Kodėl Nikola Tesla vengė moterų ir buvo apsėstas skaičių 3, 6 ir 9

Nuotraukos šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Nikola_Tesla

Nikola Tesla užpatentavo daugiau nei 300 savo asmeninių išradimų. Taip pat žinoma daugybė jo išradimų, dėl kurių nepateiktos patento paraiškos. Daugelis mokslininkų labai nusivylė dėl to, kad dauguma techninių dokumentų dingo be jokių pėdsakų beveik iškart po jo mirties, praneša portalas PLANETANOVOSTI.COM.

 

Žymusis mokslininkas turėjo daugybę keistenybių, kurios niekam nėra paslaptis. Jis labai bijojo žiedų ir bet kokių kitų apvalios formos papuošalų, celibatą laikė būtina savo darbo sąlyga ir buvo tiesiog apsėstas skaičių 3, 6 ir 9.

 

Numerologijoje šie skaičiai yra tiesiogiai susiję su fizine ir energine kūrybos forma. Skaičius 3 yra sutaikinimo skaičius, 6 – iš esmės sudaro evoliucijos dėsnius, o 9 – reiškia žmoniją.

 

Jei mes kalbėsime apie seksualinį susilaikymą, Tesla tikėjo, kad visos jo išradimų idėjos buvo siunčiamos ne iš šio pasaulio. Mokslininkas buvo tikras, kad toliau bendraudamas su kosmosu ir gaudamas iš jo žinutes, jis turėtų vengti seksualinio kontakto. Budizme celibatas laikomas sąlyga, padedančia pasiekti nušvitimą. Tačiau niekas nežino, ar Rytų mokymai turėjo įtakos Teslos sprendimui, ar jis pats padarė tokią išvadą.

 

Tesla dievino balandžius ir tikino, kad myli baltą balandę su pilkais sparnais. Kai ji mirė, mokslininkas labai jaudinosi ir visiems sakė, kad kartu su ja mirė jo meilė.

 

Šaltinis: www.planetanovosti.com


2500

Taip pat skaitykite