarba gyvybei, vienodai przidento, caro ar BOMŽ’o.

Taip pat skaitykite