Neignoruokite. Neišspręstos problemos neleidžia gyventi

Neišspręstos problemos niekur nedingsta. Jos vis tiek išplauks į paviršių, praėjus tam tikram laikui. Ir nesistebėkite, jei jos išplauks netgi po dešimties ar dvidešimties metų. Išplauks ir pareikalaus, kad jas spręstumėte.

 

Neišspręstos problemos tempia mus atgal ir neleidžia judėti į priekį. Pakibusios ore problemos savaime neišnyks. Būtina padėti tašką. Neprivesti iki savo logiškos pabaigos skausmingi klausimai, konfliktai, situacijos lydės visą gyvenimą, kol nesurasite būdo jų išspręsti. Nesitikėkite, kad pasiseks viso to išvengti. Privalote padėti tašką tame daug metų trunkančiame ginče ar rungtynėse, nutraukti santykius, uždaryti duris paskui atgyvenusius jausmus ir emocijas.

 

Visi mes turime aibę problemų. Ir jos reikalauja sprendimo. Numoti ranka neįmanoma. Neišspręsti klausimai vis iš naujo ir iš naujo grąžina mums su jais susijusius pergyvenimus. Psichoanalizės specialistai žino, jog turime įprotį “palaidoti” traumuojančias ir sunkias problemas giluminiuose sąmonės aukštuose. Tačiau pabėgti nuo jų vis tiek neįmanoma. Visos problemos reikalauja sprendimo.

 

Jeigu nebaigsime spręsti uždavinio šiandien, tai rytoj jis išplauks į paviršių dar labiau supainiotu pavidalu.

 

Ryškus pavyzdys – romantiški santykiai, kurie staiga pasibaigė. Jis ir ji išsiskyrė be paaiškinimų ir netgi normaliai neatsisveikinę. Būna, kad ir draugystė nutrūksta labai apmaudžiai, dėl nesusišnekėjimo, nesusipratimo. Laiku nebuvo pasakyti reikalingi žodžiai ir žmonės prarado vienas kitą.

 

Pagalvokite apie tai dabar.

 

Neišspręstos problemos riogsos tarsi barikados mūsų gyvenimo kelyje. Dėl jų tenka vis iš naujo ir iš naujo dairytis į praeitį. Visa tai lydi liūdesys, nusivylimas, kartėlis. Kaip viso to išvengti?

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Yra geras išsireiškimas “sudėlioti visus taškus ant “i” Susitarti, išsiaiškinti… Tik ne visada galima tai padaryti. Arba žmogus pridarė jums tiek bėdų, kad net matyti jo nenorite. Arba jis dabar toli… Ką gi daryti?

 

Pradėti visada reikia nuo savęs. Nuo savo vidinių problemų. Įgiję vidinės ramybės ir harmonijos, pajausime, kad nepakeliama praeities našta jau ne taip smarkiai slegia.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Yra dalykų, kuriuos reikia tiesiog ištarti pačiam sau:

 

-Aš neleisiu , kad praeitis įtakotų mano dabartį;
-Mano žaizdos ir skausmas – tai dalis manęs;
-Mano vakarykštės klaidos – tai šansai ir galimybės kažką suprasti ir suvokti.

 

Negalima visą laiką tempti sau ant kupros praeities problemų. Jas reikia išspręsti kartą ir visiems laikams.

 

Neleiskite pykčiui rusenti savo širdyje. Jis ją palaipsniui suėda. Užgesinkite negatyvą. Ir tada būsite pasirengęs susitikti su visu tuo, kas situacijoje liko neužbaigta.
Kai esame ramūs, problemos neatrodo tokios kritiškos.

 

Žmogus turi žengti į priekį. Reikšmę turi tik realūs reikalai, dėl to pakaks kapstytis praeityje, geriau galvokite apie ateitį ir susiraskite sau ką nors malonaus šiame konkrečiame momente.

 

Pasistenkite pakeisti ką nors į gerą pusę. Jūs to verti. Ir patikėkite, jūsų laukia puiki ateitis.

 

Šaltinis: https://seimairnamai.eu


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Viper

Visas problemas galima išspresti vienu patikimu būdu – virve ant kaklo.Nes tol kol žmogus egzistuoja tu problemų bus visad.

Taip pat skaitykite